Soutěž s Datator.cz o premium loď Diana

Ve spolupráci se stahovacím serverem Datator.cz jsme pro vás připravili soutěž. Co musíte udělat je celkem jednoduché a ceny stojí za to. 20 vylosovaných dostane každý kód na 2000 kreditů právě na server Datator.cz, kde si pak můžete stahovat do sytosti. A vítěz? Vítěz dostane kód do World of Warships na prémiový sovětský křižník Diana. Tato loď se nedá koupit, rozdávala se pouze na GamesComu.

Zadání soutěže:
Na server datator.cz jsem nahrál soubor, ve kterém se skrývá link na video na youtube. V tomto videu je několik mých replayů. Ve druhém z replayů zničím na konci tank. Chci vědět, jak se ten stroj, který jsem zničil, jmenoval. Odpovědi posílejte klasicky na carramba66-soutez@seznam.cz.

Soutěž začíná ve středu ráno a končí v neděli večer. Výherci se budou losovat, takže nemusíte spěchat, kdy svůj tip pošlete, není důležité, pokud to stihnete do nedělního večera. Výherce vyhlásíme v pondělí.

Hodně štěstí!

Napsal carramba66

Zakladatel WoT.cz, tvůrce série recenzí a komentovaných replayů na YouTube, šéfredaktor magazínu Deník Nooba. Autor sbírky pro válečné veterány.

7 komentářů k “Soutěž s Datator.cz o premium loď Diana”

 1. DockyCZ napsal:

  Ahoj, přijímáš odpovědi už i během dnešku, nebo musím tedy vyčkat na zítřejší ráno?

 2. cNNk napsal:

  Tak uvidime 😀 Nic sovetskyho v pristavu jeste nemam 😀

 3. zrouta napsal:

  Jdu do toho.

 4. R1C0_CZ napsal:

  Odpověď odeslána :)

 5. kraken600 napsal:

  Poslal som :)

 6. Sumoxxl napsal:

  Odpoved poslana 😉