Supertest: KV-122

Brzy se na Supertestu objeví nový sovětský prémiový těžký tank 7. úrovně KV-122. Jedny z posledních verzí KV vznikly v roce 1943. Vedle testech KV-100 vznikl i KV-122. Byla namontována věž z IS-1 a byla přezbrojena na 122 mm kanónem D-25T (na standard připravovaného IS-2) na podvozek KV-85. Prototyp byl vyroben v Kirovova závodě v Čeljabinsku. Stroj nebyl přijat do výzbroje, protože se už rozjížděla sériová výroba modernějšího IS-2.

Charakteristiky:

Tier: 7
HP: 1200
Motor: 700
Hmotnost: 46,515t
Max rychlost: 42 / -14 km / h
Rychlost otáčení podvozk: 40 °/s
Rychlost otáčení věže: 33,4 °/s
Odpor podvozku: 0,959 / 1,055 / 2,014
Dohled: 360 m
Rádio: 440m

Pancíř podvozku: 75/60/?
Pancíř věže: 100/90/?

Kanón: 122mm D-25T
DMG: 390/390/530
Penetrace: 175/217/61 mm
ROF: 5,087
DPM 1984
Čas přebití: 11,795 s
Přesnost: 0,441
Čas zaměření: 3,07 s
Deprese: -6/20

Zdroj: thearmoredpatrol.com

Napsal Kirukato

Šéfredaktor webu WoT.cz a dlouholetý průměrný hráč World of Tanks, beta tester World of Warships, beta tester War Thunder: Ground Forces a alpha tester hry Armored Warfare. Kontakt: kirukato.wot.cz@seznam.cz

29 komentářů k “Supertest: KV-122”

 1. tankRavenSvk napsal:

  presnost a čas zamerania priam „ukazkovy“ 😀

 2. Tomas napsal:

  Každej den 1-2 nový tanky na supertestu, už ani nevím jestli mě to zajímá. Ale s artinama neudělá nikdo nic.

 3. _richard15_ napsal:

  Ľudia, však to je stará KV-1S 😀 tá čo bola niekedy na tieri VI 😀

 4. Kyslik napsal:

  Takže je to taková KV85 na VII tieru, která má hp IS. Dobrá práce WG

 5. Picollo napsal:

  Money,money,money

 6. Kyslik napsal:

  Hra mám spoustu problémů ( špatné vyvážení, arty a atd. ), ale hlavně že se stále přidávají nové prem. tanky a navíc klony toho co ve hře už je.

  • Vincent_vi napsal:

   Imho výhoda klonov z pohľadu hry je, že nazavedu game breaking mechaniku. A prinesú $$$

   • tweety33 napsal:

    presne ze im to prinese penaze vsak inac by tu hru mohly zbalit zrusit zo dna na den keby do nej napridavaly pomaly kazdy 2. tyznden nejaky premiak oni z toho ziju a ich nezaujima že hrači nadavaju na balans hry MM, arty, a čo ja viem ešte čo . a hlavne ten balans tankov enemy maju o 2 tazke tanky viac cize kto vyhra kopec na malinovke ? ptm že sa stale prehrava nooob team atd. zvyhodnene tými vyhravaju lebo maju o 2 heavy navyse to je tak vzdy aj na iných mapach to tak je .
    Ach ta hra ide pomaly do kitek a to mam 26k battles, bavi ma to ale niekedy mi je z hoto zle fakt hlavne kazda druha bitka 2:15 prehra
    Welcome to WOT !!!

    • Crucian2 napsal:

     Chcete-li, aby se něco ve hře změnilo k lepšímu, přestaňte ji financovat. Stejně jako jinde v životě, když je služba/produkt nekvalitní, přece si ji nebudu stále platit/kupovat a brečet, že je špatná. Prostě jim neposílejte peníze, až to udělá většina, možná dojdou k závěru, že to rozpustí, nebo s tím konečně něco udělají. Jiné páky bohužel hráči nemají. Naproti tomu mají ale výhodu, na trhu je vždy dost kvalitních her, kam se dá přejít. Osobně si myslím, že WoT je tak tři roky za zenitem a potácí se v těžké agónii. Vlastně už WG razí jedinou filosofii. Vyvařit co nejvíce, než nám všichni utečou. Pamatuji na serverech přetížení a počet hráčů 200k+, dneska je to stěží polovina a rozdíl je jistě i ve složení. Bandy debilů se prohánějí po pláních, vytlačují se, střílejí navzájem ve vlastním týmu, reportují se jak vzteklí (z toho plynou výsledky 3-15 / 15-3), ale o nic nejde, přidáme dalších dvacet tanků a jede se dál. Dokud nám ti kokoti platí, není třeba to řešit. Na konci roku uděláme výroční zprávu s velkými čísly a poplácáme se po širokých běloruských ramenou. Ne nadarmo se říká že Rus (jistě možno vztáhnout i na Bělorusa) je podsaditý, věčně opilý rudolící muž s duší mongola!

 7. TheCamperCZ napsal:

  Co to vidím? Stará KV-1S se vrací :)

 8. guthas napsal:

  Docela geniální marketingový tah ze strany WG, hodit zpátky do hry tuto příšeru, naštěstí bude přesunuta na tier VII, takže bude potkávat i tiery IX a ty jí vysvětlí zač je toho loket a znepříjemní jí hraní stejně jako KV-1S když tierům IV.. a do tier VI odřadů nezasáhne, takže si jí klidně kupujte.

 9. 12Stig12 napsal:

  WG očividně chce z5 OP-1S

 10. lopaTa napsal:

  Nečekejte tyto tanky v prémshopu. Nejspíše budou jako odměna za cw, nebo pro testery apod. Jen jedno nebo dvě vozidla si budete moci koupit.

 11. carramba66 napsal:

  Tohle nemůže být na sedmičce, Tigery si to rozeberou s prstem v nose…

  • 12Stig12 napsal:

   A kde má být? Na šestce? Ne děkuji, to iž tu bylo.

   • 12Stig12 napsal:

    už*

    • carramba66 napsal:

     Na šestku by to museli trochu nerfnout, na sedmičku to ale bude muset dostat výrazný buff. S touhle kombinací kanónu a armoru to na sedmičce nemá co dělat. IS-2 má 120/100, ty máš 100/75, čili tě budou probíjet bez větších potíží i šestky. A docela bych tenhle stroj chtěl vidět v devítkové bitvě.

     Nepřesné dělo + slabý pancíř je jedna z klasických „premiových“ konfigurací ve World of Tanks, přitom jedna z nejhorších. Vede lidi k přestřelování nablízko a pak brečí, že nic neodrazí.

  • Discaver napsal:

   jestli jsem dřív neříkal, že bývalé KV-1S nebylo OP tak to jen kvůli dohledu a času zaměření, jenže tohle má vše, řekněte mě co tomuto tanku chybí ? Možná HP, ale to jsem nikdy neřešil, vždyť pokud v tom sedí hráč s mozkem, tak relativně vše rozstřílí.

   • myzrael333 napsal:

    Vypadá to na trochu pohyblivější IS a s trošku lepší zbraní, ale o dost horším armorem. To původní legendární kv1s mělo oproti tomuto 2 věci – 8 stupňů sklon děla a neuvěřitelný troll armor, kdy prostřední část korby dingala všechno. Tady to je jako na kv-85 to odrážet nebude. Je to takový obyčejný stroj, ale je to docela pěkný a i vybalancovaný takhle na poprvé.

  • Lenja napsal:

   Ani na 6 tke tam to zas ono rozobere všetko

 12. Cj007 napsal:

  že by jen další IS ?

 13. onovo napsal:

  „mighty KVs“ 😀
  btw. do wt teď tu kv-122 přidali,sic s jinou úsťovkou

 14. Glock17 napsal:

  1200 free DMG. No nekupte to!

 15. dolan9 napsal:

  ten pocit když odstraníš KV-1S ze hry a vedení tě natolik zdrbe že ho nakonec musíš vrátit 😀 😀

Odpovědět

Zpráva