Master of Orion: Beta Trailer

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

8 komentářů k “Master of Orion: Beta Trailer”

 1. Nadeo napsal:

  A o čom ma byt vlastne ta hra nejaka strategia ako wot gernegarls alebo takeho daco alebo WoWp vo vesmire ??

  • Martin napsal:

   Kluci, vy jste většinou všichni mladí a nepamatujete původní Master of Orion, jednu z nejlepších vesmírných her v historii. Tehdy se to ještě tak úzce nedělilo na jednotlivé žánry, dnešními slovy by se to dalo označit za herní strategii. Každopádně to byla bomba a její remaky se později moc nepovedly. Uvidíme co svede WG.

 2. destro napsal:

  připomíná mi to jeden tak 25 let starý film, možná více, kdy kluk měl zachránit podobné souhvězdí. Mimozemšťané ho našli u hracího automatu ( takové ty staré hry) a unesli aby se stal nějakým zavhráncem, či co. Film na můj tehdejší věk pěkný, ale dnes si z toho pamatuji tak 3-5%

 3. dafuq napsal:

  hra world of tanks generals bola prepadák už keď sa začala vyvíjať (bol som jedným z betatesterov) toto bude rovnaké

 4. Laughing_Joe napsal:

  No jestli to bude promakanější verze původního Master of Orion, tak si ji s chutí zahraju a zavzpomínám na staré (mladé :-) ) časy…

 5. oOwowkaOo napsal:

  Nadeovi a dafuqovi bych doporučil prostudovat prostudovat herní historii. Pletete tu hrušky s jabkama.S WoT Generals to nemá ani zbla společného.
  A že to byl propadák, to bych uplně nesouhlasil. Taky jsem testoval a byl jsem nadšen, leč asi málokomu se chtělo objetovat čas na expení nových karet na úkor expení tanků. Vyjít to před WoTkem, byla by to pecka.

 6. DJW_ napsal:

  Dúfam že do nedomrvia ako WoT.
  MoO2 nosím stale sebou na kľúci a pravidelne hrávam :)