Objekt 268 předveden v HD

Ve videu, které má hráčům předvést změny, připravené pro ně Wargamingem v aktualizaci 9.14, se nechtěně ukázal kromě všech ostatních také jeden populární a kdysi nedostižný stroj, který byl nově přepracován do vysokého rozlišení. Jde o sovětský stíhač 10. úrovně Objekt 268.

Všimli jste si ho ve videu?

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

9 komentářů k “Objekt 268 předveden v HD”

 1. Fluttershy_pony_ napsal:

  Čekal jsem to když dali IS-8 / T-10 do HD

 2. martinekkalb napsal:

  test :)

  • Pet424 napsal:

   jakej test?? jo myslíš testserver tak ten mě teď zrovna nejde :( vám jo?

   • marak70 napsal:

    Ne, nejde nikomu. Nechápu, proč WG slavnostně píše že je on-line když to jelo včera asi hodinu a od té doby jsou servery vypnuté. Nic moc práce z jejich strany…

 3. peripsen napsal:

  všiml

 4. ryba napsal:

  268 je tak krásná ale tet už tak slabá :(

 5. makavali napsal:

  moje první desítka

 6. dav napsal:

  kdysi to byla bestije s SU 122-44 byly dokonala dvojka.

 7. JHfr3ak napsal:

  Dřív určitě ten největší univerzál mezi TDčkama. Stroj, kterej si uměl poradit i sám, když přišel o tým, díky dostatečné mobilitě a skvělému dohledu (s binem).
  No a pak ho WG unerfoval do stádia nepoužitelnosti. Pokud se nepletu, tak má teď snad ten nejhorší dohled mezi desítkovejma TDčkama, i kdož ho dobře schováte, tak po výstřelu stejně svítí…
  Když ho tak zkurvily, tak mu aspoň mohly vrátit jeho původní alfu (když mu RNG přálo, byl schopnej dávat i šupy za litr).
  S Fochem 155 asi ten největší otloukánek mezi desítkama…