Mise maratonu „Motherland Calls“ odhaleny

V měsíci červnu (31.5. – 20.6.) budou v rámci akce „Motherland Calls“ na konzolových verzích World of Tanks postupné operace, za které bude možno získat velmi zajímavou odměnu. A pozor – nebude to nic těžkého. Seznam a popisky misí v článku.

Operace „Fight for the Motherland“ – „Boj za vlast“
Pěti dílná postupná operace, ve které musíte získat od 31.5. do 19.6. celkem 150.000 XP se sovětskými tanky III.-X. úrovně a hlavní odměnou je T-54 „Motherland“ ( T-54 FP ve speciální kamufláži). Tank bude zároveň možno koupit v obchodě v balíčku za 12.800 goldů.

Operace „Motherland Unleashed“ – „Nespoutaná vlast“
Pětidílná postupná operace, ve které musíte získat od 31.5. do 19.6. celkem 130.000 XP se sovětskými tanky III.-X. úrovně a hlavní odměnou je 1.000 goldů a speciální medaile „Unleashed“

Ve výcvikové místnosti „Proving Grounds“ budou dvě PvE kampaně – Prochorovka a Kavkaz za jejichž splnění obdržíte speciální medaili „Call of the Motherland“.

Po dobu trvání akce bude v obchodě možnost zakoupit tanky IS-2 a ISU-122S ze série „Berlín“. A dále bude možno koupit speciální emblémy (11) a nápisy (4) – Motherland Fighter, Борец за Родину (Bojovník za vlast), The Motherland Calls, Родина зовет! (Vlast volá).

Autor: tatka Martin (XBOX)

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

12 komentářů k “Mise maratonu „Motherland Calls“ odhaleny”

 1. Adolfíno napsal:

  EASY mise, ale škoda, že není na PC „_“

  • SurreyCZ napsal:

   To je pravda, dát za 19 dní 130k xp není nic těžkého, pokud má na to člověk čas. Jen na PC prostě musíme mít mise na DMG a hlavně killy, aby byl ten public ještě více v prdeli než je teď.

   • Cj007 napsal:

    taky radši mise na DMG, a je mi absolutně jedno zda vyhraju nebo ne

  • Ghost532 napsal:

   Stejně je odpornej. Kdo by ho chtěl?

   • tatka Martin (Xbox) napsal:

    No hezká ta kamufláž není, ale je to osmičkovej premiák zadarmo a to dobrej. Darovanému koni na zuby nečum.;-)

   • Igiss23 napsal:

    Třeba ten kdo nehodlá tlačit love i na ps4ce.

 2. TheRipper1602 napsal:

  To pujde :)
  Navíc verze hry pro konzole je mnohem hratelnější. Každý má stejné podmínky, žádné cheaty, mody… Takže se myslím nestane že by mě to v polovině naštvalo a nedokončil bych to.

  • carramba66 napsal:

   To si nemyslím. Když většina bude hát na joypadu (takže relativní zaměřování) a já ke konzoli připojím klávesnici a myš (takže absolutní zaměřování), tak mám výhodu jako kráva. Jako lidi, co hrajou Blitz na počítači.

   • TheRipper1602 napsal:

    Zatím mě ovladač problém nedělá. Co jsem četl tak myš s klávesnicí moc dobře na WOT nefunguje (nezkoušel jsem takže kdo ví..). WOT na ps4 hraju asi jen 14 dní. Uvidíme za pár měsíců :)

 3. Maca2661 napsal:

  Tak pokud jde připojit k XBOX ONE klávesnice a myš a hrát na tom WoT tak to je výhoda hodně velká. Sám mám XBOX ONE a tanky mě na joypadu opravdu nejdou a hlavně mě to na něm nebaví. Tier VIII nemám a tak jde mise mimo mě. Zkusím zjistit jak je to s tou klávesnicí a myší a potom možná tanky na XBOXu rozjedu. Graficky je to úplně někde jinde než WoT na PC

  • Maca2661 napsal:

   sory koukám tier III až X tak to možná zkusím. Za chvilku budu na T28 :)

 4. Domin napsal:

  Já hraji na ONE… jen pomocí gamepadu… a v pohodě dám MOE na 95 %… na Tiger I mám dokonce 100 % damage standing…
  Takže klávesnici s myší připojovat opravdu nemusím.. fuj ještě se hrbit u TV 😀