Oficiální screeny Objekt 268 Verze 5 v HD

Chystaný sovětský stíhač tanků 10. úrovně Objekt 268 Verze 5 zdvihl hned po svém uvedení (resp. po leaku, o kterém jste mohli číst i u nás) poměrně slušnou vlnu zájmu. Aby také ne, na je to vlastně Objekt 268, kdysi velmi populární stíhač se stále špičkovým zabijáckým kanónem ráže 152mm. To by nebylo nic divného, kdyby ovšem stroj neměl otočnou věž, navíc slušně pancéřovanou, což jeho sílu ještě zvyšuje. My vám dnes přinášíme oficiální screenshoty tohoto stroje ve vysokém rozlišení.

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

19 komentářů k “Oficiální screeny Objekt 268 Verze 5 v HD”

 1. makavali napsal:

  to mi vymění místo dojebané 268?

  • Fluttershy_pony_ napsal:

   Ne měl by to být reward tank, buď za mise nebo cw

   • Tobi_1989 napsal:

    Takhle plýtvat potenciální regulerní tier desítkou… Je to tak rok a půl co se šuškalo že by rádi poskládali sovětskou linku věžových TD a zdá se že nakonec prd…

    • Copo napsal:

     Pozri, robiť ďalšie línie ani nemá zmysel, nakoľko nový hráč, alebo taký obyčajný hráč s 15K bitiek nepotrebuje ďalšie línie, lebo ich má dosť a zas ak si veterán, tak máš všetko a keď príde nová línia, tak to pre teba nemá ani taký význam, ako keď máš nejaký nedostupný tank..

    • lopata napsal:

     A z čeho b tu větev poskladaly? Z nějake sci-fi?

     • dabler napsal:

      tak jsou tu stroje řeba „su-152 taran“ a podobnejch by tu bylo víc

     • lopata napsal:

      Tak mi sem dej odkaz na tu potencionalni linii. Předpokladam, že na celou linii by to ani nahodou nebylo. Před valkou rusoe byly radi za obrněna auta a během ni se soustředili na levna děla na podvozku, aby je mohli chrlit na frontu v obrovskem počtu. I když by si wg mohl vymyslet nějakeho klona od spojenců ( v ramci spojenecke podpory sssr). Pokud das dohromady par kloudných TD s otocnou věží s alespoň vyrobeným nakresem, tak tu informaci uvitam a vezmu svr komenty z5.

     • lopata napsal:

      http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/180259-nova-vetev-ruskych-td/ tak tim padem se omlouvam a beru sve komenty z5. Neni to sice cela větev, ale vypadaji zajimavě.

    • Rekzen napsal:

     Tak nebreč a jdi hrát cwčka náhodou jako tank za kampaň je dobrá volba heavymedko s dělem TDčka

 2. radekoskar napsal:

  dobrej špatnej nevím, ale vypadá hezky :)

 3. frishjuice napsal:

  A původní 268 je na podvozku IS7 nebo T10, nevíte? Tohle vypadá skoro jako T10.

 4. Arnost905 napsal:

  Docela malá věž na náboj s hmotností 40kg

 5. h0fmaNNNN_SquarePants napsal:

  Podle mě je to 130mm dělo z 263…

 6. Ondrysman napsal:

  Toto je Objekt 505 bylo to v dokumentu o tajných zbraních…

 7. martinekkalb napsal:

  op tank 😀