M4A2E4 Sherman v prodeji v Asii

Politika Wargamingu, uvádět kdysi nedostupné tanky do volného prodeje, pokračuje, tentokrát na asijském serveru. Do volného prodeje v rámci balíčku se tam dostává americký střední tank 5. úrovně M4A2E4 Sherman, který se kdysi rozdával za účast v betě World of Tanks hráčům, kteří v ní odehráli alespoň 1000 bitev. V článku bitva s tímto tankem.

M4A2E4 se prodává s 30 dny premium účtu, 2000 goldy a garážovým stáním za cca 660,- Kč. Je možné, že se tank objeví i v Evropě, vývojáři se nedávno nechali slyšet, že v Asii testují některé věci, které se v případě úspěchu rozšíří i do dalších regionů, explicitně zmiňovali akci Project R ve World of Warships, nicméně uvádění exkluzivních strojů možná bude následovat. Nakonec upozornění, to, že máme v Evropě nabídce PzKpfw IV Hydro na to nemá žádný vliv, v Asii ho prodávají také.

Bitva s M4A2E4

Zdroj: http://ritastatusreport.blogspot.cz/2016/01/m4a2e4-sherman-sea.html

Napsal carramba66

Zakladatel WoT.cz, tvůrce série recenzí a komentovaných replayů na YouTube, šéfredaktor magazínu Deník Nooba. Autor sbírky pro válečné veterány.

20 komentářů k “M4A2E4 Sherman v prodeji v Asii”

 1. tamten napsal:

  wtf ? 660 KČ ? 😀

 2. hoholu napsal:

  lepší než Pz IIJ…

 3. PattonCZ napsal:

  Včera jsem potkal na ramdomu Shermana Improved, nebo jak se ten podělanej stroj jmenuje 😀

  • 12Stig12 napsal:

   No a? Já dnes 3 roztřílel s Chi-Nu Kaiem (byly v četě) a navíc se normálně prodával v obchodě

 4. Discaver napsal:

  nelituješ teď že si ho prodal ?

 5. ItsWhisper4 napsal:

  Bez goldu prakticky nehratelný tank. Kdo hrál T14, ví o čem mluvím

 6. lada napsal:

  Shermana Improved mam a bez goldu moc nedas +120 dmg mam to v garazi jen jako zajmavost a jeste k tomu nema omezeny mm :)

 7. Reed35 napsal:

  Já si improveda poridil za ty 3 stovky do sbírky a možná časem až budu mít zbytečný kredity a chuť goldit tak si udělat 3 hvezdy 😀 a pokud by se tabule sherman prodával tak to udělám stejně

 8. hlt1 napsal:

  Já si ho taky pořídil a není to tak špatnej stroj. Na střední tanky se to s ním dá, ale je fakt ,že na heavyny prostě nestačí kolikrát ani goldy. Dělo střílí obloukem a na větši vzdálenosti je to veliká legrace. (metr sem ,metr tam). Vozím ssebou colu na posádku. Na svým tieru to prostřelí všechno a na vyšším se ani nebudem bavit. Když však dáš ránu tak to soupeř znatelně pozná.

  • peripsen napsal:

   já tomu říkam M4 infarkt vždy když jsem někde vyjel tak mě zabilo KV1 nebo cokoli co na mě najelo :(

 9. stanny74 napsal:

  M4 Improved je super tank. Ale asi jen pro toho, kdo má/měl/umí s T14, protože stejná děla a neomezený MM. Mezi sedmama k prdu, ale jinak se to dá. Docela dingá. Dává solidní šlupky, goldit se musí dost, to je fakt.

 10. lada napsal:

  Pamcir je dobrý ale max proti svému tieru asi jako at15a tu už o tier vys 50 procent střel prorve nemluve o tom když goldujou ale ta má alespoň omezení mm jen do 8 tieru :)

  • TheDisturbed napsal:

   Nemáš náhodou halucinace?
   AT15A nemá problém dingat VIII (pokud teda nejsi retard a víš jak dingat)
   Plus to má vysokou pene (171 AP , 235 APCR) což jsou na omezený MM (max VIII) dost slušný staty (je to dělo stejný jako má BP ale s jinými soft staty).

   • lada napsal:

    Tenhle tank je vcelku blbu vzdorny jen si musím vždycky předem rozmyslet kam jet a mit podporu kdyz jedu do prvni linie protoze většinou padnu na střední ,lehký tanky ze me obejdou je to proste styl jako jeagrtiger nebo t-28☺

 11. SteelFox napsal:

  Už ho mohli prodávat dávno … .
  Kdysi jsem si kvůli němu pořídil RU účet. Tank stál relativně pár korun. Dobrý pancíř a … dohled.
  Na RU účtu jsem ale nebyl už ani nepamatuji … a dodnes nechápu, proč s M4A2E4 WG dělalo – s ohledem na EU server – takové cavyky.

 12. Delta napsal:

  Pancíř nic moc, srovnání herního stylu s T14 je trefne, pokud se zaměříme pouze na dělo, kdy se musí sebou vozit Goldy, aby se něco prostřelilo. Je příjemné občas s ním vyjet do bitvy. Lepší je ho hrát z druhé lajny.

 13. Spratekk_CZ napsal:

  Jsem zvědavej, jestli tohle někdy udělaj s Mutantem

 14. jankokamas100 napsal:

  Na teste sa da normalne kupit. Tak asi aj v NA a RU …

 15. Delta napsal:

  Pouze na RU

 16. Buldozer napsal:

  Raději bych „Kačenku“ to je teď super stroj.