Supertest: Polská mapa ve čtyřech verzích

O polské mapě Studyanki už jsme tu psali několikrát. Vývoj na ní stále pracuje a jak to vypadá, nejsou jenom dvě verze, které jsme vám tu představovali, ale hned čtyři. Jako vždy vám ukážeme všechny čtyři verze ve formě minimapy.

Co na polskou mapu říkáte?

Animace:

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

35 komentářů k “Supertest: Polská mapa ve čtyřech verzích”

 1. tamten napsal:

  4 je podle mě taková ,,nejvíc kde se dá taktizovat“ 😀

 2. okounik napsal:

  Mě to příjde jako Plzeň , bez hlavní továrny, a domů okolo. Mě osobně se líbí nejvíce trojka.

 3. Maro napsal:

  Nejlepší polská mapa? Je ŽÁDNÁ mapa.

  • Astute_Cat napsal:

   Začalo to s Rudym…potom s touhle imbecilní mapou a teď s Polským stromem –> SIEMKY si vybrečí vždy všechno

   • Astute_Cat napsal:

    Jestli doopravdy přijdou ty hnusné, polské, nehistorické, trapné, stupidní, vylízané tanky, které pochází z WG konstrukčních kanceláří tak se jich v životě nedotknu

    • oOwowkaOo napsal:

     No, tak teď budou mít ve WG o čem přemýšlet.

    • For_StGloriana napsal:

     Slovo „polské“ je pro tebe urážka? Asi nebudeš moc myslící jedinec :p Nevim proč se všichni rozčilujou že ve hře budou polský tanky nebo polská mapa. Obě ve hře už je československý. To jsme takový nepřející zmetci? Začínam chápat proč je česká komunita nejhorší. Poláků je sice nejvíc a většinou to jsou strašný dřeva, ale taky je z Polska spousta dobrých hráčů. Jestli ti tak strašně vadí siemky v chatu tak si ten chat vypni, mě jsou pořád milejší než když tam nějakej českej trotl nadává celou bitvu protože tam najel jak vůl a někdo ho vypnul.
     A mapa je imbecilní proč? Protože je polská? Vzpamatuj se, jsme snad všichni Slovani ne. Tohle je vyloženě nenávist k Polsku, tim začínal i Hitler a skončilo to v Osvětimi.

     • Adrike napsal:

      Mapa je imbecilna aj podla mna, zas jednoducho otvrorena mapa pre klikačov…

     • OiWar napsal:

      ma poser… si si konečne našetril na kredit na internet….niekde tu na fore bola aj pamätná tabula s nápisom R.I.P Adrike… a on stále žije…LOL

     • Surovov napsal:

      Jejda už se těším, až tě zase potkám a zkusím tě vypnout 😛 Jak jinak než artynou 😉

     • fleder1978 napsal:

      Koukám, tady je každý hnedka expert přes mapy…zvláště přes ty, co viděl jen na obrázku ze satelitu…

     • hoholu napsal:

      přízrak žije !! :0 O_o

     • mikemp477 napsal:

      konečně nějaká mapa která bude vypadat skutečně a né uplácaná z písku na pískovičti pětiletým děckem

   • nehned napsal:

    Do AW přichází polské tanky, WG s tím bude muset něco dělat. Jde o čistě marketingový tah.

    • jumpman38 napsal:

     no však jo, vždyť můžou být i historický, šemík se šavličkou tier 1, šemík s kopím tier 2, šemík s karabinou tier 3 a tier 10 může bejt rudy aji se šarikem

   • magduskacs napsal:

    Jasne,my sme hrdinovia.Vzdali sme sa bez boja a celú vojnu sme pre Nemcov vyrábali zbrane.

    • Serizawqa napsal:

     Nevím jak ty znáš historii ale co já vím nevzdali jsme se ale byli jsme Německu předhozeni jako žrádlo, jen zde to pořekadlo vlk se nažral a koza zůstala celá neplatilo, celé to bylo jen v hlavách pohlavářů a co udělali češi jen co se to dozvěděli armáda zdrhla a velká skupina vojáků bojovala za spojence jak v Anglii letci tak v Tobruku pěchota a v rusku jako letci, tankysti a pěchota a ne málo jich je známích jako leteckých es a podobně, nejsem člověk který by jen na Poláky nadával jenže oni brečí jen jsi neuvědomili že v historii 3x Polsko zaniklo, tak co chcou mít svojeho když věčně neexistovalo, to mě přijde nelogické. Jediné beru mapu ano bojiště byli ale proč tahají do hry poslké tanky které nebyli, češi aspon měli projekty, ale poláci měli ruské tanky, a nevím otom že by měli svoji výrobnu kde by dělali své tanky, češi taky vyráběli T55 a nebrečíme že je ve stromě nemáme.

     • martin 2310 napsal:

      Mylis sa….poliaci mali tankov dost. Ako na papieri, tak aj vo faze vyskumu a protitypov a aj funkcnych kusov. Do nejakeho tieru 6-7 si v pohode vystacia sami.

     • martin 2310 napsal:

      A vacsi blud ako japonske godzilly to aj tak nebude

     • Serizawqa napsal:

      Ano máš pravdu díval jsem se na polské tanky teda oficialně funkční je jen 1 a další asi 4 jsem našel jako prototypi ikdyž nevím jestli by to stačilo do 6-7 tieru možná ten jeden co už tu byl poslaný na ukazku PL stromu ale spis mi to pripominá tak do 4 tieru. stejně jsem ale zvědaví co vymyslí nad tyto tiery co bude 8-10 což jsou už ty docela rozhodující tiery. Stejně je to podle mě unáhlené místo toho aby řešili už roky druhý slibovaný strom frrancouzských heavyn nebo další roky slibované doplnění stromů aby každý národ měl LT, MT, HT, TD a arty.

     • magduskacs napsal:

      Máš pravdu ja históriu poznám len trošku. Viem však,že rozhodnutie z Mníchova sme nemuseli a dokonca nemohli prijať. Podľa medzinárodného práva nemala pre nás táto zmluva žiadnu záväznosť.Navyše podľa našej ústavy o územných zmenách vláda a prezident NEMOHLI rozhodnúť,bez ľudového hlasovania. Na margo armády: Mobilizovali sme viac ako 1 milón mužov. V zahraničných jednotkách a v povstaní bojovalo maximálne do 200 000 mužov.Aj toto číslo je nadsadené lebo v 1. Československom armádnom zbore v ZSSR Česi a Slováci tvorili len 75%.Ja osobne si vážim všetkých Čechov a Slovákov čo bojovali za svoju krajinu,ale bohužiľ nebola to ani pätina mobilizovanej armády. Ostatný a mnohý ďalší vyrábali pre Nemecko zbrane. Na margo Poľska.Poľské kráľovstvo vzniklo začiatkom 11. storočia,niekoľko krát sa spojilo s inými krajinami (Litva,Sasko,Uhorsko….) ale vydržalo až do roku 1795.Dejiny tvojej vlastnej krajiny ti nemusím hovoriť a preto vieš,že od reformy Márie Terézie Zeme Koruny české existovali už len formálne. 1212-1749 Nehovoriac o tom,že Poliaci dosiahli niekoľko vojenských úspechov.Grunwald 1410, Moskva 1610, Viedeň 1683…. Ja neznižujem úspechy Čechov to v žiadnom prípade.ČSR bolo tiež lepšie pripravené na vojnu ako Poľsko,ale Poliaci prejavili odvahu a za to si určite zaslúžia náš rešpekt.

     • mikemp477 napsal:

      hromadu tančíku, a lehké tanky z vycházející z sixity tank, pár prototypu

 4. oOwowkaOo napsal:

  Pokud je rozdíl jen v těch domech, tak to je opravdu na výběr :)

 5. Crackonosh napsal:

  Já teda moc rozdíl nevidim, mapa se mi zdá na nic ve všech verzích.

 6. nick008 napsal:

  takže zase všechny verze jsou nepoužitelné pro china tanky

 7. esty_CZE napsal:

  na 1. a 3. je něco v capu …
  Takže za mě 1. a 3. ne

 8. Grass42 napsal:

  4 vypada nejmin stupidne a pujde tam drtit ty polske tanky s 600 konmi na 4 urovni 😀

 9. Igiss23 napsal:

  Nesedí velikost stáji bo co?

 10. Hacker napsal:

  No trochu to je jako Pardubice – závodiště jen baráčků trochu méně, na mapě jedině pozitivní,že to není další příbuzné město.

 11. Rekzen napsal:

  tak ať přidají všechny ne 😀 Polsko 1939, Polsko 1940, Polsko 1941 a Polsko 1944 (třeba) 😀 😀

  • hoholu napsal:

   no jasně proč ne? 44 vy byla hořící placka pro campery.. xD

 12. OiWar napsal:

  je jedno ktorú verziu pustia do hry, hlavne nech je tam veľa kríkov kde bude môcť Adrike campiť….

 13. bcstano napsal:

  skoda sa nejak podrobnejsie vyjadrovat navyse len s 2D nahladu…az mapa pride vyskusam vytvorim si vlastny nazor a dovtedy plne vitam novu otvorenejsiu mapu lebo ti mestske mam menej rad a budem dufat ze sa nejak aspon obmedzi pocet artyn v bitke (minimalne v otvorenych mapach)…popravde mne sa toto povzdava viac nez Plzen a je mi jedno ci je to polske ceskoslovenske ruske nemecke alebo ze z hornej dolnej :)