Přepracování ikonky T67

Poté, co byl Helccat nerfován až téměř do bezvědomí, spousta hráčů přešla o tier níže na svižný americký stíhač tanků 5. úrovně T67, dříve známý jako T49. Na testu 9.8 má upravenou ikonku, která reflektuje prohození stockové a topově věže. Je ale také možné, že T67 bude dalším z tanků, který bude přepracován do HD.

Původní ikonka

Nová ikonka

Zdroj: http://ritastatusreport.blogspot.nl/2015/05/t67-changes-in-098.html

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

13 komentářů k “Přepracování ikonky T67”

 1. LukeKr napsal:

  Ahoj, na tomto tanku mám už přes 600 bitev a je to jeden z nejlepších low tier tanků. I přes nerf dohledu se to s binem a maskovačkou dá hrát hodně slušně a + 100% kamo na posádce dělá ten tank těžko odhalitelný. Momenálně si na něm docela dlouhou dobu držím kolem 97% na vítězných znacích. HD model bych určitě přivítal :)

 2. SurreyCZ napsal:

  To Helccat je schválně? 😀

  • GhostInTheFog_CZ napsal:

   Určitě ne, jen preklep

  • Helccat napsal:

   Myslím, že je to jenom překlep… ale k smíchu to je, to se musí nechat -_-

  • project_il napsal:

   Je to překlep. Ale je pravda, že už to není pekelná kočka ale spíše holčičí kočka.

 3. GhostInTheFog_CZ napsal:

  Ale takhle ten tank vypada od patche co je přejmenovány…
  Prohodily se veze…

 4. borakira napsal:

  zdravim, nepatri to sem ale na wot-life se spatne pocita WN8? Je tam o hodne vic, nez bych mel mit. ….

 5. hb74 napsal:

  ten tank nemám rád když hraje proti mě, když je se mnou, tak je vítán

 6. RadecekH napsal:

  Na T67 mám hodně tisíc bitev a býval to můj oblíbený tank. Dneska se s ním i po nerfu dohledu nechá hrát, bohužel se na něj už nedá dívat. V době, kdy byl označen T49, to býval snad nejhezčí tank, dneska je z něj asi nejošklivější tank.
  Jinak nevím, co máte proti Hellcatovi. I přes výrazné zprznění jeho vlastností (hlavně mě naštvalo zpomalení couvání), je to tank, který vytahuju, když si chci zlepšit statistiky nebo aktuálně vyhrát denní výzvu.

 7. Liches217 napsal:

  Helcat mal nejaký nerf? … tak to bolo asi predtým ako som si ho oblúbil a naučil sa s ním vraždiť scoutov …. hold je to jeden z tankov čo s ním mám najviac battle …

  • Tobi_1989 napsal:

   v 9.3 dostal kočičák nerf, předevšim na přesnost za jízdy (+60% rozmíření), rychlost couvání (z 20ti na 12) a rezist terénu (akcelerace), kdo ho tenkrát hrál na kempení křovíček, ten nezaznamenal ani ň, ale kdo ho hrál jako light s dělem z heavy ten měl utrum.