Nová mapa „Tichomořský ostrov“ na PS4

Kromě mapy „Údolí škorpionů“, kterou jsme vám tady už ukazovali (je to ta s nezvyklou velikostí 1500×1500 metrů), na verzi WoT pro Playstation 4 přichází i další mapa, pojmenovaná „Pacific island“, neboli „Tichomořský ostrov“. Velice intenzivně připomíná jednu z map ve War Thunder a je nutné připomenout, že na Xboxu už je nějaký čas. Má dvě nastavení, normální a „válečnou“, je to jako klasická Prochorovka a ta druhá upravená, kde hoří plameny a země je poseta krátery od dělostřelectva. Máme pro vás screeny a video této nové mapy.

Video:

Screenshoty:

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

9 komentářů k “Nová mapa „Tichomořský ostrov“ na PS4”

 1. tatka Martin (Xbox) napsal:

  No na Xbox je už rok. 😉

  • Spratekk_the_Great napsal:

   PS verze je tady modla. To, co se všeobecně na xboxu přehlíží je na PS obrovská událost.

   • tatka Martin (Xbox) napsal:

    Já vím, je to boj s větrnými mlýny. :-)
    PS4 je poslední z konzolí a obsah se postupně doplňuje. Na Xboxu oproti PC verzi už chybí jen těžký japonci, druhá polovětev středních frantíků a ČS stromeček, no a pak snad pár nějakejch map a premiáků.

 2. Mike2051 napsal:

  Nemůžu si pomoct, ale ta mapa mi dost připomíná Lost Island v AW.

  • Pet424 napsal:

   +1 přesně, já zas nevím s jakou mapou z WT je to podobné 😉

   • nwmjmeno napsal:

    Džungle…Je to ve WT moje nejoblibenejsi mapa..dle meho tam je nejvice moznosti odkud na nepritele vykouknout…pozna se tam dost skill

  • Lukáš napsal:

   to je uplně stejne 😀 😀 😀 😀 máš dobré oči 😀 😀 😀 😀 😀

  • tatka Martin (Xbox) napsal:

   Vážení, než tu začnete hejtovat, tak by jste si mohli zjistit, že ve WOTku na XBOXu se tahle mapa objevila už v lednu 2015. Což je téměř o 3/4 roku dřív (září 2015) než se objevila v AW. Tak kdo od koho opisuje.

 3. Geokex napsal:

  Že by to bylo tím, že je to taky ostrov?;-)