WT: Záznam streamu se sovětským Pantherem

V neděli na našem webu probíhal stream War Thunder s unikátním odměnovým strojem, se sovětským středním tankem T-5, což není nic jiného, než kořistní německý Panther v sovětských službách (ano, několik jich skutečně s rudou hvězdou jezdilo). Teď pro vás máme záznam tohoto streamu, pokud vás kořistní stroje zajímají, můžete se podívat.

Napsal carramba66

Zakladatel WoT.cz, tvůrce série recenzí a komentovaných replayů na YouTube, šéfredaktor magazínu Deník Nooba. Autor sbírky pro válečné veterány.

24 komentářů k “WT: Záznam streamu se sovětským Pantherem”

 1. omg napsal:

  A už je to tady zase srovnávat WT a WOT Wargaming bude jen slibovat a nic se nebude dít je to tak těžké pochopit?nikdy bych se k wot už nevrátil je to sračka 1 stupně ždímačka peneženek za nic!!!! Jsem rád že se rozjelo AW nejlepší hra co jsem kdy hrál (Tanková) WOT je rok nudná SRAČKA!!!! a pojdte do mě šup šup.

  • _richard15_ napsal:

   Zlostíš sa ale úplne zbytočne.
   Toto tvoje vyznanie je rovnako bezvýznamné ako hádzanie hrachu o stenu pretože keď WOT niekoho baví tak po prečítaní tohto komentáru ho nebude baviť o nič menej.
   Trochu inteligentnejší človek nad týmto tvojim nonsensom čo si tu vylial pokrúti hlavou zasmeje sa a pochopí že tento komentár je úplne od témy a bude si čítať komentáre nižšie. :)

  • il_lucky napsal:

   Ano idem do teba. Ždímačka peňaženiek? áno,keď sám do toho investuješ,inak by ťa to nemalo vôbec trápiť kto ,kedy a kolko do toho zajebe peňazí. Za druhé,nikdy som od WG nečítal že by niečo SLUBOVAL!!!!!! tak sa láskavo nauč čítať a potom tu trep kokotiny PRVÉHO STUPŇA !…a za nič? peniaze pýtaju za konkrétne veci,ako PU,Premiový tanka pod…AW hráš asi ani nie pol roka a ideš vyprávať že najlepšia hra,ale keby tam spravia zopár chýb ako vo WoT,tak by si povedal hneď že je to pičovina,podla teba prvého stupňa…tak si tu neotváraj papaulu keď o tomto všetkom kokot vieš a za to že si lama ti môže vieš kto…tak si choď vyplakávať na support WG tam sa im vyplač a som zvedaví čo ti na všetko povedia poom mi daj vedieť…

  • Ondrysman napsal:

   Pláčeš na špatném hrobě…

  • project_il napsal:

   Tak jsem se kouknul na Twitch pro porovnání kolik lidí zajímá WoTko a kolik AW. WoT – 9 754 diváků, AW – 548 diváků, Na nejlepší hru docela bída. Asi je něco nudného ve státě ArmoredWarfarerů 😀

   • Furisis napsal:

    Tak AW ještě není tak zaběhnutý … wotko tu je přeci jen několik let a vytvořilo si svoji komunitu … musíš se před tím než něco zpochybníš zamysle PROČ to tak je .. :)

    • project_il napsal:

     Právě proto, že je to nové a neokoukané by to mělo být zajímavé, ne? A já nic nezpochybňuju, jen konstatuju fakta. Ostatně AW se nikdy netajilo názorem, že si chce z WoT tankovýho koláče ukousnout pěkné sousto. Ale zatím mám pocit že, nejsou ani moucha na tý jejich hostině.

     • Grux napsal:

      Mě to prostě nedá, taky se musím zapojit :-) . Srovnávat WT, WoT a AW? No tak, lidi, to je úplná kravina, protože každá hra je o něčem jiném, nejde to srovnat

     • project_il napsal:

      To je možný ale cílí na stejný zákazníky. Koukni na to takhle: WT má jako primární letadla kde se jim celkem daří jsou zaběhnutí ale i přesto jsou jejich tanky, a to vypadají celkem pěkně, na okraji zájmu. Kdyby měli být živi z nich tak nevim nevim. Jasně je to volba ale myslím, že v Minsku se smějou na celý kolo jakou mají konkurenci.

 2. tamten napsal:

  a WT zase dobíhá první 😀

 3. DafTos napsal:

  Ve World of Tanks je jediný kořistní tank (kterého jsem si všiml) a to Pz. 35 (t).

 4. carramba66 napsal:

  Ty malý mrdky nepočítám, já myslím KV-1 v německém stromu, T-34/88, nebo naopak sovětské PzIII, sovětské PzIV, Panthery, atd.

  http://wot.cz/uncategorized/koristni-nemecka-kv-1-spatrena-ve-wot/

 5. gj napsal:

  jj krása hoši mluvíte o tankách jako v muzeu a neumíte si dát na tak správně vlajky gj to o tankách už opravdu může kecat blbosti každej ostuda!!!!

  • _whiskeyjack napsal:

   Přeložil by jsi to do češtiny prosím?

 6. can0046 napsal:

  od kdy hraje onovo arkádu???:)

  • onovo napsal:

   v rb by se dalo malo bitev :)
   jinak na mise jezdim jenom ab 😀

 7. 337711 napsal:

  Ja by som to zhrnul asi tak, 100 ludi 100 chuti. Alebo na kazdu dievku sa najde zenich. Tak preco sa nadtym zamyslat. Ale pati aj to prislovie ze kazdy clovek chvali svojho Boha.