Nácvik na vojenskou přehlídku na Rudém náměstí je v plném proudu

9. května se na Rudém náměstí uskuteční velká vojenská přehlídka ruské armády k 70. výročí vítězství ve 2. světové válce. Odmysleme si politický humus, který se kolem toho z obou stran rozpoutal a zaměřme se na techniku. Jak možná víte, na přehlídce by měl být poprvé představen nový ruský tank T-14 projektu Armata a také několik dalších nových obrněných vozidel, postavených na stejné podvozkové platformě. Dnes se můžeme podívat na video, jak ruská armáda na přehlídku cvičí. A ano, vidět jsou i některé verze strojů z projektu Armata, byť jsou zčásti zakryté plachtou.

Napsal carramba66

Zakladatel WoT.cz, tvůrce série recenzí a komentovaných replayů na YouTube, šéfredaktor magazínu Deník Nooba. Autor sbírky pro válečné veterány.

28 komentářů k “Nácvik na vojenskou přehlídku na Rudém náměstí je v plném proudu”

 1. carramba66 napsal:

  Btw pls nebavte se tady o politice, díky.

 2. Delta napsal:

  Jsem někde četl, že WG do WoT kolová vozidla dávat nebude.

  • SurreyCZ napsal:

   A jakou to má souvislost s tímto videem?

   • Delta napsal:

    Souvislost, někde jsem četl ze nebudou pridavana kolová vozidla, jelikož WG to řeklo, asi ze jsou moc moderní, ale WG už toho naslibovalo a pak bylo vše jinak. Tak, ze tato ukázka z nácviku přehlídky by mohla byt inspiraci na doplnění vozidel, az nebude kde brát. Pak by WG mohl napsat, pro naše fanousky rozsirujeme nabídku o nova kolová vozidla. A jinak to bylo psáno jen tak, když se nesmí psát o politice, o počasí se mi psát nechtělo. Nechapu, ze na to vůbec někdo reagoval.

    • Ludvikg napsal:

     My zase nechápeme tebe že píšeš že WG do WoT kolová vozidla dávat nebude, je to to samé jako bych napsal v jablečném džusu nejsou ořechy

     • Delta napsal:

      Jen připomenutí znameho, nikdy neříkej nikdy, pak to vypadá divně, jako ze něco jineho tvrdí a pak jeden nápad, např. zhlédnutí videa a vývoj hry se ubírá jiným směrem. Připomnělo mi to, ze jim chybí ještě kolová vozidla. Tvrzeni, ze nebudou ve hře se může po vyspani se někoho kdo rozgodujeRůzných prohlášení už bylo hodně, pak je v klidu zmenili a co tvrdili už neplatí. Do džusu si dej co chceš, at chutná…..

     • Delta napsal:

      Doplneni….. Tvrzení, ze nebudou přidány do hry se může po vyslání někoho kdo rozhoduje ze dne na den změnit. Tak jako to bylo i u jiných tvrzení.

  • wittmansvk napsal:

   Nedajú ich tam proste preto, lebo by to nedokázali. … Už aj z klasickými tankami majú veľké problémy :)

 3. Ashadak napsal:

  Já osobně se na přehlídku těším. Nejen kvůli odhalení projektu Armata, ale hlavně proto, že který stát dneska může nebo vynaloží nemalé prostředky na takové akce, které každý fanoušek tanků a obrněné techniky jistě ocení. Doufám, že se to bude vysílat i naše televize a nebudu to muset shánět po youtube.

  • carramba66 napsal:

   No tak to ti můžu garantovat, že naše televize to vysílat nebudou. Což ovšem nevadí, protože na youtube to bude živě, stejně jako vloni, na kanále Russia Today.

   Tady se ten přímý přenos objeví taky, takže stačí 9. května zajít na wot.cz :)

   • Ashadak napsal:

    Tak jestli se to objeví i tady tak to určitě rád mrknu. Wot.cz jsem objevil nedávno, protože ve wotku jsem celkově nováček, a trávil jsem čas převážně na anglických fórech. Je super, že je i český web který přináší aktuální novinky a zprávy každý den. Palec nahoru a klobouk dolu :)

   • SVK_5231 napsal:

    dikees to si pozriem teda to bude parada a čas pls ?

 4. romikuscz napsal:

  A chudak Milous todle neuvidi :-(

  • Lukass napsal:

   Před hodinou tu do komentářů autor psal, aby se neřešila politika. Co takhle místo demokraticky zvolenýho prezidenta s jistejma zákonem danejma pravomocema řešit tvojí inteligenci? :)

   • solid_shot napsal:

    Tvoji aspon resit nemusime protoze jsi ukazal jaka je. Komentar byl nahodou vtipnej…

   • Romikuscz napsal:

    Je smutne, ze nekdo z naroda Svejku nechape ironicky humor……

 5. Landreon napsal:

  bude to paráda, tohle sověti vždycky uměli

 6. antraros napsal:

  romikuscz
  :(

 7. Lukass napsal:

  Technika hustá… na Strykery sem se byl kouknout a tohle bych czechnul taky, jen ta moskva je trošku z ruky 😀

 8. MrCokkie napsal:

  Áléé , je to hned za rohem

 9. Buldozer napsal:

  Hezké, na platformě Armata jsem zaznamenal dva typy – v 4:38 – obrněný transportér – už jsme ho na jednom starším videu viděli, a pak v 7:43 nějaké nové SPG. ve 13:30 pak modernizovaná verze kolového BTR. Na tanky si holt musíme počkat, tady byly pouze legendární „létající“ T90.

 10. dameli2 napsal:

  tam na konci vezou snad rakety na měsíc

  • Buldozer napsal:

   Ne to jsou jen ty menší – ISKANDER

   • Eduard napsal:

    Nene pánové i Topoly M mezikontinentální vezli…. Od 11:08 to byl protiletadlový systém S-300. a V 11.54 mezikontinentální Topol M .. Už to taky umí zmenšit, žádné velké macaté roury jak dřív…….. Iskandery od 8:15. No mrknu i potom na eroplány.. různé verze SU-27/30//33/34/35. Ale v té rychlosti asi nebude moc poznat. A pak PAKFA Suchoje…. konkurence F-22 Raptora. Zdravím. Eda