Screenshoty: Xbox verze mapy Letiště

Máme pro vás sadu screenshotů mapy Letiště tak, jak byla přepracována pro Microsoftí (Xbox) verzi World of Tanks. A garantuju vám, že tu klasickou PC verzi v tom moc nepoznáte, rozdíly jsou totiž poměrně výrazné.

Co na letiště pro Xbox říkáte?

Zdroj: http://ritastatusreport.blogspot.cz/2015/11/wot-xbox-airfield-map.html

Napsal carramba66

Zakladatel WoT.cz, tvůrce série recenzí a komentovaných replayů na YouTube, šéfredaktor magazínu Deník Nooba. Autor sbírky pro válečné veterány.

9 komentářů k “Screenshoty: Xbox verze mapy Letiště”

 1. shermen2110 napsal:

  Lepší než na PC¨. :(
  Vizuálně.

 2. Rounce napsal:

  Když to vidím dostávám chut na Coda 2 😀

 3. Mad_panzer napsal:

  vypadá to trochu jako ze sniper elit 2 afrika

 4. Zdefor napsal:

  Proč takovéto mapy nemohou bejt na PC ?

 5. fikus33(xbox) napsal:

  Máme aj mapu Airfield. Toto je verzia War mapy ktoré su len špeciálne pre xbox. Ešte je aj Ensk War, Fishermans Bay War, Siegfried line War.

 6. Pepelopez napsal:

  Moc pěkný, aspoň na Xboxu a PS 4 se snažej něco dělat a ne jen přidávat nové popelnice do premium shopu, za mě palec nahoru.

  • ItsWhisper4 napsal:

   To bude nejspíš tím, že vývojáři sedí v USA a mají obrovský vliv na to jak hra bude vypadat. De facto se na Xbox verzi otestovalo dost věcí, které se následně dostali i do WoWs a něco málo i na PC. Navíc nemusí brát ohled na hráče z Ruska, kteří hrají na 286. Xbox má všude stejné parametry, díky uzavřenému systému se do hry pro Xbox nedají nahrávat módy, takže hra je pro všechny stejná a mají rovné podmínky, což mi taky vyhovuje.

 7. Troll napsal:

  Proč jako musí mít ty zasraný konzole vždy vše lepší?!!!