Nové fotky IS-3 s nabijákem

Několikrát už jsme tu psali o verzi IS-3, která se má objevit ve World of Tanks. Původně měla automatický nabiják (zásobník). Poté od něj vývojáři ustoupili, aby se k němu posléze opět vrátili. Nyní vám přinášíme pár dalších fotek tohoto tanku, o kterém se ještě přesně neví, za co se bude dostávat, či zda půjde do volného prodeje.

Zdroj: http://ritastatusreport.blogspot.cz/2015/06/is-3-with-autoloader-pictures.html

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

13 komentářů k “Nové fotky IS-3 s nabijákem”

 1. SurreyCZ napsal:

  Tak počkat, bude to mít zásobník nebo ne?

  • carramba66 napsal:

   Bude: „Původně měla automatický nabiják (zásobník). Poté od něj vývojáři ustoupili, aby se k němu posléze opět vrátili.

  • dawe988 napsal:

   jo jo má ho nevím jak je to možné ale ted jsem jí potkal na randomu mám i scran ale sem nejde vložit :(

 2. Karaya12 napsal:

  A nejsou náhodou „automatické nabíjení“ a „zásobník“ dva rozdílné pojmy? V minulosti se o tomto tanku psalo tak, že má mít jen automatické nabíjení. Nevzpomínám si, že by se uvažovalo o zásobníku, tedy alespoň v takové podobě jak ho známe z WoT, tedy rána co 2-3 vteřiny.

  • carramba66 napsal:

   Jsou to dva rozdílné pojmy, ale ve WoT terminologii se používají oba pro totéž, protože mezi tankem bez automatického nabijáku a s automatickým nabijákem (ale bez zásobníku) ve WoT není rozdíl. Automatický nabiják má třeba T-72 (nemá nabíječe, místo něj automat, ale střílí jednotlivé rány). Zásobník má Waffenträger E-100 , který střílí dávkově. Pro účely WoT ale používáme oba termíny pro označení tanků, co střílejí dávkou.

   Jinak pokud jde o tenhle tank, je to přesně tak, jak je napsáno v článku. Nejdřív byly leaky, kde se mluvilo o zásobníku (střelba dávkou), pak vývojáři na ruských forech odpověděli, že by to nešlo vybalancovat, takže to bude mít automatický nabiják (tříčlenná posádka), ale nikoli zásobník (střelba jednotlivýma ranama). Ovšem po dalším testu na supertestu zjistili, že pak se to ve hře prakticky neliší od standardní IS-3, takže tam ten zásobník zase dali.

   • SurreyCZ napsal:

    Ovšem po dalším testu na supertestu zjistili, že pak se to ve hře prakticky neliší od standardní IS-3

    Výborná práce WG! Ale nemuseli jste to měsíce testovat, my bychom vám řekli to samé ihned a ještě klidně zadarmo… lol 😀

    • M7M57 napsal:

     Ne né oni si museli byť istí tak to radšej otestovali 😀

 3. Tobi_1989 napsal:

  Automatický nabiják je jedna věc, ale když tak koukam na tu věž… to do tý věci všichni nastupujou řidičovým poklopem, nebo se velitel ze střelcem usadí na svoje místa před instalací kanonu a ven nevylezou dokud nevystřílí těch cca 150 ran (můj odhad servisního intervalu hlavně)?

  Pokud B) tak u toho musí ventilačka dávat aspoň 20% bonus, páč ten smrad vevnitř musí bejt šílenej…

  • carramba66 napsal:

   Do IS-3 se dá lézt motorpřevodovým prostorem (za věží), pak poklopem velitele na věži, poklopem řidiče dole před věží a pak spodním poklopem, který je ve dně tanku.

 4. Scraft_cz[CZTK1] napsal:

  To bude zajímavé prdítko :) 😀 Neco jako cruser a covenanter se svým POM-POM delem … A trochu z 50 b a podobnych zasobnikovych heavyn… Avšak! Ruská IS-3 bude hodně náročná! Mněl sem mož nodt ji jezdit na kamosovem uctu a opravdu je to těžké i tak,… Nepočítám se změnami v pancíři, ale spíše v charakteru děla… Zasobnikové heavyny jsou zábavné, ale jak by řek Akcido,… Není to to správné ořechové, nu tedy alespoň pro mne…

 5. Scraft_cz[CZTK1] napsal:

  Sry za preklepy a interkpunkci pisu na mobilu

 6. godo2 napsal:

  Ja neviem prečo je okolo IS-3 také halo. Veď ten tank sa realite moc neosvedčil. Kazil sa bol moc ťažký presnosť nič moc. Veď Prvá a Druhá arabsko-izraelská vojna to len dokladá. Ukoristené IS-3 Izaelci používali ako stacionárne delostrelectvo.

 7. Scraft_cz[CZTK1] napsal:

  Jo no… Bylo to veselé…