Očekávané hodnoty WN pro čs. tanky

Československé tanky přišly do hry teprve před pár dny, ale mimojiné i kvůli nim už byly aktualizovány hodnoty výpočtu WN, podle kterého se určuje kvalita jednotlivých hráčů. My pro vás máme aktuální tabulku hodnot, abyste věděli, jak musíte s našimi tanky hrát, pokud si chcete zvyšovat WN.

Hodnoty jsou zde:

Jak vidíte, s desítkou není příliš vysoké očekávané WR. Zajímavostí je i to, že LT-38 má prakticky úplně stejné hodnoty, jako Pz38(t), i když jsou to poměrně dost rozdílné tanky.

Zdroj: http://wot-ts.eu/

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

23 komentářů k “Očekávané hodnoty WN pro čs. tanky”

 1. Nwmjmeno napsal:

  A škoda T40 ?? Podle wot life s ni mam asi 3400 WN8, wr 68% a 1150 average dmg,280 nasviceny dmg

 2. Tomík 262 napsal:

  A co vítězné znaky funguje vám jejich zobrazování?

 3. SuperRAPIT napsal:

  Mám dotaz, jaký je rozdíl mezi WN8 a Efficiency? Na co se bere u Efficiency větší důraz? Jelikož u WN7 je špatný, u WN8 jsem ještě daleko pod čarou průměrnosti a u Efficiency mě zbývá nějakých 38 na to, abych byl průměrný.

  • Imperátor napsal:

   nejdůležitější je WN8, ostatní 2 jsou zastaralý stupnice kde je obsazování základny ohodnoceno přemrštěnou hodnotou

   • BerounSF napsal:

    No tak poslední dobou se mi ani to WN8 nezdá nic moc, když to nepočítá asistenci. S lehkým tankem vyhraješ v Prohorovce hru, 10 000 nasvíceno, a WN8 0…

 4. Bazilisek22 napsal:

  je fajn že u té sedmičky nejsou tak velké očekávání

  • LeToe napsal:

   Je to hrozná plečka (a to T-34-85 je podle mě nejlepší tak a mám s ním také nejlepší výsledky, takže ten tank celkem umím). Hodnoty s T-34/100 mám nadprůměrné. V t7 bitvě je skvělý, všude jinde je ztracený a pak závisí hodně na týmu. extrémě trpí na moduly a posádku. Téměř každá rána která projde má důsledky na posádce a modulech (a ona projde opravdu každá i od t5). Pro artynu a derp děla one shot (T49 největší postrach). Ještě že mi zbývá pár XP do t8 – né že by to byla výhra. Je to naprosto stejná plečka. Až t9 v topu bude trochu zábavné a hratelné.

 5. bykop napsal:

  WN8 počítá hlavně kolik v bitvě udělíš dmg, což je asi nejlepší parametr jak hodnotit kvalitu hráče. Efe počítá i kolik naspotuješ, nacapuješ, atd.
  Můžeš mít dobré efe a mizerné WN8, ale XVM (barva) je dle WN8. Takže se snaž co nejvíc nastřílet. :)

  • CZ_Bendy napsal:

   treba jako to dalaj NEKTERI nadprumer a vys…..jedno jakej mas tank, hlavne stat vzadu a

   • Peschoss napsal:

    Assist ani ne. Nekdo nedetrakuje a jezdi ne v prvni linii, aby spotoval. Ale i tak neni kempa. Winrate je jina pisnicka, to mas pravdu :)

 6. karosatori napsal:

  Nerozumím. Pro jaké WN8 ty hodnoty jsou? 1500?

  • Tech napsal:

   Taky tu tabulku nechápu…

   • Unicson napsal:

    protože ta tabulka žádný WNko neuvádí 😀 😀 je to prostě jen soupis očekávaných průměrných hodnot nic víc nic míň…. očividně se autor přepsal nebo něco nedopsal nebo nechápe co je WN …

 7. il_lucky napsal:

  Efektivita je spot dmg a podobné veci. WN8 aby sa ti zdvíhalo musíš dať aspoň 2,3 až 4 násobok DMG ako sú tvoje HP a plus k tomu nejaký kill. Nič nepochopitelné na tom nieje :)

  • MarkusMark napsal:

   asi na tom niečo nepochopiteľné je, keď tomu nechápeš :D….prečo by si musel dať 2,3 až 4 násobok svojich HP aby sa ti zdvihlo ? zdvihne sa ti vždy, keď dáš väčší dmg ako máš svoj priemerný na danom tanku, resp. vylepšíš si svoj priemerný dmg

  • karosatori napsal:

   To je samozřejmě úplná blbost.

 8. Unicson napsal:

  no super a kde je teda ten slibovanej zebricek WNka co ste slibovali ? ja tu vidim ocekavany staty a ne WN ?

 9. BerounSF napsal:

  Škoda T24 499 DMG 😀 no jo, strašně OP tank na pětce

 10. chipsi007 napsal:

  hodnoty jsou pro wn8 1565 jako očekávané viz. http://www.wnefficiency.net/wnexpected/
  Pro Škodu T40 je třeba frag/dmg/spot/def/WR 0.92/692/1.29/0.82/53.09