Série fotek ze sídla WG v Minsku

Už několikrát jsme vám tu ukazovali fotky nového sídla společnosti Wargaming, které si nechala vybudovat na Kypru. Dnes vám ukážeme dalších několik fotek, ovšem nebude to z Kypru, ale přímo z Minsku. I v Bělorusku totiž zůstaly kanceláře Minsku a jak se asi dá očekávat, všichni hlavní pohlaváři, resp. všichni, kdo mají do vývoje World of Tanks co mluvit, sedí právě tam. Zajímavostí je, že carramba tam před dvěma lety byl a říkal, že v žádném hlavním městě nebylo tak čisto, jak v Minsku.

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

13 komentářů k “Série fotek ze sídla WG v Minsku”

 1. marish napsal:

  Každá firma má nějaký sídlo. A v Minsku bude „čisto“ ve více smyslech toho slova…

 2. Glock17 napsal:

  Proč by v Minsku nebyl očisto, když tam mají houfy ženských s březovými košťaty (my starší věkem si ještě pamatujeme realitu SSSR let 80-tých). Ovšem v okrajových čtvrtích a na vesnicích byl jeden velký brajgl.

 3. dejvidek_cz napsal:

  V Minsku je opravdu čisto, jezdím tam pravidelně. Takže se tomu ani nedivím. Vesnice to je ale středověk a konec světa.

 4. TomSkyer napsal:

  Cyprus maju len ako danovy raj?

 5. Spratekk_the_Great napsal:

  Dotaz: proč se nepřekládá od Rity víc obsahu, místo třeba tohohle nic neříkajícího? Rita ještě neni úplně vyschlá rašple a na webu toho má znatelě víc než těch pár útržků co se sem dostane.

 6. ___TYPHOON___ napsal:

  Krása … tak honem … honem – koukejte jim ihned opět přispět – CHUDÁKŮM, však si to plně, právem a svou neochvějnou poctivostí jistě ZASLOUŽÍ (vyžírkové…) !!!

 7. Ave_Brutus75sk napsal:

  Miesto toho aby investovali do hry si stavajú kancelárie kretény!!!!

  • Tomas napsal:

   A nemají pro vás tu hru dělat odněkud z pole? Vy jste opravdu jak blbý a zavistivy az to hezky neni. Proc by si nepostavili kancelare na které si vydělali? Obcas zkuste vypnout počítače a jdete ven,hra vam uplne vymydlila mozek. Pisete tu o vyzirkach a většina z vas si jeste nevydelala ani na slanou vodu,vse by jste chteli zadarmo a v nejlepší kvalitě. Budte rádi ze mate co hrát,muzete hrat zadarmo a jestli do toho cpete prachy tak jste idioti kdyz ta hra stoji tak za hovno.