Petice za rozšířené možnosti pro bojové velitele

Autor: Corwin22_CZ | Každého z nás by mělo zajímat, jak jde vývoj ve hře a jaká je situace. Jedná se konkrétně o pravomoci bojových velitelů v klanech. Vím, že ne všichni jste v klanech, ale podpořit dobrou věc může každý, že?

Na bojišti je výkon a kvalita bitvy závislá hlavně na nižších velitelích a o hodnosti bojový velitel v klanu to platí obzvláště. Daly by se přirovnat k četařům, chcete-li seržantovi, což jsou ti velitelé, kteří hýbou bojovou skupinou v rámci taktických, nikoli strategických manévrů a závisí na nich výsledky jednotlivých bitev, následně pak válek.

Problém je, že těmto bojovým velitelům nedalo WG do pravomocí pouštění bonusů v rámci herního módu Opevnění, což je smutné, protože jsou to lidé, na nichž stojí veškerá organizace soubojů v Opevnění, přičemž nemohou aktivovat bonusy, které si de facto vyjeli. Ve chvíli, kdy není přítomný velitel klanu (ani žádný jeho zástupce), nemohou hráči čerpat bonusy, kvůli kterým se většina z nich módu Opevnění účastní. V současnosti se tento problém řeší přidělením funkce zástupce velitele bojovým velitelům, jenže s tím dostanou všichni dotyční zbytečně silné pravomoci navíc (možnost vyhazování hráčů, výběr zlaťáků z klanové pokladny,…).

Podpořením této petice můžeme současný stav změnit. Proto ji prosím šiřte dál na forech, na streamech, prostě kde vás napadne.

Díky všem!

Odkaz na petici:
http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/553001-bojovy-velitel-opravneni-poustet-bonusy/

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

20 komentářů k “Petice za rozšířené možnosti pro bojové velitele”

 1. Tony_Z napsal:

  Máte tam odemě klik. Zní to rozumně.

  • karlosak__cz napsal:

   udelejte raci petici za MM +-1 tyr , to se tyka všech hracu nejenom tech co jsou v klanech, když porad chteji upřednostňovat nove hrace, at vypnou podelane RNG a zavedou +- 1 tyr, dobře hrace to nenasere a horsi si oddechnou :-)

 2. Scarecrow132 napsal:

  Je to blbost, pokud velitel klanu chce, aby dotyčný pouštěl zálohy, dá mu výkonného důstojníka…

 3. Luna napsal:

  No spíš by mohli udělat funkci Boj. důstojníka jako zvlášntní roli v bitvě,tak aby byl od začátku ve spec módu 😀 třeba při CW by to mohlo být zajímavé :)

 4. dav napsal:

  dobry postreh +1

 5. kyzmic napsal:

  zní to rozumně..

 6. nice_rng_mm napsal:

  Pridavam sa k peticii a aj vsetci z nasho klanui, presne tento problem obcas mame…

 7. UFC napsal:

  Raději udělejte petici, za to nesmyslný a nechutný 25% RNG.

 8. fanynsv1 napsal:

  Co takhle zkusit petici za +-1 tier matchmaking? A co takhle petice za omezení artin? Nestojí to za zkoušku? 😉

 9. Furisis napsal:

  lel

 10. ingmagor napsal:

  Celkově dobře organyzovaný klan to zvládá o opevnění se starají 2-3 hráči takže z bonusy není problém

  • volfik007 napsal:

   Asi tak nějak.

  • Corwin22_CZ napsal:

   Myslím že, to WG udělalo špatně a že se my musíme přizpůsobovat my přijde špatné..