Soutěž o Dianu: Edice pro kretény

Soutěž o premium loď Diana dnes skončila a já se s vámi chci podělit o zčásti zábavnou a zčásti trapnou zkušenost s někým, kdo se pokusil pomocí několika účtů a několika odpovědí získat ne jednu odměnu 2000 kreditů na serveru Datator.cz, ale hned, ehm, sedm.

Kluci z datator.cz mě na něj samozřejmě upozornili (nejsme tak blbí, jak na první pohled vypadáme) a Pavel Křivan, zjevně profesionální účastník všech typů soutěží (viz. jeho FB profil) o všechny své kódy samozřejmě přišel.

Pavlík…

… a jeho sedm kódů

Zarazí, že za kód se nestyděl poděkovat

Asi není třeba zdůrazňovat, že Pavel Křivan byl na našem webu zabanován a všechny bonusy mu byly odebrány. Budiž to výstrahou pro všechny, kdo z nás budou chtít příště tahat kódy. Soutěž se sama neudělá, hodně lidí s ní strávilo hodně času, proto podobné kretény na náš web chodit nenecháme, to fakt ne.

Napsal carramba66

Zakladatel WoT.cz, tvůrce série recenzí a komentovaných replayů na YouTube, šéfredaktor magazínu Deník Nooba. Autor sbírky pro válečné veterány.

58 komentářů k “Soutěž o Dianu: Edice pro kretény”

 1. marhi napsal:

  Dobře ty…
  Jo nechat si srát na hlavu nikdo nemá rád. Ovšem ta drzost to se musí obdivovat.
  Tak dílu zdar. ….

 2. Václav napsal:

  Že někdo podvádí mě neudivuje. Ale nikdy se nepřestanu divit nad demencí těchto chudáků, když si pak do jednoho účtu zaktivuje tolik kódů za sebou v rozmezí pár sekund, to už chce opravdu vypatlance.

 3. Ondrysman napsal:

  Teď to neberte jako urážku nápad dobrý ale na každou svini se vaři voda 😉

 4. Lukass napsal:

  Proč jen -12 000? 😀

  • SuperRAPIT napsal:

   Aby mu zbyly jen 2k ca účast… Tedy alespoň podle mě.

 5. k0n0p napsal:

  pracuje ve společnosti World Of Tanks :)

 6. Vajíčková pomazánka napsal:

  Takovej nerd, až mě je ho trošku líto …. Podle toho jména usuzuju, že google překladač už se taky naučil používat ..

 7. Dejv_Cz napsal:

  Pěkná výstraha pro ostatní kteří by to tak chtěly zkusit. Jsem rád že alespoň zde existuje ještě něco jako spravedlnost.

 8. PattonCZ napsal:

  Tak to je dost brutální.

 9. totojeto napsal:

  no osobne si myslím že pravidlá súťaže neporušil a je to len jeho šikovnosť… ináč mier

  • Humpy83 napsal:

   No nevím, jestli by ti to nevadilo i v případě, že by jsi pak nedostal nic a on i díky štěstí tomuto podvodu, vyhrál třeba hlavní a několik vedlejších cen…Ale máš pravdu, psaná pravidla neporušil, jen ta nepsaná, na která se u nás (bohužel) příliš nehraje… No myslím, že se C66 poučil a buď máme se soutěžema konec, nebo tam bude v pravidlech pamatováno i na toto „obcházení“…

   • Tony_Z napsal:

    Je pravda, že kdyby díky tomu vyhrál třeba hlavní cenu a ostatní kódy nepoužil, tak se mu podvod zdařil a na nic by se ani nepřišlo.

 10. Astute_Cat napsal:

  kdyby byli všichni takhle nenažraní tak nezbude nic…

 11. Garp napsal:

  z mého pohledu pravidla soutěže taky neporušil . Nemorální ale v pořádku . Navíc jste ho označil veřejně za „kreténa“ , zvěřejnil osobní korespondenci a celé jeho jméno . To považuji za horší než co udělal . Osobně bych se bránil žalobou . Už nejsme ve středověku někoho takhle pranýřovat .

  • Strasak93 napsal:

   Taky si myslím, že pravidla neporušil. Soutěže jsem se nezúčastnil ale co jsem se koukal, za registraci tam se platí cca 90,- Kč (pokud to tak není, tak sorry – nezkoušel jsem to). Nicméně ve většině soutěží, kam se zasílají odpovědi je takovým nepsaným pravidlem, že čím víc odpovědí pošleš (tedy zaplatíš). A pokud to v pravidlech opravdu nebylo a ten dotyčný ještě byl ochotný zaplatit 6×90,- Kč za registraci, přijde mi dost vulgární tady zveřejňovat pravé jméno a ještě psát o kreténech. To, že někdo špatně popsal pravidla a druhý toho využil, neznamená, že je kretén.

   • Humpy83 napsal:

    Registrace je zdarma, to jsi zas přehlédl ty… Raději se nejprve ujisti, že obhajuješ a argumentuješ správně. Ale asi je poučení pro Carrambu to, že v pravidlech příště napíše, že akceptuje jen jednu odpověď od registrovaného hráče a že se to bude kontrolovat a může dojít k tomu, k čemu došlo a sice, že o vše příjde, když se to odhalí…

    • zug007 napsal:

     Chtěl jsi napsat od jedné fyzické osoby předpokládám…

     • Humpy83 napsal:

      Tak jasně, ale nevím, jestli každý z nás má 7 alias ve WoT a WoWs… Spíš něco jako, monitorujeme tyto dárkové kódy a když si aktivujete víc než 2 na jeden e-mail, tak vám je sebereme atp. Pak by sice mohl mít těch 7 registrací, ale na každé třeba „jen“ 2 000MB a to by ho mohlo omezit a méně se vyplatit, než když si to nastřádá na jeden účet vše…

    • Strasak93 napsal:

     Vždyť jsem psal, že tu registraci nevím jistě. Nicméně jsem to na ní nestavěl. Stavěl jsem to na tom, že je spousta soutěží, kde právě čím víc odpovědí, tím větší šance a že díky tomu, že toto pravidlo nikde nebylo ani napsané, to soutěžící nedělal ani z nějakého „hajzlovství“ a podvádění. Caramba psal že dotyčný soutěží hodně, tak je tak prostě třeba zvyklý z ostatních soutěží, kde to je povolené a naopak ta soutěž na tom staví (čím víc odpovědí, tím víc peněz). Prostě já to vidím tak že žádné takovéhle pravidlo psané nebylo, a znovu se opakuji (i po problému kde Caramba nadával do debilů za to že si koupili IS-5) mi přijde dost vulgární a sprosté, nadávat někomu do kreténů za to, že „nepochopil“ pravidlo, které ani nebylo psané… Dalo se to vyřešit slušně, bez povyku…

     • zug007 napsal:

      Slušně a bez povyku řeší problémy naše vláda a přijde ti že jsou vyřešené ? Mě teda rozhodně ne.

     • Humpy83 napsal:

      Ano, s tím nelze než souhlasit (vč. té „kauzy“ s IS5)… Ale jak jsi napsal první post, tak se to dalo spíš pochopit, že když si zaplatil, tak je to ok, protože poslal SMS a pořádající (Datator) se „napakoval“ za těch x SMS od všech soutěžících. Taky je jasné, že jde z jeho strany čistě o pravděpodobnosti a je to běžná praxe, jak říkáš, ale v ostatních soutěžích to vyloženě chtějí a nabádají tě, abys zaplatil, poslal co nejvíc (tím si „vylepšil“ šance) a oni vydělali… Těď to tak nebylo a C. se „chybně“ rozhodl věřit, že to nebude zneužito (využito)… No a dopadlo to, jak to dopadlo.

   • cimak napsal:

    registrace je zdarma, takže je to normální vychcánek

  • zug007 napsal:

   1. Ano reakce je přehnaná, pranýřování už není v modě a kdyby se obrátil na soud, tak minimálně omluvu vysoudí, v zásadě nějak nepodváděl soutěž vícekrát.

   2. Na druhou stranu takových zmrdů máme dnes plnou vládu tak proč ne ? To že je to jen špatné z hlediska morálky, neznamená že je to jinak ok, není škodí společnosti, tudíž i mě…

   • carramba66 napsal:

    V říjnu měla být k prvnímu výročí obrovská soutěž, celý měsíc každý den osmičkový premiák a spousta dalších cen. Co myslíš, že uděláme po téhle zkušenosti? Půjdem si zahrát a na organizaci nějakých soutěží se vysereme. Ať si všichni, kdo tady toho dementa obhajujou, ty premiáky koupí.

    A jinak k osobním údajům a těm žalobám, jednal jsem s Úřadem na ochranu osobních údajů dlouhé měsíce za největší firmy v oboru, takže mám trošku přehled, co si můžu a co nemůžu dovolit.

    • zug007 napsal:

     A co jsi jako čekal že se stane když to sem dáš ? Kolik let žije v Čechách ? Buzerujme se i za čárky ve větách v diskuzi o dysgrafii. Jsme národ čůráků, proto tu máme dražší a horší potraviny než v německu atd. Jestli se ti to nelíbí tak ti doporučuji Ameriku, tak se každý stará jen o své problémy, na druhou stranu když zgebneš na ulici tak si tě ani nikdo nevšimne…. dokud teda nezačneš smrdět. Dobrý kompromis je Kanada, ale ty lidi jsou prostě divný… a nebo jsem divnej já ? Na tom konec konců nezáleží…

     • carramba66 napsal:

      Ty seš hlavně grafoman 😀

     • Rallytravel napsal:

      Já v Americe žil a zas tak divoké s tím umíráním na ulicích to není :-)

    • Strasak93 napsal:

     Hele pro českou komunitu toho děláš fakt hodně a je úctyhodné, kolik času tomu věnuješ, s minimální nebo bez žádného zisku z toho, takže na jednu stranu pro tebe, houmera a další velký respect. Na stranu druhou jsou případy, stejně jako tento, kde místo toho aby sis řekl třeba: „Ok, zkusil jsem soutěž, pro příště vím, že musím napsat do pravidel že se dá odpovědět pouze jednou, aby se takovýhle vychcánkové neobjevili zase“ tak tu nadáváš jakej to je blbec a jak za to všechno může on, a že jenom kvůli němu už nic dělat nebudeš. Ok, je to tvoje věc a máš na to právo, dělej si a říkej si co chceš. Nicméně sleduje tě dle mě 75% české WOT scény a tyto výstupy mě osobně přijodu zbytečné a dětinské, místo toho aby jsi šel příkladem. A teď věc další, pohybuji se v reklamce a máme vlastní výrobu na textil, kdyby jsi soutěže nevzdal a přehoupl se přes to, že tě tu jen „kritizuji“ :D, mohl bych zařídit nějaký textil do soutěží, když by jsi chtěl, mail na mě máš 😉

     • zug007 napsal:

      A nenapadlo tě třeba že díky těm výstupům a neobvyklému chování má právě tolik čtenářů ? Myslíš že sem chodím kvůli slovenským článkům, který mě nebaví číst (jo jsem líný jak svině a nestydím se za to protože lenost nás žene v před) a nebo kvůli českým článkům, který už nám dlouho slibují podporu více jader atd. ? Ne fakt ne nejvíc čtu diskuze. Až na hajzlu přečteš všechny vtipné knížky, začneš to dělat taky.

     • DockyCZ napsal:

      Já jsem teda z 99,9 % chodím právě kvůli těm článkům z WoT a WoWs… nezajímají mě žádné věřejné urážení lidí…. (myslím tím ohledně IS-5)…. Tohle si ten blbeček zasloužil.. ještě že neskončil v první 5.

     • zug007 napsal:

      to bereš do extrému, já jsem nikde netvrdil že sem víc lidí chodí právě kvůli diskuzi, ale že těch lidí může být taky dost a nemusím sem ani psát jen čtou a smějí se. Jako já jsem taky píšu tak jeden den za 15 dní.

  • Steel_NightGale napsal:

   Pravidla neporušil ale o morálnej zábrane by sa dalo hovoriť ale Carramba zmaž jeho meno preč nechaj iba napríklad Ján.K pretože je to hanenie mena a osoby a nevieš čo ho napadne fakt ešte pôjde na súd a môže to skončiť nedobre

  • radekoskar napsal:

   bohužel právě kvůli lidem,co maj názor jako ty,se dneska spousta lidí nebojí krást,podvádět a i vraždit,protože je čeká „jen“ vězení či pouhá pokuta,které sice pro slušného člověka znamenájí taky dost,ale těmto zm**ům to za to stojí,maj pocit vítěze a obohacení sebe sama.Pranýř byl od toho,aby byl člověk vidět a aby se musel stydět,to totiž platí často mnohem víc.Především,když je to takhle evidentní,určitě souhlasím!

  • jmeno1 napsal:

   Tobě taky nasrat do ruk a nepustit k vodě. Ty jsi přesně ten hajzl naší společnosti; psaná pravidla neporušil, tak co. Základní lidská slušnost, morálka i nepsané slovo pro tebe neplatí, co? A s takovýma šmejdama tu žijem. FY! :-(

 12. cimak napsal:

  Tahle US móda….hned žaloba a pořádný odškodný,což….jak ubohé, stejně jako snaha nahrabat hromadu kódů…

 13. Mystery Fox napsal:

  Hamty hamty, ať mám víc než tam ty… :)

 14. DODO napsal:

  GJ Když si občas zasoutěžím na pctuning a pak vidím výherce s emailem typu sakjakjfla@seznam.cz tak to vypadá že tam více přihlašených očividně řeší…..

 15. Krendelak napsal:

  Myslím, že to co předvedl dotyčný je klasické čecháčkovství, někdo připraví akci, sežene sponzora,ceny a to pro každého a ve své dobré víře očekává, že každý normální člověk pošle jednu odpověď. Ale ne, někdo si musí říct proč z toho nevymlátit víc. Nevím kolik z Vás si řeklo, rychle si udělám víc účtů,ta loď za to stojí a když nevyhraju tak dotatoru to neublží. Tohle má být o nějakém normální chování a ne otom jak někoho ochcat. Příště nebude soutěž žádná, žádné kody do her a všichni tu budem brečet jaký je Carramba cíp.
  Carramba chudák hold příště, pokud nějaké bude, sestaví 10 A4 pravidel, které budem všichni odsouhlasovat a budem si ťukat na čelo proč.
  No a označit veřejně někoho za kreténa, se mi také nelíbí,ale u Carramby jsem si tak nějak zvyknul, že nechodí pro ostřejší slovíčko daleko, kort když se tu něco přpraví a zvrhnese to.

 16. SaF napsal:

  taky jsem se nezůčastnil a jediný co stahuju jsou aktualizace do wot 😀 a co by dostal 14GB co to dneska je . tak myslim že datatoru to může bejt jedno ale nasralo to tebe carramba viď , jen bych se zeptal co je hodně času a hodně lidí vono to bejvá jak kdy a jak na co 😀

 17. cimak napsal:

  Naprosto souhlasím s tím, že na takovýhle šmejdy je potřeba si pěkně ukázat prstem…TY JSI TEN ZMRD…protože je to otázka morálky a přístupu a taky je to obrázek toho kam to tahle společnost dopracovala…zmrdi co jen hledají postraní uličky, jak všechno a každýho ochcat, protože co není výslovně zakázáno, je dovoleno…a všichni co tohodle vychcance obhajujou, jsou úplně stejný jako on…

  • SaF napsal:

   je vidět že jsi velký ochránce morálky a přístupu a tak to mě zajímá jakej je tvůj názor na ten datator ..

   • cimak napsal:

    ?

    • SaF napsal:

     hm ted nechápeš ..

     • cimak napsal:

      Promiň, můj názor na datator….jakou to má s tím vším souvislost?

     • SaF napsal:

      no ty jsi tu nadával na na společnost na zmrdy co hledaj postraní uličky a ochcávání atd.. a to že na datatoru je mraky filmů ke stažení ti přijde legální , ano oni za to nemůžou , ale přijde ti to morální , stahovat je běžné že ..
      Já nemám nic proti datatoru našel si postraní uličku a co není zakázano je povoleno a ten típek hledal taky uličku jak si přilepšit jo je to prasárna ale umožnovat stahování filmů které je nelegální je prasárna nebo neni ??
      Já nevim jak moc zasponzoroval datator tu soutěž kolik bylo těch kodů to ví asi jen carramba a docela bych se divil že to skusil vochcat jen 1 cyp

     • jmeno1 napsal:

      Ty jsi prostě hloupoučký idiot, který aby si prosadil svoji, tak vymýšlí nesmysly.

   • jmeno1 napsal:

    Co to tady meleš?

 18. GeCon napsal:

  carramba66 napsal:
  18.8.2015 (9:20)
  V říjnu měla být k prvnímu výročí obrovská soutěž, celý měsíc každý den osmičkový premiák a spousta dalších cen. Co myslíš, že uděláme po téhle zkušenosti?
  ———————————
  Ja pevne verim, ze jedna vrana zimu nerobí :)
  a sutaz bude, pretoze tych „slusnych“ je drtiva vacsina, inak by sa tu uz len kradlo, miesto chodenia do prace:)

  takze ak mozem, ja rad pomozem – graficky navrh urobit na tu sutaz.

 19. morten76 napsal:

  je to tak , je to spatne ale v tomto chudobnom state sa necuduju, proste zadarmo vic a vic,, ja ho chapu borca , ale na druhu stranu urcite takto ne !

 20. Bergham napsal:

  +1 😀

 21. Scraft_cz[CZTK1] napsal:

  Já ani nesoutezis 😀

 22. Grux napsal:

  Přestaňte se tu už sakra hádat….. k čemu nám to bude. Jenom si tu rozborime tu fajn komunitu (až na výjimky), která tu už nějakou dobu je… Tak doufejme, že si dotyčný vezme ponaučení a vícekrát se to nebude opakovat!

 23. astik napsal:

  carramba66
  Bohužel znáš nás čechy 😀 když je slunko nadáváme , a ted když prší tak už zase lidi frflají 😀
  Dobrá soutěž .
  I když jsem chtěl vyhrát tvořítko na led 😀 děkuji za soutěž i za kredity na http://www.datator.cz/
  snad se nenecháš odradit a nebude to poslední soutěž 😀 jednou mi to musí vyjít :)