Supertest: Grille 15cm dostal nerf

Ještě předtím, než v aktualizaci 9.15 (která vyjde cca za měsíc) dostanou všichni majitelé Waffenträgeru auf E-100 náhradou za WoT legendu do garáže nový německý stíhač 10. úrovně Grille 15cm, budou se muset smířit s tím, že přijde o část svých zabijáckých statistik. Zapomeňte zejména na původní dohled a DPM, velmi výrazně se sníží také přesnost za pohybu. Neboli jako vždy – hoši děkujem.

Jediná charakteristika, která byla vylepšena, je čas zaměření, který se snížil poměrně výrazně. Dá se tedy čekat, že právě rychlejší čas zaměření bude zčásti negovat změny přesnosti při otáčení věže, podvozku nebo při jízdě. Nepříjemné je snížení DPM, 15 vteřin přebití se dalo stáhnout se spotřebáky, teď se se spotřebáky dostanete horko těžko na původní hodnoty, připomínám, že stroj nebude moci nést ventilaci. Nepříjemný je i snížený dohled, protože při těch všech rebalancech rychlosti zaměření samozřejmě bude stroj více závislý na hře zezadu, takže pro něj bude dohled velmi podstatný.

Současné charakteristiky (v závorce původní hodnota):
Čas přebití: 16,5s (15s)
Dohled: 390m (400m)
Čas zaměření: 1,5s (2,3s)
Rychlost otáčení věže: 20°/s (22°/s)
Rychlost otáčení podvozku: 24°/s (26°/s)
Rozmíření při jízdě: 0,26 (0,24)
Rozmíření při otáčení podvozku: 0,3 (0,24)
Rozmíření při pohybu věží: 0,4 (0,2)

Napsal carramba66

Zakladatel WoT.cz, tvůrce série recenzí a komentovaných replayů na YouTube, šéfredaktor magazínu Deník Nooba. Autor sbírky pro válečné veterány.

38 komentářů k “Supertest: Grille 15cm dostal nerf”

 1. Discaver napsal:

  ten čas zaměření to docela kompenzuje až na to DPM

 2. Tosho napsal:

  ak bol zamenen FV4202 a dostali možnosť vyjazdiť premkovu VIII tak u WT E100 to ako bude, ak vôbec niečo bude, (myslim, ze nic) !!!

  • SG_semda napsal:

   dobrej ufo nápad, tohle se nikdy nepsalo a nikdy se to nestane

  • myzrael333 napsal:

   Z WT E100 udělají 8. tier premiak s omezeným mm a vsichni co ho mají v garáži, tak ho dostanou zdarma + posádku + bonbón.

   • Wotan napsal:

    fakt jo? 😀 – na WT se** ale ten bonbon je lakavej 😉

 3. SG_semda napsal:

  A nerf dohledu je kde?

  • carramba66 napsal:

   Doplněno, děkuji za upozornění.

   • SG_semda napsal:

    aha, o 10 metrů… tak to je fakt výýýýýýraznej nerf Kappa

    • Scarecrow132 napsal:

     To vyrovnám prostorovou představivostí a binokulárem 😀

   • merzox napsal:

    Takze bude waflovaca 8 ako nahrada ?? Caramba ?? :-)

 4. Spratekk_the_Great napsal:

  3…2…1…pláč

 5. Erik165 napsal:

  Akú ma alfu damage???

 6. Samuel napsal:

  Cas zamereni je podla tohto zlepseny z 2,3 na 1,5. NIe je tam chyba?

 7. Lavrinenko11 napsal:

  No já se vždy na e-100 těšil tak sem se hold dotěšil a nechám si rhm borsig…

 8. lukluk22 napsal:

  Vymenili jednu sracku za druhou.

  • dannyslavik napsal:

   Souhlas

  • EASTON_CZ_SK napsal:

   Podľa mňa to až také zlé nebolo. Dalo by sa s tým hrať ako s medkom, možno trochu viac opatrnejšie. Ale určite to patrilo k tým lepším TDčkám na desiatej úrovni.

 9. alibaba40 napsal:

  Dnes som si zahral 2 hry s ufo-100 a pomyslel si, nech uz je konecne vymeneny tento lampion. Vzapati mi ale napadlo, ze novy tank bude isto nerfnuty, pridem sem a…. :-(

 10. Glock17 napsal:

  Takže místo EGLD přijdou vidle/optika. Z mého pohledu není špatné vyměnit 10 metrů dohledu za 0,8 vteřiny zaměřování. Tichý vrahoun z dálky… otočí věží a za 1,5 vteřiny přiletí granát s přesností 0,27. Horší už bude najít nějaký keřík na konci mapy, okdud uvidí víc než pár kopců nebo shluk domů.

  Na Murovance to bude děsivý soupeř, na městských mapách bude otloukánkem.

 11. 3imon napsal:

  Můžu se zeptat kdy bude TEST SERVER ? Předem díky za odpověď

 12. BlackRaven_cz napsal:

  Chápu že WG kdysi naslibovalo další TD větev u němců, ale tahle celá linie mi přijde jako špatnej vtip. Ale což, ještě se dočkáme kupy UFO tanků, co si vrchní pilník SerB vycucá z prstu 😀 Ale opravdu sem moc zvědavý co dají Polákům do větve. Není to vůči nim žádný hate, ale v dějepisu prostě učí, že poláci v II.WW jeli na koních proti tankům jelikož jejich vláda se víc spoléhala na jezdectvo než na vývoj tanků. Možná tam budou mít pár prototypů a sem tam něco od spojenců, ale nedokážu si představit vyšší tiery.

  • Vbn78 napsal:

   V dějepisu se úplně běžně učí kraviny, to si zapamatuj. Není to jen o tom jak to bylo, ale i o tom jak si máme myslet, že to bylo…
   Konec filosofického příspěvku :)

  • artynář napsal:

   s těmi konmi to je jen komunistická propaganda, že byli velicen odhodlaný a pouštěli do boje s tanky, spíše masakrovali němešckou jízdu, tanku měli TKS, 7TP které opravdu bojovali, mněl bys se odhlédnout pořádně do dějin, a o Polské předválečné armádě

   • Spratekk_the_Great napsal:

    Normálně by si dostal mínus jenom za ten nick, ale máš pravdu jinak, předsedo

  • L3X1ON napsal:

   Kdyby si někdo nevycucal z prstu československou větev a tanky jen z posranejch plánů a nákresů tak nemáme ani my československou větev, takže ať si vycucaj co chtěj…

 13. Nidr napsal:

  Rušíte wtf e 100 a nahradite ho takovou sračkou…. to by jste museli nahradit ještě spoustu dalších tanků aby to bylo vyrovnané. Akorád naserete spoustu hráčů co ho mají. To je fakt bomba. že se na to radši nevykašlete.

  • lukulus74 napsal:

   Tohle bude snad mít alespoň nějaké kamo. Trochu jsem se bál, že když budu mít v garáži WT a prase, tak co budu dělat s premiákama 5-7 bez kama.

 14. WittmanSVK napsal:

  Klasika ala WG :)

 15. can0046 napsal:

  Jj…klasika…nic novýho….rychle všichni za goldy přeexpit a my vám to pak buď potichu a nenápadně nebo(občas)ofic…ponerfujeme;)….wafle a foch-zářný příklad….

 16. can0046 napsal:

  Jediný co(zatím)nechali být je t 110e5….ale zase jim podivně dlouho trvalo,než přiznali“malou“změnu po převedení do hd…:)

 17. AurelianRifle napsal:

  souhlas ohledne 110e5… ta vec musi dostat nerf. a co se tyce grille 15 tak je to jedno protoze na 10 tieru je jen velmi malo dobrych TD…

 18. TOTALSPYCHO napsal:

  ach kedy sa poučia

 19. topi_defender napsal:

  Škoda toho prebíjania :( .