Ruská vojenská přehlídka ve 360°

Ruský zpravodajský kanál Russia Today, vysílající v angličtině, vytvořil z vojenské přehlídky na Rudém náměstí ke Dni vítězství několik krátkých videí, která byla natočena panoramatickými kamerami ve 360°. Můžete se tak ve videu volně rozhlížet a zejména pokud máte telefon, nebo dokonce telefon s nějakým systémem pro sledování 360° obsahu (např. Google Cardboard), tak si videa určitě užijete.

Upozorňujeme, že pokud se na to budete dívat v prohlížeči, otevřete to v Chrome nebo ve Firefoxu, Internet Explorer 360° videa neumí.

Průlet letounů Su-27

Průjezd samohybné houfnice MSTA-S

Průjezd samohybné houfnice Koalitsya-SV

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

24 komentářů k “Ruská vojenská přehlídka ve 360°”

 1. Big white lens, napsal:

  wow! super, a aj veľmi slušná kvalita… krása

 2. TobiasDeVil napsal:

  pecka

 3. peripsen napsal:

  nádhera !

 4. pepe285 napsal:

  no to mě podrž, paraaaaaaaaaaada,tož to nemaaaaaa chybu

 5. romkov napsal:

  Velmi zajímavé. Ten jeden tankista na MSTA-S držel kameru na selfie tyči, ale nevím jak to bylo na tom spodním uchycené. Není to tam vidět.

  • Aethain napsal:

   Na tom duhém videu to je z dronu

   • Jan87 napsal:

    Podívej se pořádně na toho druhýho člověka. V rukou drží tyč kterou vymazali aby nebyla vidět. A s dronem nesmíš létat půl metru od člověka.

 6. DollyTT napsal:

  Tohle nechápu. Komu imponujou ohnutý laufy. Pro google dobrý, ale pro fanouška techniky by bylo lepší i video z mobilu kdejakýho čumila.

 7. gunsmaster napsal:

  Uplne jako bych tam byl. Super a dekuju.

 8. TobiasDeVil napsal:

  Vrtulníkem MI-8AMTSh na cestě na Rudé náměstí
  https://www.youtube.com/watch?v=Jyh1vsY64Uc

 9. 666 napsal:

  jj, je tu uzasne jak rusky xindl zbroji.

  • Jan87 napsal:

   další rusofob…

  • Buldozer napsal:

   To víš, musí dohnat toho amerického „xindla“ :)

   • Glock17 napsal:

    Ani kdyby se posrali, tak toho „emerického xindla“ nedoženou. Když to zkusili posledně, zhuntovali si národní hospodářství.

  • dannyslavik napsal:

   To info jsi vzal kde?

  • mawerix napsal:

   jj přesně tak to je (vážně)

  • Glock17 napsal:

   Jen ať si zbrojí… Peníze narvané do tanků a raket budou chybět na modernizaci průmyslu, na nákupu průmyslových technologií, na důchody. Rusové mají jen hard power, s tou dokáží jen strašit. Soft power už skoro nemají, došly jim prachy na financování mezinárodních projektů (plynovod Síla Sibiře do Číny financují Číňané a už teď má 3 roky zpoždění a nebude hotov před 2022) a právo veta v RB OSN nelze prodávat každý týden někomu jinému.

 10. pepe285 napsal:

  kua, no to musiii byyyt draheee mašiny,na teee Koalitsiy je jen na tom haaaku svaaaaru přehršle, super pohledy tak zbliiska, no a na tom Su ten opotřebovanyyy kokpit, ta ochrannaaa hadice to je něco, no to je supeeer

 11. mawerix napsal:

  A všimli jste si toho oteklého mongola na 3. videu ? Tak se těšte až vám někdy po půlnoci rozkopne dveře domova……….

 12. Saloth_Sar napsal:

  Když tu sleduju ty vysoce odborné příspěvky o zlých a zaostalych Rusech, tak si připadám jak čtenář listu Volkischer Beobachter…

  • Glock17 napsal:

   1/ Kolik Ti je let? 100? Pokud méně než 60, tak jsi VB vůbec nečetl, protože po WWII byl léta na indexu a i dnes nejsou archivní výtisky volně ke čtení.
   2/ Jsi znalec německé nacistické propagandy? Asi ne, to bys věděl, že zdaleka nejvíc štvavým bulvárním plátkem byl Der Stürmer.

   Ale chápu, kremlobotští žvanilové na aeronetu používají srovnání s VB poměrně často.

   • Saloth_Sar napsal:

    Myslím si, že většina pochopila, proč právě VB (a zjevně i rakouská pistole, když tu sama píše o „štvavých bulvárních plátcích“).