Supertest: Screenshoty premiáku Panzer 58

Dalším premiovým strojem, který se objevil na supertestu, je švýcarský střední tank 8. úrovně Panzer 58 (psali jsme o něm zde). Říkáme sice švýcarský, ale ve skutečnosti bude součástí německého tankového stromu. Nyní pro vás máme několik jeho full HD screenshotů přímo z bitvy.

Co na svižného Švýcara říkáte?

Zdroj: http://rykoszet.info/2015/11/01/panzer-58/

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

19 komentářů k “Supertest: Screenshoty premiáku Panzer 58”

 1. Timotee napsal:

  Zase další premium
  Kdy už přidaj nějakej normální tank.

 2. Zlaboss napsal:

  Pěknej. Takovej indianpenzer v2 😛

 3. von_chom napsal:

  smrdi to balickem za 50-60 ecek

 4. totojeto napsal:

  tak toto je krása

 5. Tomas napsal:

  Tak vypadá nádherně a co jsem koukal na předběžné parametry z toho starýho článku, tak super. Jelikož mám slabost pro Indian panzera, tak palec nahoru. Tohle už je tank se kterým se dá vyrazit do desítek a ne jako ty se 175 pene, který jsou do desítek opravdu nedostatečný. Jen aby měl i dobrou depresi blížící se indianoj a možná se podívá na moji garáž zevnitř. :)

 6. majan napsal:

  Už dlouho nebyly žádné fotky CS tanků…

  • dinatank napsal:

   a proč by měly být? to za prvé a za druhé nechápu proč to sereš ke článku o německém Pz.58…už byly screenshoty od 1-10 tieru tak nevím co bys ještě chtěl…. :/

   • majan napsal:

    Omlouvám se pan velkobožný. Jen jsem se nad tím pozastavil. A je to jednoduché více fotek čs… Ale to asi hlavička makovicka nepobrala což? To za prve. A za druhé ani nevím. Škoda slov. Dýňatanku

   • mikemp napsal:

    pleteš si dva ruzné národy Švýcary a Němce, je to o švýcarském Pz. 58, piš aspoň něco pravdivého

 7. RozaMadMax napsal:

  A má zrcátka :-).

 8. Hacker napsal:

  Krásný tank, jen škoda, že není v klasickém stromu, takže vytáhnout trochu éček a koupit. Němce mám vyexpené všechny a většina garáže je německá, tak asi skoro povinnost koupit. A ta zrcátka jsou tam pro „rajčátka“ která nekoukají na minimapu, tak alespoň v tom zpětném zrcátku uvidí, že mají enemáka v zádech :)

 9. Pet424 napsal:

  ten kulomet vedle děla 😀

  • Mysel napsal:

   To neni kulomet, ale 20mm kanon – Panzerkanone 61 od Oerlikonu. Je to zrejme uz z tech rozmeru..

 10. KingOfSteel napsal:

  Cdc s megaarmorem , bude to nejlepsi premiak a asi i t8 medko kdyz to bude mit slusny dpm a gunhandling. Beru ho hned prvni den co bude.

 11. Tomáš napsal:

  už jsem ho na testu potkal, docela si to zandával a věž hodne odrážela 😉