Severogorsk se vrací na Xbox

Vzpomínáte si na mapu Severogorsk? Typicky ruská mapa, všude spousta sněhu, dva kopce po stranách, uprostřed mapy velká rýha a přes ní most? Ano, je to ta mapa, která byla z „velkého“ WoT před časem stažena, protože se ji vývojářům stále nedařilo vybalancovat. Tak tato mapa se nyní vrací ve verzi pro Xbox. A spolu s ní do hry přichází také mapa Tundra. My vám přinášíme jejich screenshoty.

Zdroj: http://ritastatusreport.blogspot.nl/2015/11/wot-xbox-tundra-severogorsk.html

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

12 komentářů k “Severogorsk se vrací na Xbox”

 1. karosatori napsal:

  Bral bych ji zpět stejně jako řadu dalších. Místo Stalingradů, Charkovů a dalších koridorových zvěrstev s katastrofálními FPS.

  • ace napsal:

   Ještě štěstí že Severogorsk nebyl ukázkový koridor, OH wait….

   • karosatori napsal:

    To tedy nebyl. Nepleteš si to se Severozápadem?

    • ace napsal:

     O.o,samozřejmě že byl, na levo koridor, na pravo koridor, uprostřed koridor vedoucí městem. Vždyť tam nebylo jediné místo, které by umožňovalo hrát na vzdálenost 300+, to i ten Severozápad byl zajímavější

     • Corwin22_CZ napsal:

      Dovolím si nesouhlasit. Ano byl koridor vlevo, byl koridor vpravo ale pokuď člověk věděl, tak to mohl dát i středem, a tam určitě nebyl jen jeden koridor v tom korytu řeky… A ta vzdálenost 300+ byla právě na přestřel z jedné strany na druhou.

 2. Pepelopez napsal:

  Pěkná, škoda že už neni, nebo je druhá možnost, pořídit Xbox nebo PS4 :-)

 3. Discaver napsal:

  když byl ten starý Severogorsk tak to byla úplně boží mapa ale jak ji předělali tak jsem si přál aby vrátili tu starou ale boužel byla kompletně odstraněná :(

 4. destro napsal:

  Ono nelze propojit hráče na PS, Xboxech a v budoucnu na PS ? To budou 3 rozdělené komunity ?

  • Spratekk CZ napsal:

   Hraje xbox 360 a xbox one. PS je samostatná komunita

 5. ktihlav napsal:

  Mohli by udělat nějaký nostalgicky mód kde by byly i odstranene mapy jen tak 4fun

 6. Tobi_1989 napsal:

  Zajímalo by mě, jestli jim ji předělaj včetně toho Sturmtigera co na ni parkoval? Ptw to byla asi jediná zajímavá věc na týhle mapě…

 7. myzrael333 napsal:

  Tato mapa v první verzi byla unikátní, hratelná pro všechny typy tanků, boje na blízko i na dálku, druhá verze byla koridorová nuda na blízko pro tvrdý tanky, pokus o flank skočil srážkou s heavynou na proxy spot a pro mě to byla najednou nejhorší mapa. Nechápu proč ty mapy tak kurví.