Supertest: Další screeny tier 9 BatChata

Po dnešním překvapivém leaku ze supertestu, díky kterému jsme se dozvěděli o chystaném premiovém francouzském středním tanku 9. úrovně BatChat 25AP, tu máme dalších pár screenshotů s ním a to přímo ze hry. Spekulace, které se vyrojily kolem tohoto stroje a které mluví o tom, že by se mělo jednat o druhou nejvyšší odměnu ve druhé sezoně individuálních misí, se mezitím pomalu potvrzují.

Pojedete druhou sezonu?

Zdroj: http://ritastatusreport.blogspot.cz/2015/11/bat-chatillon-25-t-ap-screenshots.html

Napsal carramba66

Zakladatel WoT.cz, tvůrce série recenzí a komentovaných replayů na YouTube, šéfredaktor magazínu Deník Nooba. Autor sbírky pro válečné veterány.

18 komentářů k “Supertest: Další screeny tier 9 BatChata”

 1. pedro3370 napsal:

  Díky WG. Větší sračku za ty mise rozdat nejde…

  • Shifty napsal:

   přesně..taková plečka…jsem rád za svoji T55A :)

  • carramba66 napsal:

   Já myslím, že to ještě buffnou.

  • Polyphenol napsal:

   Zatiaľ sú to iba špekulácie a je to zo supertestu, ale tak treba si občas dobre zapič***ť 😉

 2. 12Stig12 napsal:

  Jo, stejně i při mé wn8 ještě nemam HTC (chybí 15 u LT, MT, HT arty [+11]), takže tohle nebudu čekat, že ho získam. Pojedu kvůli ostatnímu a posádkám.

  • Adoleho napsal:

   ja nemám ani StuG IV ale, mám len 10 papierov, ale nemám nič vyššie ako tier 8 (1ks T49), a heavynu nemám doslova žiadnu, len šetrím peniaze na IS-3

 3. _richard15_ napsal:

  Bože… to je strašne škaredé…
  Vyzerá to ako malé decko s veľkou hlavou
  alebo je to karikatúra batchata 😀 😀

 4. AdamK93CZ napsal:

  Zkusím, tajně doufám, že to dostane dělo jako má lorr. 40t, pak by to bylo zajímavé, mám baťáka odemklého a na trénování posádky by to mohlo být OK. :-)

 5. SG_semda napsal:

  Kvůli takovýhle blbosti ty mise určitě nepojedu… Pokud to bude mít takový statistiky jako teď, tak kdybych to čirou náhodou dostal, tak to hned poletí z garáže…

 6. prospero42 napsal:

  Jak to tady čtu, tak ve WOTku jsou dva typy tanků. OP a naprosté plečky. Nic mezi tím neexistuje.

 7. Adoleho napsal:

  ja by som tie misie išiel len kôli odmenám za misie ako také( nie že by som mojím skilom mohol moju garáž ohroziť tímto… také slovo nepoznám)

 8. LeToe napsal:

  Nevím, co všichni tak bečíte. Mě to hrozné nepřijde .. na přepadávání, pokud to bude mít obstojnou přesnost za jízdy mi ten čas zaměření nevadí. Co jiné s tím tankem chcete taky dělat? .. teda kromě spotu

  • Adoleho napsal:

   vieš že by úplne nepoužiteľný, to nevravím ale 200 mm penetrácia a 240 poškodenie je proste málo, áno áno T-54 má len 201 ale má tie 330 HEATy a 320 poškodenie, zase je pravda že je to zásobník a nemal by som ho porovnávať s T-54 ale aj tak + 200 mm penetrácia je na boky Mausa alebo E-100 dosť málo a pri predstavnom panciery ti HEATy nepomôžu.

   Ja to beriem tak, ale ako support sa môže uplatniť, vysype zásobník a tak dlho nenabíja tak sa nemusí sťahovať veľmi ďaleko

 9. watnajekul napsal:

  Mám dotaz, takže až naskočí druhá sezona inviduálních misí tak pojedu zas od začátku? Dík za odpovĕď.