Supertest: Úprava mapy Erlenberg

Na supertestu se objevila další úprava map. Jistě budou brzy screenshoty a video, nicméně již teď se zhruba ví, o kterou část mapy Erlenberg jde.

Část, která je na obrázku minimapy označena červeným kroužkem, je podle neoficiálně-oficiálního vyjádření lidí z Wargamingu „opravena“. Bohužel nevíme přesně, co to znamená, nicméně kdo ti mapu zná, ten dobře ví, že šlo o pozici, kde se z jedné i druhé strany dalo dobře kempit, ostřelovat protější stranu (zespodu i od vody) a dostala vás odtamtud většinou jenom artyna.

Co myslíte, jaká ta úprava bude?

Zdroj: http://ritastatusreport.blogspot.cz/2015/09/erlenberg-in-reworks.html

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

13 komentářů k “Supertest: Úprava mapy Erlenberg”

 1. Astute_Cat napsal:

  Podobná úprava kopce jako na redshiru ?

  • PanzerArthur napsal:

   ..dosť možné. Tiež to odhadujem na jemné zrovnanie + nejaká stavba, zrúcanina, prípadne niečo na štýl hradu ako je na druhej strane.

 2. SupertCZ napsal:

  Úprava na hovno. :)

 3. kostic1305 napsal:

  Kdo chce stejně si místo na kempení najde,s každým tankem se útočit nedá.Ve válce taky tanky kempily,navíc byli i zakopaný že jim koukala jen věž a postřelovali celou oblast kam dohlídli,tak o co jim v tom WG pořád jde.Kempit se bude i kdyby se na hlavu stavěli,spousta hráčů ani útočit neumí!

  • wasd napsal:

   +1

  • Tonda233 napsal:

   +1

  • Adrike napsal:

   A to je smutne, kemperi kazia hru…

   • kostic1305 napsal:

    člověče napadlo tě někdy vůbec že ty zakempený tanky za tebou tě podporují střelbou z dálky aby ty si při tom svým útočení přežil o něco déle než jen jeden tvůj výstřel a papa nebíčko.proto je ta hra zábavná že je různorodá a nevyzpytatelná.kdyby dali na obě strany 15 t62 a všichni by vyrazily do útoku tak je to jen masakr a ne hra!!!!

 4. Cz_Bendy napsal:

  Tahle mapa mi prijde pekne vyvazena vcelku, tak se necham prekvapit :-)

 5. Maca2661 napsal:

  Tak a potom mě muže WG nabízet premium tanky jako Scorpion když už teď není kde kempit. Ne děkuji

  • beroun napsal:

   S tímto musím souhlasit, vůči papírovým TD už ta hra není tak přátelská jako kdysi..

   • Adrike napsal:

    Blbost, s takym RHM neni problem ist dopredu, dat niekomu 750 dmg… navyse pojebany kempersky WT ma sere….

 6. myzrael333 napsal:

  To bude snad jen taková decentní změna.

  Tahle mapa mi přijde ok. Lepší je bránit si svojí stranu, než jezdit přes řeku ( už jen dostat se přes most nemusejí všichni přežít :).