NA server podmiňuje splnění misí vlastnictvím tanku Type 59/Patton

Na severoamerickém serveru se objevila sada týdenních, víkendových a měsíčních misí „Tanks Through Time“, o kterých jsme tu už psali v souvislosti s E-25. To by nebylo nic až tak pozoruhodného, byť odměny, které američtí hráči mohou získat, jsou více než zajímavé. Co je ale zajímavější, že jedna z misí je podmíněna tím, že musí být odjeta s premiovým tankem Type 59/Patton, o kterém už jsme tady několikrát psali. Co to znamená?

Znamenat to může jediné: Protože mise se budou konat už v září, je zjevné, že ve velmi brzké době přijde Type 59/Patton minimálně na severoamerický server. Co vy na to?

Mise zde

Type 59/Patton (charakteristiky zde)

Za info děkuji hráči iTutik.

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

8 komentářů k “NA server podmiňuje splnění misí vlastnictvím tanku Type 59/Patton”

 1. Polokov napsal:

  Gratuluji NA serveru, asi jsem si neměl zakládat účet na EU serveru

 2. MilanVacek napsal:

  5x XP jako u Furyho a podobných takze typuju tak 100 euro (alspoň na EU pokud bude :D)

 3. Hunacam napsal:

  Možná že ten tak budou půjčovat.

 4. Wotan napsal:

  eeeeeee ten tank mi pride jak z hledista HERNIHO, VOJENSKEHO a i VZHLEDOVEHO jako naprosty SHIT! 😀 – jsem sam kdo si to mysli? 😀

 5. Chaffeine napsal:

  Už mají prodej na webu NA. za 55Dolaru. 😀

  • Chaffeine napsal:

   Při přepočtu na obyč. cenu samotného tanku = 700Kč. Je k tomu 2,8k zlata, stání a měsíc prem. celé to dělá 1318Kč

 6. Black_Hole1 napsal:

  Bude hodně záležet na tom, jak to WG pojme. Pokud to bude tak, že si ten tank bude možné vyjezdit na půjčení, tak se netřeba nad něčím pozastavovat. Jenže další varianty už jsou k zamyšlení. Na jednu staranu by asi bylo super, pokud by hráč, který reálně investuje do hry(zakoupením tanku) za to dostal něco jako „odměnu/bonus pro platícího zákazníka“, v podobě speciálních misí. Zároveň tu, ale vzniká riziko, že by se to časem mohlo zvrtnout právě jen do stavu: koupíš tank = máš super mise(možnos vyjezdit si gold, prémko,tančík) / nic nekoupíš = utřeš nos(odměny typu 1x skl. optika atd..). Osobně by mi systém odměn za reálné investice do hry nevadil(ba naopak), ale u free2play modelu by to nejspíš nadělalo hodně zla mezi hráči. .

  • honza napsal:

   neco podobnyho bylo i na to berlinsky trio kdyz sis koupil, tak jsi mel asi 14 dni snad 5x za kazdou bitvu nebo vyhru jenom uz nevim, ale meli jsme to taky. Asi to maj jako uvodni misi k zacatku prodeje, aby nalakali co nejvic lidi na tuhle plecku, nez se zjisti ze je to shit a nikdo to nechce.