Mapa Skrytá vesnice se vrací!

Mimořádně zajímavá informace unikla z vývoje, do World of Tanks bude znovu vložena známá a vcelku populární mapa Skrytá vesnice (Hidden village). Než její fanoušci z PC verze propuknou v jásot, musíme vás trochu zchladit, prozatím to bude pouze na konzole, ale kdo ví, třeba se předělané mapy dočkáme brzy i na PC. Koneckonců když už se mluví o návratu staré mapy Přístav…

Mapa Skrytá vesnice přijde do konzolové verze World of Tanks v aktualizaci 2.7. S ní přijde i mapa Hranice impéria, která již funguje na PC verzi na čínském serveru. V tomto případě tomu nebude jinak a stejně tak na konzolích bude tato mapa speciálně pouze pro Čínu. Třetí mapou, která na konzole přichází, je mapa Tichomořský ostrov.

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

38 komentářů k “Mapa Skrytá vesnice se vrací!”

 1. Geokex napsal:

  Nevím proč jásat .Ta mapa je s-ačka. Koridor kde před artynou není úniku a nebo chaotická vesnička, která se po prorushování dala velmi snadno ubránit kempery ze základny.
  Prosím nevracet.

 2. EuforiaN_82 napsal:

  Pro slabší hráče, kempery a rakoviny to je určitě super mapa, pro někoho s mozkem to je koridorová šílenost, kde se trpí na kempery a arcky.
  Nevracet, prosím.

  • Geokex napsal:

   Moje řeč. Zde se pozná kdo jak hraje. Všichni ti co vhtějí tuto mapu budou zároveň hejtovat prochorovki, malinovku, murovanku. To jsou mapy na kterých se dá zahrát se vším :)

   • Majk007 napsal:

    já mám rád malinovku, prokhorovku i starou murovanku, ale tuhle mapu jsem měl celkem rád….. rozhodně radši než posvátné údolí. Jo a se vším se na prokhorovce hrát nedá a to s mausem.

    • Geokex napsal:

     S mausem se v dnešní době nedá hrád prakticky na žádné mapě.

   • marak70 napsal:

    Já mám rád všechny čtyři mapy, které jsi vyjmenoval (samozřejmě záleží, kolik je artyn když mám pomalý tank). Sám se tomu divím, ale mně vlastně vyloženě nevadí ani jedna mapa, co ve WoT je :) .

 3. sharper1 napsal:

  Nevím proč, tuhle mapu a perlovou řeku, jizni pobrezi dali do piče, ale hráči jsou spokojeni se stalingradem, plzni a charkovem.

  • marak70 napsal:

   Odstranění těchto map mě hodně mrzelo.

  • Crackonosh napsal:

   Nikdo neříkal, že maj lidi rádi Charkov a Stalingrad. Ve skutečnosti se v nedávnejvh anketách spolu s Vichřicej dostaly k nejhorším mapám, a to na všech servrech. WG už dělá kroky k jejich napravení.

  • norwald napsal:

   Nevím proč dali pryč perlovku, ale jižní pobřeží mělo být odstraněno dávno dřív než byla… to nebyl koridor, to bylo all camp

 4. Sidy19 napsal:

  prosím vás nenašiel by sa tu nejaký ivite kod bol by som veľmp rád :)

 5. Don_Tommy_CZ napsal:

  zlaty komarin, severozapad a skryta vesnice – ty ohrany mapy jako himmel prochorovka jsou uz nudny

  • Majk007 napsal:

   +1 a ještě perlová řeka, ale ta stará

  • marak70 napsal:

   Máš pravdu, taky mě nebaví tyhle klasické mapy pořád dokola, tyhle mapy (co jsou odstraněné) byly příjemným zpestřením.

  • Crackonosh napsal:

   Jojo, zlatý mapy, ve kterejch bylo takřka vyhráno od začátku.

   /sarcasm

 6. Sidy19 napsal:

  prosím potreboval by som to :(

 7. Luboš napsal:

  Nemá cenu řešit mapy, každému sedí jiná mapa. Já osobně bych taky některé mapy vrátil a naopak některé zrušil ale nejde se zavděčit každému takže to neřeším. Jedinná možnost by byla kdyby si každý mohl vybrat mapu sám kterou chce s daným tankem jet ale to je samozřejmě nereálné…

  • Geokex napsal:

   A pak by se konaly bitvy na himlu 15 vs 15 hevyn a na prochorovce 15 vs 15 lightek a neviditelných tédeček :)

 8. nehned napsal:

  Za mě jediná mapa , která opravdu stála za zrušení byl Dragon ridge . U všech ostatních mě to dost vadilo , že byly zrušeny . Teď mám pocit , že hraji neustále dokola pořád ty samé mapy do omrzení .

 9. Alda__fighter napsal:

  Jestli tu mapu chcete, tak hrajte na PS4, nicméně, screeny jsou pěkné =) =)

 10. Tomas napsal:

  Tak tichomořsky ostrov určitě neni nová mapa,nebo alespoň ne pro xbox. Jen za to dopsali war a přidali nejaky blbustky. Jinak zbytek tech map je docela spestření. A ze by to byli nejaky kempici mapy,je to spis člověkem ktery to hraje a jeho stylem.

 11. attacked napsal:

  WoT je už aj na PS4 od kedy ? 😀

 12. fikus33(xbox) napsal:

  Mapa hranice impéria nie je len pre ázijský server, ale pre všetky konzolové.

  • Permonik napsal:

   Přësně tak, mapa hranice imperia jde na všech konzolich i na evropskem servru