PzKpfw II Ausf. J v premiovém obchodě

Bohužel to jako jeden z mála lidí v československé World of Tanks komunitě nemůžu otestovat, protože ten tank už mám, ale v premium eshopu se, samozřejmě za šílenou cenu, objevil premiový lehký tank 3. úrovně PzKpfw II Ausf. J. Kdo se vyzná, ten ví, že jde o největší ufo v dějinách World of Tanks. Kdo ho nezná, pro toho máme následující video.

Abych pravdu řekl, nevím, jestli to není nějaký trolling, pokud ne, tak mě to pěkně sere, protože Wargaming nám kdysi sliboval, že tyhle tanky budou jenom pro majitele speciálních boxů, které jsem si přivezl z Ruska. No ale co už. Každopádně připomenu svůj dva roky starý výrok:Tenhle tank nikdy nemůžou volně prodávat, protože tím úplně rozvrátí hru na tierech 2 a 3.“ A uvidíte, že přesně to se teď stane.

Nakonec musím upozornit, že ten tank už dávno nedingá tak, jako dingal dřív. S rozmachem TD a artilerií na nízkých tierech je hra s ním spíš utrpení a díky kanónu a nutnosti střílet hodně goldem, není nejmenší problém být každou bitvu -40 000 v kreditech. Takže si nákup, prosím, dvakrát rozmyslete.

Napsal carramba66

Zakladatel WoT.cz, tvůrce série recenzí a komentovaných replayů na YouTube, šéfredaktor magazínu Deník Nooba. Autor sbírky pro válečné veterány.

18 komentářů k “PzKpfw II Ausf. J v premiovém obchodě”

 1. danny napsal:

  Ty krávo to je pálka!

 2. el batro napsal:

  pekny,ale ta cena sice tam je kopa goldu ale to zato nestoji

 3. Krendelak napsal:

  Hezký pokus, WG potřebuje stále co nejvíc vydělávat, protože financovat nákladný vývoj hry a optimalizace moderních grafiky něco stojí. Už aby nám to taky ukázali. :-)

 4. Krendelak napsal:

  Všimnul si někdo toho článku na stánkách WG o moderní technice? Jsem asi pomalejší,ale to je doufám apríl .

  • leeroy86 napsal:

   tohle nebude april,to je byt konkurenceschopny vuci AW .

  • MrCokkie napsal:

   Je to Apríl , XII a XIII to je blbost . Nicméně joke velmi povedený

   • carramba66 napsal:

    Je to samozřejmě apríl. Mě hlavně baví, že mají čas dělat modely tanků, které ve WoT jezdit nebudou…

    • Jan napsal:

     Tak, nakreslit tank ve 3D, jako slupku neni takový problém. Vychytat kolisní modely, pancéřování, atd, bude ta pravá dřina.

 5. Plasan74 napsal:

  Apríl

 6. Feli_cz napsal:

  super hnedka jak vyjde kupuju

 7. Salamantr napsal:

  Proč nedat 99€ za šrot.. Přece musíme podpořit úžasné, milé a báječné WG!

 8. Maca napsal:

  Za mě je to hezká nabídka, ale bohužel jsem ztratil smysl investovat do hry, která mě baví čím dál míň. Po tom tanku jsem hodně toužil, ale po tak dlouhé době co jsem ho chtěl tak chtíč opadnul a teď už ho snad ani nechci. Dnes už 80 mm pancíř není problém pro hodně tanků a tak už to rozhodně nebude neprůstřelný. Průbojnost s goldem je 46mm je bídná a bohužel na plno tanků které jsou oblíbené rozhodně nestačí. Za tu cenu se pořídí jen goldy do hry a tak mě cena nepříjde špatná, Bohužel se WG trefil do špatného datumu. Kdo chce koupit velké množství goldů tak je to dobrá nabídka. Za mě je to v dnešní době další tank, který bude utrpení hrát.

 9. sirbatchatillon napsal:

  No , aspon budu mit co lovit s FCM Pakem 😀

 10. sirbatchatillon napsal:

  WN8 zdarma 😀

 11. Kirukato napsal:

  Jestli je to Apríl, tak mě teda dost … naštvou.

 12. Bohi72 napsal:

  Rozhodně je to sběratelský unikát.

 13. Buldozer napsal:

  Zítra bude v nabídce Type 59