Sháníme účet War Thunder s MiG-15!

Oslovila nás skupinka nadšenců, která pomocí videoher chce rekonstruovat některé scény ze známého československého filmu Vysoká modrá zeď, ve kterém se hojně vyskytovala sovětská letecká technika, zejména slavné MiGy-15. Z tohoto důvodu nás požádali, abychom vám předali informaci, že shánějí na koupi War Thunder účet, ve kterém bude buďto německý nebo sovětský MiG-15 vyexpený.

Je nám známo, že prodej účtů je v rozporu s podmínkami EULA, ale rádi to pro mladé filmaře uděláme, protože film Vysoká modrá zeď máme rádi. A přestože je notně poplatný době, letecké záběry v něm jsou tím nejlepším, co se v českém a československém filmu ohledně letadel objevilo.

Upozorňujeme, že mladí filmaři, aby se vyhnuli problémům s Gaijinem, chtějí účet koupit i s mailem, který je na něj napojen.

Pokud máte War Thunder účet s MiG-15 a chcete začínajícím filmařům pomoci, pište na mail vmz2016@seznam.cz.

No a my ostatní se budeme těšit na dílko, které z jejich tvorby vznikne :)

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.