Supertest: Japonské těžké tanky – změny statů

Japonské těžké tanky vysokých tierů se dočkají buffu. Japonská devítka Type 4 Heavy dostane vyšší váhový limit a desítka Type 5 Heavy dostane buff pancíře. Pro oba tanky se navíc testuje nové dělo. Nové staty jsou tučně.

 

Type 4 Heavy (Tier 9)

– Váhový limit z 165 000 kg na 170 000 kg

Type 5 Heavy (Tier 10)

– Přední pancíř z 260 na 270 mm
– Boční pancíř ze 140 na 160 mm
– Přední pancíř věže z 260 na 280 mm
+ další změny viz obrázky

Kanón, který se testuje na obou tancích

15 cm/45 41st Year Type
– 2 druhy HE munice

Common Type 4 HE

Penetrace: 30-50 mm
DMG: 975-1625
Splash: 3.66

Common Type 0 HE

Penetrace: 30-50 mm
DMG: 750-1250
Splash: 3.66

Napsal Kirukato

Šéfredaktor webu WoT.cz a dlouholetý průměrný hráč World of Tanks, beta tester World of Warships, beta tester War Thunder: Ground Forces a alpha tester hry Armored Warfare. Kontakt: kirukato.wot.cz@seznam.cz

31 komentářů k “Supertest: Japonské těžké tanky – změny statů”

 1. Sihestek napsal:

  Ty kokso, není to na nejmenovanem vebu už asi tak 3-4 dny? Vy válíte teda 😀

 2. mrshadow60 napsal:

  to je uplne jedno, ci tomu tanku podvihnu pancier o 10 alebo 20 mm aj tak kazdy pouziva goldy a ten tank ma rovne plochy, kde heaty nedingaju..

 3. Wotan napsal:

  super konecne buff nejakych tanku, ktery me zajmaj 😀

 4. TheDisturbed napsal:

  A maus potichu v koutě….

  Ach jaj, píčoviny buffovat to jo ale tanky které to potřebují to ne -.-

  • Wotan napsal:

   co se tyce statu a hratelnosti je na tom Maus velmi dobre, ale casem pomalu upada. Drive kdyz byl jenom Maus a E100 (Jedine super tezke tanky) tak Maus byl proste symbol WOT neco co v jinde ve hre neni k videni (az na vyjimky treba Blitzkrieg) byl to tank s epickym armorem a HP – jenze postupem casu upada i v ohledech ve kterych byl naprosto vyjimecny :( :/

 5. Bertiboom napsal:

  Na jednu stranu klobouk dolů před odvahou redaktora webu (vzhledem k jeho věku), na druhou stranu je nutné objektivně konstatovat, že si uřízl moc velký krajíc a bohužel na to nemá ani na to nestačí. Ona „novinařina“, což vedení takového to webu, bezpochyby v jistém smyslu je, není pro každého. Bohužel tento web upadá čím dál víc. Zprávy se zde objevují se stále větším prodlením, dokonce i oficiální web WoT, je čas od času rychlejší. Nejžhavější zpráva, které je známa již přes týden zní, že 4.10 a na EU serveru den poté, vyjde 9.16, do obchodu přijde první švéďák atd. atd. Vím, že kritika je snadná, ale vzhledem k tomu, že web je provozován na profesionální bázi, nemohu si ji odpustit. Snad ji redakce vezme v potaz a něco s tím nepříznivým stavem udělá.

  • radekoskar napsal:

   No, donedávna tady carramba říkal, že to tady chvíli nebude nic moc, že pracují na něčem novém, ale jak je to ted… ? Přinejmenším už to trvá docela dlouho, a všeho moc škodí.

   • Dragpanzer napsal:

    Na to, že fungování webu svěřil domově důchodců v Dobříni to tu jede docela svižně.

  • MlaW napsal:

   Já nad nima ještě nezlomil hůl a stále věřím, že se to tu opět vrátí do starých kolejí…

   …ale je fakt, že dřív jsem měl pocit jako by moderátoři snad ani nespali, protože tu bylo denně taková hromada novinek, které byly zajímavé a parádně čitvé.
   To jsem tu byl třeba i 4x denně a pokaždé tu bylo něco nového. Teď sem jdu maximálně třikrát do týdne a mám pocit, že za tu dobu je tu zhruba tolik obsahu, co tehdy za jeden den (videa jako novinky nepočítám).

   Ale jak píšu, pořád mám naději v lepší zítřky, protože tenhle web byl svého času bezkonkurenční.

 6. 12Stig12 napsal:

  zajímalo by mne, co je to za blbost – 40mm pene pro X tank – to i arty na SB měli snad víc – to prostřelí jen FV 4005 a Grilla (z X strojů)…

 7. Don_Tommy napsal:

  maus to je symbol podprumerneho X tanku, bud at pridaj na vezi armor nebo at na mause namontuji delo z e100 (155mm) aby aspon neco se s nim dalo

 8. honza2000 napsal:

  1625 dmg…to bude pomalu jak artyna

 9. black_adder napsal:

  to bude hrozna sranda, jak pro majitele tanku tak pro protihrace. jednou ujebe za 200 dmg a jednou za 900. HE munice je uplne o nicem a bude tu akorad jeste vetsi faktor nahody cili RNG. za me nesouhlas.

Odpovědět

Zpráva