Na ruských fórech zrušili negativní reputaci

Protože se po ruských fórech roznesla móda hejtování úplně na všechno a útoků na některé uživatele pomocí negativního hodnocení jejich příspěvků, přistoupili na ruských fórech k celkem nečekanému, ale zároveň rozumnému kroku: Zrušili možnost vkládat negativní hodnocení.

V současné době je tedy možné pouze poděkovat, resp. poslat pozitivní reputaci kliknutím na zelenou šipku. Obecně jde prý o „boj proti negativismu“. Na fórech se to setkalo s velmi pozitivním přijetím. Druhou možností je, že vývoj nebyl spokojen s tím, jak hráči reagují na jejich posty (to vidíme i na evropských fórech, před časem to vedlo dokonce k vytvoření speciálních „postovacích“ účtů, aby negativní reakce neschytávali členové komunitního týmu a moderátoři fór na svých hlavních diskuzních účtech).

Zda se tato změna objeví i v Evropě a USA, to se zatím neví.

Zdroj: http://ritastatusreport.blogspot.nl/2015/05/russian-wot-forums-disable-negative.html

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

17 komentářů k “Na ruských fórech zrušili negativní reputaci”

 1. Arnarmo napsal:

  😀 na těch číslech někomu fakt záleží :O

  • il_lucky napsal:

   O tom tá hra práve je 😉 ale deti ako ty,to asi ešte nepochopil :)

   • Arnarmo napsal:

    Aha, blbe, tak to rychle běžím na fórum, napsat něco, co mi tu reputaci zvýší :)

   • wld napsal:

    Ad il_lucky:
    Ano ,ta hra „urcite“ je o karme postov na fore…schvalne kolko mas rokov ty , ked hned oznacujes ostatných ako deti? Podla chapania pisaneho textu do tej kategorie spadas skor ty.

 2. keblek napsal:

  Mne to nijak nepřekvapuje, po desetiletí byla naprosto standartní věc, že když měl někdo jiný názor ne-li opačný ve východním bloku resp. SSSR tak ho zavřeli natvrdo a to mohl být rád, že jen zavřeli. Situace se nijak nezměnila a nikdy nezmění.

  • carramba66 napsal:

   Přečti si pravidlo diskuze č. 7.

   • Rekzen napsal:

    A co jako porušuje? WoT nick má ok takže….

    • Polyphenol napsal:

     Ešte je možné že použil nejaký nevhodný mail alebo že píše z jednej IP adresy pod viacerými nickmi, bacha na to Carramba má oči všade 😉

     • carramba66 napsal:

      Měl tam nick „Jmeno“. Já už jsem na to alergickej, když sem chodí 20 lidí s nickem „Jmeno“ a 15 s nickem „nedam“. Buďto chceme diskutovat, pak ať diskutujeme pod svými nicky, nebo nechceme diskutovat a pak ať nediskutujeme. Finito.

 3. vošoustník napsal:

  Jakož to zástupce nadřazené rasy rudých šampionů, je mou povinností vyjádřit zděšení na tou to nechutnou genocidou a pouze doufat, že tento hloupý cataclysem nepotká i české diskuze.

 4. saturn897 napsal:

  Zruší zápornou reputaci???? Jen to né….to by pak nejmenovaná hráč na foru, který má už – 2500 nemohl být oceněn jak má …. 😉

 5. cNNk napsal:

  No popravde se tomu ani nedivim …jednak to nema smysl a hlavne i v ceske sekci se uz objevilo par individui, jenz si regli i 30+ uctu jen za ucelem negativni reputace.

 6. Tobi_1989 napsal:

  „V současné době je tedy možné pouze poděkovat, resp. poslat pozitivní reputaci kliknutím na zelenou šipku. Obecně jde prý o „boj proti negativismu“. Na fórech se to setkalo s velmi pozitivním přijetím.“

  Bodejď, negativně už to přijmout nemůžou 😀

 7. wilda napsal:

  Bolševik z WG má 2 možnosti: 1) udělat tu hru lepší – aby hráči tolik nenadávali nebo 2) zakázat o té hře mluvit jakkoli negativně ( a v poslední době bych řekl že naprosto právem) ….no a tak si vybral tu variantu která mu je vlastní. Tipnul bych si, že si nééé kopou hrob….oni si ho bagrujou. A to velice intenzivně. Ale co, je to jejich hra a jejich rozhodnutí – a jak by řekl „klasik: Dávám bolševikovi rok – maximálně dva“. Ještě že tu je konkurence které se doufám nepodaří udělat z pěkné hry naprostý a zmanipulovaný paskvil, jako se na výbornou podařilo WG. Jediné co mne těší je to, že mám nespočet metálů a diplomů ze hry a mohu si s nimi polepit hruď jako správný sovětský válečný veterán. Je to sice k prdu, ale budu zářit všemi barvami. 😀 😀 😀 😀