Nové HD screenshoty LT-35 a Kolohouseka

Wargaming vydal další sadu HD screenshotů tanků, které se v dohledné době podívají na naše monitory. Tentokrát jde o pro nás velmi zajímavé stroje, jsou to totiž dva Čechoslováci: Tier 1 Kolohousenka a tier 2 LT-35. Tentokrát už ve finální podobě i se základní hnědou texturou. Vypadají skvěle!

Kolohousenka (tier 1)

LT-35 (tier 2)

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

40 komentářů k “Nové HD screenshoty LT-35 a Kolohouseka”

 1. Wotan napsal:

  vypadaji OP 😀

 2. Lukáš napsal:

  ta kolohousenka vypada rozkošně

 3. Robin_czech napsal:

  Kolohousenka = permanent garage slot ! Uz jen kvuli tem sexy ceckum… :)

 4. elthcz napsal:

  Kolohousenku ted vidim poprvy a je to teda hrozne tragicka Krabice! 😉

  • Tomas napsal:

   Tak se koukni na ostatní jedničky ve hře, třeba ten frantík. To vypadá že se každou chvíli převrátí na bok. 😀 Nicméně nemyslím si, že tyhle nejnižší tiery budou to co bude na našem stromě zajímavý. Těším se na ty nejvýšší. Mám rád medka, papírovost mi nevadí, když je tank dostatečně pohyblivej a ten zásobník z toho udělá zajímavej tank. :)

  • Death_Hand napsal:

   Ono zaciatky su tazke. Taky obrneny traktor (satnik) s kanonikom. Skoda ze nema aj kolesa ako na fotkach, ale aj tak potesi.

 5. certcz napsal:

  Dle řidičova průzoru soudím že tankisté sedí za sebou. Řidič+radista a velitel+střelec+nabíječ, pochybuji ře by se tam vlezl třetí člen.

 6. Touster napsal:

  takže z ní WG sundal kola takže už je to jen housenka

 7. Jakub napsal:

  pardon ale co je to za hovadinu , co wg blbne s tema barvama , uz u britu je to špatne : kazdej vy ze meli spis bezovou nez piskovou a tedka tohle , hnedý lt35 , kazdej vý ze tyhle tanky byly sedý :/

  • Měsíčňan napsal:

   A kazdej vý, že ty seš asi negramotnej …

  • MarfyArt napsal:

   Použít „vý“ ve větě jednou se dá považovat za překlep, ale 2x… Omlouvá tě snad jen to, pokud jsi zicinec nebo analfabet. Navíc každej ví (kromě tebe), že daná barva je určena jako základní pro celý CS strom a tedy nemusí odpovídat historické verzi daného typu. U Němců je tento jev naprosto markantní.

 8. CZ_Bendy napsal:

  ta lopata na kolohousence se jim nejak zarostla do zeleza :)

 9. Cakri_ napsal:

  Kolohousenka bez kol není Kolohousenka

  • saturn897 napsal:

   Kola byla určena akorát pro přepravu nebo tak něco jestli se nemýlim, ale nevim to jistě…jen jsem někde asi něco o tom slyšel..

   • Unikitty_CZ napsal:

    Měla to jen pto přesun na zpevněných silnicích. Ale co jsem četl tak s tím mechanismem byly jen problémy tak se na to definitivně vykašlali. Stejně se to z fáze prototypu nehnulo dál, sice pár kusů vyrobili aby se na tom mohli vyřádit. Ale zase když jsou tu jezdící blueprinty…
    Ale kola by tomu slušela o tom žádná.

 10. rh1nocz napsal:

  Konečně tank co má koule! 😀

 11. Adamike99 napsal:

  Neměl by mít takový výstupek nad dělem když je to československý tank a ne tank převzatý Němci ?

  • MadMax napsal:

   Úskalí samostatného stromu.

   Proč by nám delvali kanon Šskoda 37mm A8

   • MadMax napsal:

    Není nad to, než když se sám odešle komentář uprostřed přepisování. No, co už.

   • MadMax napsal:

    Tak ještě jednou.

    Proč by nám WG extra modelovali 37mm kanón A3, když můžou nakopírovat 37mm Kw.K. 38, a ještě tvrdit že to je vlastně A8 pro Bulharské tanky T-11.

    No, a když vzpomeneme, co vymýšleli na ST Vz.39…

 12. _BASStard23__ napsal:

  Tak ta kolohousenka bude asi z boku snadnej target, jedině že by to mělo armor jako ty nový japonský heavy tanky 😀 A to šidítko na věži to bude jako houfnice nebo spíš kulomet 😀
  LTvz35 se mi líbí jak je a hlavně už to vypadá jako použitelnej tank na svém tieru.

 13. MadMax napsal:

  Trolohousenka!

  Jestli má pro mě nějaký smysl strašit na prvním tieru, vyjma blbnutí s FT-17, tak je to tahle plechárna.

  Ale nějak se nám WG zapoměli s označením ČS tanků. To jsou už oficiální rendery, ale ten všemi proklínaný kruhový znak na T-40 nebyl vůbec (i když by měl), a tady to má jenom LT Vz.35 na jediném obrázku. No, podivné to je.

 14. Coraxion napsal:

  V nadpisu je chyba: Kolohouseka – Kolohouse(n)ka

 15. MarfyArt napsal:

  Jen mě napadlo, jestli ta kolohousenka by neměla někde ta svoje kola převážet pro případ toho nasazení? Copak jednotka vybavená tímto tankem měla speciální vozidlo na převoz těchto kol? Možná je to blbost, ale jen taková páteční logistická úvaha… :)

 16. beroun napsal:

  Ajajaj, to kratičké dělo na Kolohousence, to zas bude přesnost 0,5 nebo kolik :)

 17. DoctorX_cz napsal:

  Kolohousenka Super, tohle jestli uvidí amík a blbě to přeloží, zahlídne ty kozy, tak zrovna zapomene střílet, nebo dobrovolně tu T1 opustí :-)