Nový web na sdílení screenshotů z WoT!

Oslovili nás tvůrci projektu WoTShare.net, abychom jim pomohli představit jejich novou webovou aplikaci. Serverů na sdílení fotek je hodně, ale těch kvalitních a neplacených postupně ubývá, takže se vám možná bude wotshare.net hodit.

Kde každý hráč Tanků, ať už počítačové verze, verze blitz nebo snad prohlížečových generálů může sdílet svoje nejlepší, ale i nejhorší momenty ze hry, prostřednictví screenshotů. Screenshoty se nahrávají standartně bez registrace, registrovaní uživatelé pak ale mohou mít detailní přehled kolik jejich screenshoty obdrželi „lajků“ a případně z toho vytěžit nějaké goldy. Všechny nahrané screenshoty si pak můžete jednoduše prohlížet přímo v prohlížeči a pouze mezi nimi posouvat. Navíc máte možnost si screenshot, který se vám líbí stáhnout a třeba se nad ním zasmát s kamarády v hospodě nebo ve škole.

Veškeré dotazy k projektu můžete směrovat na email info@wotshare.net, kam taktéž můžete nasměrovat kritiku ať už designu nebo funkčnosti.

Aplikace je dostupná na adrese wotshare.net

Hodně štěstí Tankisti a těším se na vás!

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

14 komentářů k “Nový web na sdílení screenshotů z WoT!”

 1. Fogi napsal:

  Pekne nieco ako Wotreplays.com niektore screeny su fakt dobre :)

 2. Gramofon napsal:

  Mám 2 otázky
  Jak jdou získat goldy :) :) :)
  A jak se dělají screenshoty přimo ve hře děkuji za odpověď

  • czumyl napsal:

   printscreen

   • Gramofon napsal:

    Jinak to nejde vim že ve wt maji neco primo ve hre

    • mikesovci napsal:

     Na klávesnici máš tlačítko PrintScreen (vpravo od F12) tak to když zmáčkneš tak se ti vyfotí hra..

     • HunterMajkl napsal:

      A uloží se ti do složky – nejčastěji: C:\Games\World_of_Tanks\screenshots

  • zurivej napsal:

   Goldy, půjde získat až od první soutěžní sezóny, která začne s nadhledem minimálně až příští měsíc, vzhledem k tomu že projekt je ještě stále ve fázi takového většího veřejného testování.
   Obecně ale goldy půjde získat takový způsobem: že nahrajete na portál screenshot s označením „event“. A na konci měsíce budou vyhodnoceny tři screenshoty s největším počtem lajků a ti budou odměněny zlatými.
   Berte to prosím jen jako náhled, cokoliv, nebo jakákoliv pravidla se mohou ještě trochu pozměnit.

 3. czumyl napsal:

  mě to bez registrace nepustí uploadovat: login failed
  Forgot your password ?

  • zurivej napsal:

   Bez registrace by se měl screenshot v pořádku nahrát, je to již otestováno, ale je možné že se jen nezobrazila správná hláška. Zkuste to prosím ještě jednou a připomínám, že je nutné mít vyplněny všechny parametry (titulek a popis) ke screenshotu který chcete nahrát.

 4. marak70 napsal:

  Jo, líbí se mi to :)

 5. Shortik napsal:

  Chtělo by to umožnit přihlášení přes WG ID, tzn. stejně, jako např. na WoTreplays.
  A, Martine, skvělá práce, skvělý nápad. Přeji, ať se projekt rozjede a vydaří!

 6. darwidlo napsal:

  Psal jsem to už na forum ale postnu to i sem : co takhle zadávat i rozdanou dmg nebo obdržené xp a podle toho udělat žebříček.

 7. wejzynator napsal:

  O jake screeny pujde?rekl bych ze budou vyhravat ti co jedou na full detail.ja co jedu na minimal v sd clientovi asi moc sanci nemam.

  • zurivej napsal:

   Myslím wejzynator že na tom záležet nebude.. Když seženeš dost lidí od kterých dostaneš lajk :) Určitě tam hraje roli i grafika, ale to není hlavním faktorem :) Tím je vyjímečnost situace.