Československé tanky oficiálně potvrzeny

Tak už snad i poslední nevěřící Tomášové uvěří našim zákulisním informacím. Ano, je to poprvé skutečně oficiálně potvrzeno, máte to jak textem, tak na videu. Anton „Evilly“ Pankov prohlásil: Československé tanky budou

Doplnil tak Storma, který řekl před časem, že letos budou tři nové linie. Francouzská je čerstvě venku, Storm dále potvrdil japonské těžké tanky. No a teď tedy máme potvrzené i tanky československé. K oficiálnímu potvrzení došlo na sérii setkání „Obrazy vítězství“, která Wargaming pořádá v Rusku a na kterých se hráči mohou setkat s vývojáři.
Podle Evillyho sice půjde o část evropského stromu, ale zde jde zřejmě jen o zastaralé informace, podle našich zdrojů půjde o samostatný strom. Každopádně by měl přijít do konce roku a podle Pankova bude „velmi zajímavý“.

Zdroj: http://ritastatusreport.blogspot.nl/2015/05/evilly-confirms-czechoslovak-branch.html

Napsal carramba66

Zakladatel WoT.cz, tvůrce série recenzí a komentovaných replayů na YouTube, šéfredaktor magazínu Deník Nooba. Autor sbírky pro válečné veterány.

28 komentářů k “Československé tanky oficiálně potvrzeny”

 1. carramba66 napsal:

  Evilly by se měl nažrat…

 2. _BASStard23__ napsal:

  Škoda že mu nerozumím ani slovo. Může to někdo sem zhruba přeložit o čem mluví?

  • ROFLKOPTER napsal:

   O tom jak ojebávaj lidi, kurví hru, dělají si z lidí prdel a ovce, který jim za to ještě platí 😀

 3. Pavel napsal:

  Překvapilo by mě spíš, kdyby ty české tanky nebyli…

  Jde přeci jenom o byznys a další větev tanků může do hry přivést další nové hráče. Navíc expení těchto tanků bude stát hráče čas a tím i peníze…

  Jistě tam bude i nějaký ten prémium tank, který si někteří čeští hráči určitě koupí, i kdyby to byla naprostá plečka…

  P.S.: Z mého pohledu skvělá příležitost vydělat nějaký ten dolar na české komunitě. Pokud by tam nebyl nějaký předpokládaný zisk, české tanky by nikdy nevnikly…

  • Pavel napsal:

   Kdybych nehrál primárně jen za SSSR a neměl u nich většinu prémium tanků a nedodělával bych u nich 6 skill u posádky, tak bych nad českou linií samozřejmě uvažoval…

   Takto si ovšem nemohu dovolit „drolit“ herní čas do více národů…

   • DJW_ napsal:

    Pri 5. skille už máš všetky dôležité perky, vzhľadom na mechaniku získavania XP je zbytočné stráviť dalších 4000 bitiek na tanku aby si sa dostal z 5-ho na 6-ty perk..
    Ja si ČS lajnu určite urobím z ideologických dôvodov, ale je fakt že už len zo zotrvačnosti, lebo táto hra speje už len k jedinému – vydolovať podobnými akciami peniaze z hráčom, kým to ešte ide (kým ich neprevalcuje konkurencia alebo WG s Bigworldom neupadne na technologické dno)

  • palo81 napsal:

   Ty Čech, čo sa vyrábali v Česku alebo v Československu. Zase jeden idiot píšucí o českých tankoch namiesto československých.

   • DJW_ napsal:

    A, Nesúhlasím s nadávkami alebo vyvolávaním negatívnych nálad medzi Č a S komunitou a prosím obidve strany aby sa láskavo upokojili.
    B, Je fakt že vojenská priemyselná výroba bežala od 30-tych rokov aj na Slovensku, konkrétne v Dubnici a Martine (kto neverí, nech si to naštuduje), takže je správne hovoriť o Československej vetve (vychádzam z vtedajšieho historického názvu spoločného štátu). V Česku bola priemyselná výroba rozvinutejšia preto, lebo Česko bolo dobre rozvinuté už za čias Rakúsko-Uhorska, kedy tu sídlilo myslím 80% celej priemyselnej výroby monarchie, niet divu že sme v spoločnom štáte ťahali za kratší koniec, no tiež nie je pravda že by sme sa nepodieľali..

    • Garfield446 napsal:

     Heledte, jsou to ČESKOSLOVENSKÝ tanky, všichni budeme spokojení, tak se prestante hádat :-)

     • JJ napsal:

      Hlavně že budou mít Českou vlaječku. 😉

     • AirBasSvk napsal:

      Pretože vaša terajšia „vlaječka“ bola Československá.

    • DJW_ napsal:

     Upresnenie: tak som pre istotu pozrel tie čísla je to presne:
     – 75% celej priemyselnej výroby Rakúsko-Uhorska bolo na Českom území – výborná východisková situácia českého priemyslu po utvorení spoločného štátu
     – Slovesko sa podieľalo spoločnom priemysle 8,5% výroby
     – V Dubnici bola ťažká zbrojná výroba a v Považskej Bystrici ľahké kalibre
     – Slovenský priemysel bol v spoločnom štáte považovaný za nedôležitý, a tak ho spoločná vláda veľmi nepodporovala (zmena prišla až po ohrození zo strany Hitlerovského Nemecka), navyše slovenský priemysel (cca 50:50 vlastnený českými spoločnosťami a slovenskými bankami) trpel stratov trhov a odbytíšť v Maďasku (z politických dôvodov)
     PS: pred pád dňami som tu čítal že slováci sa 1939 odtrhli a blá blá blá – Tiso dostal od Hitlera ultimátum – buď vytvorí podriadený štát, alebo rozdelí Slovensko medzi Poľsko a Maďarsko (a čo by nasledovalo po opatovnej maďarskej okupácii, to si ani nechem predstaviť), takže Tiso nemal inú možnosť. Viac napríklad na: http://zurnal.pravda.sk/rozhovory/clanok/311406-ako-hitler-dokopal-tisa-k-vyhlaseniu-samostatnosti/
     Každopádne je fakt, že nič z toho by sa nebolo stalo, keby nás naší „spojenci“ na západne v 1938 špinavo nezradili.

    • Unnamed napsal:

     Taky nechápu ty český a slovenský honiče národního ega co prohlašují to je naše, vyrobilo u nás apod. Jednou máme společnou historii a jako k takové by sme se měly chovat, křivdy jsou na jedné i na druhé straně, ale co bylo bylo je lepší udělat tlustou čáru a vzpomínat jen na to dobré.

     • Garfield446 napsal:

      Máš pravdu. Vždyť my si máme nejblíž a kdysi jsme byli bratři, tak proč teď ty nesvary?

 4. antraros napsal:

  Co je to ty mise v klientovi…to budou jen násobky nebo to bude něco víc?

 5. Garfield446 napsal:

  Já se tak těším 😀 😀 😀 !!!

 6. tankista napsal:

  Já ho chci už teď!! 😀

 7. PhoenixCzech napsal:

  11:35 aneb klasická skilled hráčka ve věkové hranici, která tvoří 50% hráčů….

  • miras napsal:

   A to je ten největší průser… Pak se nemůžu divit, když si u některých her rvu vlasy z hlavy a s hubou dokořán čumím, čeho jsou někteří hráči schopní… :)

 8. palo81 napsal:

  Presne ako písal DJW, treba najprv ovládať históriu a potom písať. Ja len žasnem nad tuposťou niektorých ľudí a potom sa nečudujte, že človek už nadáva. Niektorým ľuďom proste jazyk rozum predbehuje. Ja osobne sa teším na Československý strom a čo sa týka vlajočiek, určite si dám Slovenskú, lebo Česi si nechali vlajku zo poločného Československého štátu.

  • Pavel napsal:

   Úsměvné, chce to trochu sebeovládání a nepropadat emocím… :-)

   P.S.: Ze školy jsem vypadl již před více jak 20 lety a tak se chybička někdy vloudí. Jelikož nejsem egoista, nebudu zde nijak hájit svou neznalost a víš co, omlouvám se… Jo a s tím sebeovládáním to myslím vážně…

   • palo81 napsal:

    Tu nejde o ovládanie, ale o to že som sa na tejto stránke nie raz stretol s nevedomosťou niektorých hlavne českých hráčov so znalosťou dejín spoločného štátu a preto sa nemôžeš čudovať, že to už niekoho môže vytočiť. Ja sa tiež ospravedlňujem, ale treba si najprv zistiť fakty a potom niečo písať na túto tému. Toď vše.

 9. beroun napsal:

  Může to někdo prosím vás přeložit?? 😀

  • carramba66 napsal:

   Nazdar, jsem kluk XY a chci se zeptat, jestli budou ve hře československé tanky. Ano, do konce roku a budou zajímavé.

 10. majan napsal:

  Mě teba sere, že jsme se rozdělili…. Ale nic s tím neudělám..

 11. GeCon napsal:

  neveriiiim :)