Supertest: Další screeny premiáku Sentinel

Máme pro vás další sadu screenshotů tier 4 premium tanku Sentinel AC 1, který jsme vám představili dnes během dne. Čtyřkový premiáček by snad ani nebudil tolik pozornosti, kdyby ovšem jeho model nebyl ve standardním nižším rozlišení. Protože už nějakou dobu všechny nové tanky chodí v rozlišení novém, je zjevné, že Sentinel byl do hry připraven už před nějakou dobou. Jestli se dočkáme před jeho uvedením přepracování do HD, to se zatím neví.

Zdroj: http://ritastatusreport.blogspot.nl/2015/09/sentinel-ac1-sd-model-screenshots.html

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

12 komentářů k “Supertest: Další screeny premiáku Sentinel”

 1. Adamike99 napsal:

  zvětšená vana od Valentina a že by byl nějak pěkný to se říct nedá.

 2. MrCokkie napsal:

  Na třetím obrázku to vypadá , jako Tetrarch

 3. Zoumi napsal:

  Není to jen nějaký vtip???
  Tank je Sentinel AC1, ale podvozek je úplná slátanina!
  Na podvozku má správně jen ty tři držáky odpružení které jsou správně, ale nepasují k nim kola z Valentine, která jsem u AC ještě nikdy neviděl.

 4. Zihla napsal:

  To je lidi premium Covenanter.:)

 5. Bazilisek22 napsal:

  Vcelku pěkný když nebude drahý šel bych do něj . Britské nižší tiery mě vždycky bavili od crusadera po covenantora ke cronwelovy .

  • Adrike napsal:

   Ale bude, zas z toho spravia balicek kde narvu 25000 goldu, 30 dni premka a bude to stat len 99.99€, jak vyhodne ze?

 6. Hacker napsal:

  No a budou to prodávat v balíčku i s těma balónkama http://i325.photobucket.com/albums/k384/west-front/0_2749997_zpsea4b6109.jpg

 7. Andrey_P napsal:

  taky to může být jen kachna, model vůbec nevypadá jako HD, podvozek je úplně jiný než na obrázcích reálného tanku a nejsem si jistý, jestli má austrálie hráčskou základnu, nebo svůj server. Když se podíváte na to, co dovedli modeří při modelování starého vzhledu T71 po patchi 9.10, tak bych se tomu vůbec nedivil

 8. lukuk22 napsal:

  Me se libi urcite si ho koupim pokud se bude prodavat jenom tank…

 9. KodaG napsal:

  a v jakým stromu bude? Americkým nebo Britským?