Mäuschen: Rychlý videopohled

Napsal carramba66

Zakladatel WoT.cz, tvůrce série recenzí a komentovaných replayů na YouTube, šéfredaktor magazínu Deník Nooba. Autor sbírky pro válečné veterány.

19 komentářů k “Mäuschen: Rychlý videopohled”

 1. AdamK93CZ napsal:

  Bude to zajímavé potkat na publicu, hádám že prvních pár dní to budou lepší hráči jezdit full gold se 128 aby udělali M a trochu potýrali nováčky.

 2. mari napsal:

  Trochu parodia, ze si moze na tier 9 Mäuschen nahodit 15 cm kanon s E100 a s tier 10 uz len 128 mm. ten 15 cm kanon na tomto ranku bude zaujimavy ked vam to hodi bitvu 7 az 9 tier.

  • carramba66 napsal:

   Je to bez goldu, připomínám…

   • paiper1 napsal:

    No hej ale po úprave penetrácia sa tomuto delu zvysi priebojnosť z 227nn na 237 ap munície,tak sato bude tykať aj tohto dela.

 3. Rounce napsal:

  Přehodí se mě posádka a vybavení automaticky na toto z vkčka ?

  • carramba66 napsal:

   Tipoval bych, že ano. Aspoň to tak vždycky bylo při výměnách tanků.

   • oldtiger napsal:

    Vybavení se zdarma demontuje jako vždy. Posádka zdarma přeškolí jako vždy.
    Nový nabíječ (VK má jen jednoho) je na 100% základních schopností bez specializace. Překvapuje mě, že některé díly (děla, motory) si musím koupit znovu i když je mám uloženy ve skladu.
    Ještě překvapivější je přeškolení posádky z Aufk. Panthera. Spahpanzer SP I C (špic) má jen tři členy osádky a tak jsem nabíječe a radistu našel přeškolené na Panthera 8.8 a vybavení díly ze skladu si opět musím znovu koupit.
    Před vlastním upgrade tak budu přemýšlet jestli top dělo VK vrátit na E-75 nebo ho tam raději nechat a znovu zaplatit, protože bych nemusel mit vyzkoumanou to 150mm top dělo i když mám VK elitní.

  • Buldozer napsal:

   Přehodí, dokonce mi to na testu přidalo jednoho člena osádky se 100% výcviku, takže stačí nakliknout jen schopnosti.

 4. Tasemnice napsal:

  That ankward moment when tier IX is better than tier X …..

 5. Reed35 napsal:

  Měl jsem že to že wg psaly že nebudou dělat těžký tanky s větším dmg než 490 ….ale už jsem s ním na testu hrál a nevypadá to jako spatnej tank ale ta věžička je slusnej weak spot a po každý jsem se do něj i 15 cm kanonem trefil a delo mi připadá přesnější než udavaj cisla

 6. esty_CZE napsal:

  hmmm pěkný no.
  Neznáte někdo ten song ?
  Ano snažil jsem se ho najít.

 7. goran lamos napsal:

  to je na teste lebo mne nejde

 8. Astelman napsal:

  Tu šošolu čo ma hore to sa bude jedna radosť triafať

 9. Wotan napsal:

  na testu co jsem videl – 90% lidi jezdi se 150mm – ale ne – s ni hrat to je nemozne jenom 221 pene – slabota (lidi nadavaj na e100 s 235 a to ma jeste goldy!) a tady si vesele jezdi s 221 😀 a patrne jim to moc nevadi 😀 😀 – mimoto snad horsi nez ta pene jsou cas zamereni ale HLAVNE presnost 0,48 😀 to je hrozny 😀 😀 – ale s tou 128 – je OP – pomalejsi maus s lehce horsim delem

 10. morten76 napsal:

  tak v 9,9 bude dalsi zbytecny stroj v WOT , ach jo , stupidna spolocnost!! VK malo uz svoju historiu od bety a oni to vsetko znicili tym ze na 9 tier dali Mausa ktory trosku premodelovali…. uff chce sa mi blejt:(

 11. Buldozer napsal:

  Ve srovnání s VK je to stupidní, hloupý stroj. Než někam dojedete je zpravidla po bitvě, nebo zůstanete zcela sami. Zato arti mají žně :) Pancíř, ve srovnání s „vekou“ také není nic moc. A k dělům – ta houfnice je takřka nepoužitelná, potkáteli něco „většího“ tak pokud nepoužijete HE, které alespoň trošku ubere HP, nemáte skoro šanci. Dělo je velmi nepřesné a penetrace slabá – naprosto dokonalá kombinace. Největší sranda nastává, potkáte-li se dva s tímto tankem, takže po sobě pálíte do bezvědomí, tedy pokud jeden z vás neukáže nějakou slabou část (pro toto dělo jich je na tanku opravdu málo), nebo nepoužije HE. Na druhou stranu trefíte-li MT na slabé místo, je to demoliční expert, nejednou se mi stalo, že zapaluji – tedy je to doslova podpalovač MT a LT. Ideální stroj na mise zapal 2 a více tanků v jedné bitvě :)
  A pak tu máme onu 128, s tímhle dělem je to o poznání lepší, dokonce se s ním trefíte tam kam chcete. I když bere méně HP, pro mě není jiná volba.
  Bohužel jedno vím jistě, po aktualizaci půjde tank z garáže, tohle není zábavný tank jako VK. Chtělo by to poslední den před aktualizací na rozloučenou odjet bitvu s 15 VK a důlstojně se rozloučit s legendou…
  PS: Tu prémiovou z nostalgie musím mít :)