PayPal rozesílá invite kódy

Několik z vás mi napsalo, že jim PayPal poslal jako bonus k něčemu invite kód do World of Tanks. Tento invite kód vám tedy nyní přinášíme. Nový hráč za něj dostane britský premium tank Excelsior, 7 dní premium účtu a 500 goldů do začátku. Což není vůbec špatné.

Za zaslání děkujeme všem.

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

30 komentářů k “PayPal rozesílá invite kódy”

 1. Janda napsal:

  Takovýho majitele excelsiora s nula odehraným počtem her jsem už viděl. Bylo to na ENSKu. Excelsior se celou hru jak top tank projížděl kolem báze a bavil se bouráním chatiček. Když pak nakonec zůstal poslední proti jednomu enemákovi s pár HP, stále jezdil skrz chatičky. Enemák začal capovat a náš milej excelsior přišel na to jak se střílí, začal totiž střílet do chatiček který ještě nestačil převálcovat. Konec na cap, nula nastřílené DMG ale totální demolice všech budov v okolí báze.

 2. Mimalu_CZ napsal:

  tak jsem si udelal pro zajimavost novy ucet a nestacim se divit, jsem nevedel ze je k dispozici ze zacatku mod proti botům 😀

 3. chryby napsal:

  Ještě funguje akce pozvi kamaráda na T95E2?

 4. chryby napsal:

  Super. Už jsem si ho vyjezdil. Teď ho jedu bráchovi (jsem na T8). No a asi rozjedu další účet pro kolegu co spolu hrajem četu :)

  • Corwin22_CZ napsal:

   To mi přijde jako dost šílené. Kolik bitev je potřeba aby se člověk dostal bez PÚ a TX. Co jsem slyšel, tak nejrychlejší a nejlepší je cestou německých TD.

   • Corwin22_CZ napsal:

    *Kolik bitev je potřeba aby se člověk dostal bez PÚ na TX?

    to je tak když si to člověk nepřečte.

    • Mzilla napsal:

     Mám E50 a bitev cca 700 hraji bez PU

    • chryby napsal:

     Ano. Jel jsem WT E100. Asi 1200 bitev bez investic. Teď jedu ruský HT (KV4). Ten třetí účet pojedu zas ty němce. Nashorn je super, Emil je naprosto brutální a borsig je lahůdka. A WT auf pz4 má nejlepší dělo z těch co jsem kdy hrál. Takže taky pohoda

 5. tifik napsal:

  A stojí za to ten odměnový tank? Taky jsem se na něj pomalu rozjel, ale nestíhám ani svůj primární účet natož rekrutův :-)

  • Fluttershy_pony_ napsal:

   Je dobrej ale nevydelava

  • cz_ironclad napsal:

   …normální medko s horším pene…je to odměnový tank ,takže má bonus na posádku, ale nevydělává. Spíš naopak, páč se musí víc goldit. Ale jinak ujde….

   • jankokamas100 napsal:

    Ja ho skusam ale ja sam nevyjazdim asi tu desinu ani za 2500 bitiek co niektory davaju za 1500.

 6. Red_Troll napsal:

  Nefunguje.

 7. mart_258 napsal:

  Ach bože, už mě to sere… samé invite kody ale skoro žádný pro stávájící hráče…. No a dát rovnou nováčkovi 5 tier??? A potom se někdo divý že je ta hra nehratelná…..

 8. datel napsal:

  Už nefunguje Zkoušel jsem to 2x (pozvěte kamarada)

  • datel napsal:

   Učet jde založit s kodem ale po přihlašeni v garaži nic neni