Nový reklamní trailer WoT

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

20 komentářů k “Nový reklamní trailer WoT”

 1. Adoleho napsal:

  zdalo sa mi alebo tam bola T-50-2?

  • carramba66 napsal:

   Podle mě je velká část ze starších trailerů. Třeba jak jedou ty Tigery a posádka jakoby mluví německy, to je trailer před 9.0, jak přicházely HD modely. Ovšem taky připomínám, že psali, že až budou alternativní podvozky, tak se T-50-2 pravděpodobně vrátí jako podvozek T-50.

 2. Tobi_1989 napsal:

  „History’s most prolific tanks“
  -Záběr na četu číňanů 😀

  Jinak co se těch „více než 40ti map“ týče, když škrtnu všechny klony a mapy co jsou jen pro CW/teamovky, tak jich je přesně 40. A pokud vím, tak se bude víc škrtat než přidávat

 3. Pavel napsal:

  Taky otestuji AW, ale že by to nějak otřáslo s WoT to si nemyslím, viz. napčíklad historie World of Warcraft vs „100 a jedna klonů“, které ovšem takový úspěch neměli…

  Hold první vždy vede, pokud to ovšem nepodělá a neusne na vavřínech…

 4. Pan Peabody napsal:

  Play for Free měly doplnit že od 7. tieru je hra zpoplatněná protože bez premia je hra pro hráče nehratelná, i při výhře se dá prodělat opravy a munice je drahá. A na další tank se hodně dlouho šetří.

  • 12Stig12 napsal:

   je hratelná – jedinej prémiový stroj co mám je T-127, kterou jsem vyhrál

   • CasperSvk napsal:

    Hrám bez prémiáku, vždy som hral. No pred dvoma rokmi začali vo veľkom dávať akcie na vyjazdenie, tak prečo nie. Nikdy som si ale premiák nekupoval a išlo to aj tak hrať :)

 5. T3G napsal:

  Myslím že we WG už trochu na vavřínech spí :) a je vidět že maj hráčů dost, protože akce a bonusy krouhaj každej rok o 106. Už jsem koupil AW, pokud bude hra dobrá upgradnu na Lodr of War a celej WoT prdím.

 6. MartinK napsal:

  Dekujeme ze vime ze odchazis. Snad WG kvuli tvemu rozhodnuti nezbankrotuje :) Stejne se nakonec nakonec vratis … Znam tolik lidi co taky odesli hrat WT a stejne se vratili k WOT.

 7. Vajíčková pomazánka napsal:

  Prejže opravdové herní záběry :DDD Bych chtěl vidět takovej public

  • carramba66 napsal:

   Jj, těch padesát tanků jak útočí z vody na Overlordu, to mě pobavilo. Jedna základna v moři, druhá na vedlejší mapě, 50 tanků na každé straně, každej ví co má dělat, žádnej lemming train.

   Prostě typickej random.

 8. Suginko napsal:

  Veď ty sa vrátiš…

 9. kecut2 napsal:

  Kdy to bude spuštěný? Nevíš?

 10. shd napsal:

  mam jednu otazku OT:

  ako to, ze na E100 po prechode do HD modelu, uz nie je predne koliecko Weak spot?? nikde to nebolo spomenute len to potichu urobili a ja mozem potom ako debil strielat a bud padnu len pasy alebo ani to nie …. DMG necakajte ani nahodou.. stalo sa mi to uz aspon 6x ze som si ho detrakol a vysypal zasobnik na lorenine a 300 dmg max na 6 ran.

  • HunnterKiller napsal:

   Protože se pozměnily úhly pančíře i když minimálně ta i tak tam kde dřív mohlo jít prostřelovat nyní nemusí jít.

 11. jija napsal:

  měli tam dát méně tanků, který nebyly vyráběný a ví těch který se vyráběly (maus, t-34, is, tiger, panter, sherman, churcill…)

 12. Cool_gameCZ napsal:

  to jak letí věž přes E-100 tak to je z minula

 13. SurreyCZ napsal:

  A pak budeš za pár let čumět, až AW bude ve stejné situaci jako WoT že? 😀

 14. papa napsal:

  pá pá. budeš nám určitě chybět,….