Maďarský Turán III se prodává v USA

Na severoamerickém serveru se začal prodávat další nečekaný, ale prozatím neznámý premiový tank Turán III. I když … neznámý … u nás jsme o něm už několikrát psali, je to zkrátka pětkové medko, které vypadá jako PzKpfw IV, nikdy se masově nevyrábělo, protože Maďarsko na konci války už na to nemělo prostředky. Jde hlavně o úlitbu malé maďarské komunitě a také všem, kdo se zajímají o druhou světovou válku, ve které hráli Maďaři na evropském bojišti velmi důležitou roli.

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

36 komentářů k “Maďarský Turán III se prodává v USA”

 1. Buldozer napsal:

  Bude i na EU a nebude to dlouho trvat. Jde o obvykle zpozdeni WG EU:-)

 2. jAKUB napsal:

  pche hlavne že madari zabrali slovakom dost velku cast uzemia…boli totiz s nackami….

  • Peschoss napsal:

   A to chces rict ze Slovaci nekolaborovali, nezradili a nesli s Nackama? To nemyslis vazne, ze ne…a jeste bych pripomenul pripojeni Oravy a Spise k Slovenskemu statu na ukor Polska.

   • OiWar napsal:

    ty si študoval históriu u Poliakov? ….Sa pozri znova na mapy kto čo komu zobral za Rakúska -Uhorska a netrep kraviny…

    • Peschoss napsal:

     Bavime se o pripojeni polskych casti techto uzemi v roce 1939, ne o Rakousku Uhersku Takze sem nepletme uplne jine obdobi, protoze to by se tu mohlo nad zmenami uzemi jednotlivych statu jit daleko a daleko dal.

    • Peschoss napsal:

     Doporucuju si precist trochu o Fall Weiss a doplnit si znalosti zacatku valky :)

     • LOVEC_TANKOV_ napsal:

      A Protektorat vyrabal zbrane pre spojencov???

     • Peschoss napsal:

      Neřikám, že ne a ani jsem to tu nepsal. Přeci jen i Američani vyráběli palivo pro bombardéry Luftwaffe,takže s těmi zbraněmi to po celém světě bylo všelijaké :-) A samozřejmě protektorát nemůžeme z historického hlediska ani zdaleka srovnávat se spojenci Říše, jestli narážíš na to.

     • LOVEC_TANKOV_ napsal:

      Mas pravdu, Slovensky stat nezbrojil Wermacht… v tom sa Protektoratu nikdo nevyrovna. Svet okolo nas nie je cierno-biely, ked uz sa tu ohanas historiou.
      Vojenska jednotka Slov.statu na vychodnom fronte dlho nevydrzala, koli viacerim faktorom (napr. caste dezercie, neochota bojovat za nemcov a hlavne po boku s Madarmi) sa otocili 2 alebo 3 turnusy, nasledne nebol zaujem o nasich vojakov.
      Je zaujimave, ze spojenci nemecka proti nemu bojovali uz v roku1944…
      Protektorat sa samozrejme tiez pridal, v maji o rok neskor, ked uz Hitlerovy doma klopali spojenci na dvere…
      Len pre zaujimavost, pocas oslobodzovania uzemia Ceskoslovenska, Cervena armada a Rumunska armada nepristupovali k slovakom a vojakom Slov.statu ako ku spojencom Nemecka.
      Samozrejem, otocili aj Rumuni 😉 a bolsevyk s tim nemal problem…

     • Peschoss napsal:

      Takže mi tu tvrdíš, že se protektorát přidal až v máji následujícího roku? Tohle už beru jako urážku. Vy jste se podíleli na dobití Polska, tudíž za Katyň máte taky krev na rukách, zatímco naše a zdůrazňuji Naše vláda v Londýně skládala letecké perutě. Češi z protektorátu co utekli se od začátku války více než aktivně podíleli na pomoci spojencům, Co se týče věcí v protektorátě, atentát na Heydricha mluví za vše. Takže za mě se lidi v protektorátu snažili proti Fašos bojovat daleko dříve, než u vás dali pravačku dolů. Dodatek ke zbrojení, ano byli jsme špička a vyrobili se toho tady tuny, ale řikám protektorát neni spojenec. Tudíž je jedno kdo zbraně vyrobí, důležité je kdo je proti komu použije.

 3. TiborM96 napsal:

  jo a oni maju uz aj nemeckeho bulldoga a mi co zase nic ? a kedy bude amx 13 57GF ? na to sa cakam.

 4. ywker napsal:

  vcera jsem videl na serveru m41blablabla nepamatuju si nazev ale vypadalo to jako bulldog ale byl to t8… pak jsem koukl na jehoprofil a mel tam i tohodle turana..jinak nick ve hre mel stejny jako ten „bulldog“

 5. Raon napsal:

  ja včera toho nemeckyho Bulldoga taky potakal… a uz nehulim nejakou dobu 😀

  • SesBuznaNahodaNemyslimSi napsal:

   To děláš chybu. Po trávě se nechodí, po trávě se směje :)

 6. TiborM96 napsal:

  inac to je pravde,ze od 12 aprila bude missia na E-25 ?

 7. Majk007 napsal:

  jasně …. a mise bude vyhrajte jednu bitvu :)

  • Ringwil5 napsal:

   Si děláš srandu ne to je moc hardcore…podle mě to bude: logni se do hry to už nějak dá.

  • bykop napsal:

   Se pleteš, připojte se do bitvy tam bylo. :)

 8. hlt1 napsal:

  Já myslel, že jaro působí na koule, ale ono víc na mozek.