Pomožme akcidovi: Problémy s replayi

Akcido se na nás dnes obrátil s prosbou, řeší problém a rád by radu od uživatelů WoT.cz. Replaye dříve šly spustit poklepáním na soubor replaye, ovšem poslední dvě aktualizace nejdou. Nepomohl ani reinstall hry, pričemž problémy s přiřazením souboru ke správnému programu to nejsou. Otevření replaye druhou možností, přetažením na worldoftanks.exe, funguje. Své rady postujte do komentářů, ale jenom podstatné věci, žádné kraviny.

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

36 komentářů k “Pomožme akcidovi: Problémy s replayi”

 1. karl napsal:

  Tak zásadní věc jsou informace. Jaký Win systém má. Jaká změna(aktualizace, instalce atd.) mezi tím, co to šlo a kdy přišel na chybu. Asociace souboru k programu to není jak píše, ale jsou tam dva WoTLauncher a WorldOfTanks, které mají stejnou ikonku. Nemohlo opravdu dojít v asociaci souboru k záměně??!!, zejména proto, že přetažením re-play funguje

  • karl napsal:

   Ještě doplním, že se mi také stalo, že re-play nešel spustit, protože došlo k chybě ve WoT a zůstával viset ve spuštěných programech na pozadí. CTRL+ALT+DEL a ručně vypnout procesy směřující k WoT, pak to může zkusit znovu

 2. kamasdusan napsal:

  Pravým tlačidlom myši na replay -> Open with… -> More apps -> Look for another app on this PC -> nájsť spúšťací súbor hry WorldOfTanks.exe -> Open. That’s all !!!

  • kamasdusan napsal:

   To ja nemôžem vedieť, tak sa prosím ťa nerozčuluj !

   • kamasdusan napsal:

    Tak pozri sa, vidím, že tomu ešte stále nerozumieš. Vysvetlím ti to teda ešte raz. Ja som sa snažil pomôcť. Či už bola moja rada užitočná, alebo nie, každopádne bola užitočnejšia, ako tvoj hejterský príspevok, ktorý nikoho nezaujíma ! Neviem vôbec na čo sa zapájaš do diskusie, keď nemáš čím prispieť. Asi ťa to nejakým zvrhlým spôsobom uspokojuje, hejtovať príspevky druhých ľudí. Takže ak je to tak, tak ako sa vraví, múdrejší ustúpi. Keďže som na 99,9% presvedčený, že by som to mal byť ja, tak teda ustupujem a dúfam, že si vo svojom hejterskom príspevku našiel uspokojenie a táto debata mala aspoň nejaký zmysel.

   • kecut2 napsal:

    Cholerické slováky tady nikdo nechce. Běž se vyřvat jinam.

    • LOVEC_TANKOV_ napsal:

     teba mama konecne pustila k PC?

    • PeterkoFighter napsal:

     Obecne máš pravdu, řvaní je tu zbytočné ale tak miestny folklór, že? Národy do toho neťahaj, prosím, cholerikov máš všade. Ak máš s niekým problém osobne, menuj ho. Tvoje národnostné poznámky mi prídu kus zbytočné, alebo?

   • LOVEC_TANKOV_ napsal:

    darwidlo???
    Takze to mam chapat tak, ze vzdy ked sa budem snacit na tejto stranke pomoct, tak tu bude nejaky zufalec, co tu bude na mne takto nejak masturbovat, ako to robis ty? mas potrebu tu spamovat?
    Myslim, ze mu to stacilo 1x napisat a viac to neries…
    Mas tu X prispevkou ale odpoved na problem som sa nejak nedozvedel..
    asi aj pre toto to tu mladenci upada…

   • darwidlo napsal:

    😀 Já reagoval na tvůj text : To ja nemôžem vedieť, tak sa prosím ťa nerozčuluj !.

    Kdyby si to přečetl celé tak to můžeš vědět :) To žádný hejt není.

    Lovec tanku : nevím co je na tom zoufalého, když ho upozorním na chybu. Nepotřebuji si honit onlineego. Mam tu stejně příspěvků jako on a informační hodnota je uplně stejná jako jeho. Nevím co tu řešíš.

   • PetrArcon napsal:

    A já bych Vám oběma doporučil nastartovat WoT, hodit výcvikovou mapu, Vzít si X tier tanky a vyříkat si to tam, a s prominutím nečváchat sem nesmyslné OT.

    A k problému, pokud nespouští replay WoT ač by mělo, je-li přiřazeno spouštění replay soborů správně, pak je chyba v OS.

    Zkusil bych provést scan systému, zda nejsou porušeny integrity, následně scan HDD zda tam nejsou vady v NTFS či na médiu.

    A pokud ani toto nezabere, zkusil bych vytvořit nový účet u OS … tam nainstalovat znovu WoT a vyzkoušet spouštění replay.

    A pro rýpaly na které reaguji, jsem ze školy za rok a 4 měsíce bratru již 30 let … a z toho 25 let se snažím profesně udržet OS Windows na PC ostatních lidí funkční….

    A pokud chce Akcido pomoci lépe (a pro něj i zdarma) můj email zná, stejně tak jako nick v WoT, tedy dohledá i můj klan a tedy i přímý kontakt na mě.

    A používám běžně prostředky díky nimž nemusím k PC abych je mohl opravit. Je to jen na Akcidovi.

 3. David napsal:

  Já nejraději používám wot replay analyzer, Jistota spuštění zaručena.

 4. Kelius napsal:

  Pride mi ze problem se sporadicky objevuje s random verzema wot. Jednou mi to jde a treba po hotfixu se mi stalo ze sem musel pretahnout replay na launcher. Po aktualizaci slo vse o5 ok. Jinak doporucuju kouknout jestli nezustava wotko bezet v procesech. Pokud ano tak se replay nezapne.

 5. fkng5 napsal:

  Nech skúsi vytvoriť odkaz WoTka (len nie launcher) a presunúť replay na ten odkaz :)

 6. TobiaAsDevil napsal:

  1. Zkontroloval bych přiřazení v kontrol panelu (Control Panel\Programs\Default Programs\Set Associations).

  2. Případně se ještě podíval do registrů (Regedit) v sekci HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Classes na nastavení v příponách souborů. A ještě bych případně zkusil dohledat další výskyty této přípony.
  Nalezené klíče vyexportovat (zazálohovat), poté smazat a znovu se pokusit vytvořit novou asociaci viz bod 1. Pokud ani to nepomůže, opět lze skrze zazálohované klíče vrátit vše do původního stavu.

 7. Abubak76 napsal:

  Ahoj nezkoušel si nějaký mod manager replayů :)

 8. Honza2000 napsal:

  Nebo ať pravím na to klikne nastaví kompatibilitu a nebo admin přístup k souboru a spusti to

 9. Smasher158 napsal:

  Čau, mně to normálně funguje. Jen bych měl taky dotaz, jde nějak z replaye vytáhnou výsledkovou tabulku?

 10. Beduna napsal:

  Bude to zakopaný někde v AppData nebo v LocalSetting. Hru bych odintaloval a a projel pc -třeba ccleaneren ten by to mohl najít.

 11. SlovenskyCHUJ napsal:

  neviete niekto, kde sa dá zohnať tá žiarovka čo ma akcido vo videu?

 12. xEnRy napsal:

  Ahoj, zavři hru, otevři si Poznámkový blok, tam vlož text co je dole, ulož to jako WOTREPLAY.reg, pozor, aby to nemělo stále příponu .txt. Soubor otevři, dej povolit změny a vyzkoušej spustit replay 😉

  Oprava:
  Windows Registry Editor Version 5.00
  [-HKEY_CURRENT_USER\Software\Classes\Applications\WorldOfTanks.exe]
  [-HKEY_CURRENT_USER\Software\Classes\Applications\WOTLauncher.exe]
  [-HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts\.wotreplay]

 13. Houston_CZ napsal:

  Možná už to tu někdo řekl … nečetl jsem celé vlákno …

  U mě nastává tento problém v případě, že mám nainstalován současně i CT. Přetáhnutí souboru na WOT ikonu by mělo fungovat. Popř. replay manager … etc … etc …

 14. dafuq napsal:

  to ste mazali komenty? 😀 😀 😀 poradím ti jednu vec akcido : preinštaluj celý pc to máš na istotu

 15. Peetrcz napsal:

  jj prsty rychlejsi nez mozek :) velka snaha pomoci

 16. Pet424 napsal:

  Jako jedinou jistotu opravy na 99,9%fungující vidím přeinstalaci operačního systému PC a poté samozřejmně instalaci všech ovladačů

  • PetrArcon napsal:

   Nemáš až tak docela pravdu. A může to být marná snaha.
   Celý den (a tři dny aktualizací OS) se budeš hrát s reinstalací, a následně zjistíš, že ti to dělá nějaký subprogram který tam nahráváš… a ten se s tím bije.

   Technicky ale řešení je.

   Jak jsem psal … bylo smazáno … chápu….

   Vytvořit nový profil, přeinstalovat WoT do jíného než default adresáře (nejlépe na jiný disk) a pak zkusit.

   Pokud to pojede, pak by reinstalace OS mohla pomoci … ale bude zbytečná
   Pokud to ani pak nepojede, chyba muže být v HW toho PC…

   Nicméně, chce-li akcido radu email na mě má.

 17. prde66 napsal:

  *

 18. prde66 napsal:

  mne nešli spustiť tiež ale pre to že si to priradilo spúštiaci program s wot test serwru (zmenil som to a ide to v poho)