Ruský server dostane rychlou opravu 9.7.1

Do Evropy přijde kvůli finále WGL aktualizace 9.7 nakonec až v úterý. V Rusku už vyšla minulý týden a zítra k ní ruští hráči dostanou ještě miniaktualizaci, která opravuje některé chyby, které v 9.7 proklouzly na ostré servery.

– budou opraveny některé individuální mise, které jsou zobrazeny jako nedostupné, i když hráč jejich podmínky splnil
– budou opraveny chyby při zvaní do čet, kdy hráči nedostávali pozvánky ani od lidí ve svém contact listu
– budou opravena chybně nezobrazená okna klanového chatu
– budou bude opravena nemožnost opustit tým v týmových bitvách
– bude opravena ikonka WGL

Zda budou tyto opravy už součástí aktualizace 9.7 na evropském serveru se neví, předpokládá se ale, že ne. Tak aspoň víte, na co se máte těšit.

Zdroj: http://ritastatusreport.blogspot.cz/2015/04/russian-server-getting-97-hotfix.html

Napsal carramba66

Zakladatel WoT.cz, tvůrce série recenzí a komentovaných replayů na YouTube, šéfredaktor magazínu Deník Nooba. Autor sbírky pro válečné veterány.

9 komentářů k “Ruský server dostane rychlou opravu 9.7.1”

 1. tankista napsal:

  Vím že to jsem nepatří, ale koupil jsem si včera balíček WoWs ruskou pětku. Dnes jsem si stáhnul betu, ale zlobí to. Zahrál jsem si jednu bitvu.
  Když budu chtít teď transakci zrušit kolik budou tak na mě chtít za použití? (s tím premiákem jsem nejel)

  • Buldozer napsal:

   Podle mě máš smolíka. Koupil jsi si předobjednávkový balíček a hra ještě nevyšla, takže koupí jsi souhlasil s tím, že si kupuješ něco do budoucna. Bonusem této koupě je, že si můžeš zahrát betu. Jo, chce to nejprve pořádně číst a teprve potom konat, přesněji platit. :)

   • tankista napsal:

    Pokud jste zahájili využívání služeb podle této kupní smlouvy během lhůty pro odstoupení, budete nám muset zaplatit poměrnou částku, která odpovídá tomu, co jsme vám poskytli před tím, než jste nám sdělili své odstoupení od této kupní smlouvy, oproti celkovému rozsahu těchto služeb v rámci kupní smlouvy.

 2. kilokos napsal:

  Opravená ikonka WGL. Dôležité pre hru… Mmm.

 3. borakira napsal:

  taky jsem koupil v predprodeji a chtel vratit, ale pouzil jsem tu lod a to byl duvod k zamitnuti … ale jako nelituju za poslednich par dnu jsem na WoT ani nesahl a hraju jen lode …. sice zbytecne (dojde k resetu), ale to nejde z neceho co ma 6 hlavnich a snad 20 vedlejsich del presednout do neceho co ma jen jedno delo 😀 …. ale k WoT se samozrejme vratim to je jen nadseni z nove hracky. Letadlove lode jsou nejvic nudne ale vsechno ostatni parada :)

 4. Pavel Bláha napsal:

  Podle informací co mám já tě vrátí peníze pokud požádáš do 14 dnů od nákupu, kontaktuj podporu

  • carramba66 napsal:

   Neděláš náhodou v marketingu, Pavle Bláho?