Slavný Tiger 131 jako premiák ve WoT?

Mezi supertestery a na veřejném ruském fóru se šušká, že by se ve hře měl objevit další unikátní tank.

Tímto tankem by údajně měl být slavný Tiger číslo 131. Jde o stroj, který je vystaven v britském muzeu v Bovingtonu a je pojízdný. Zahrál si i ve filmu Fury. Proti spojencům bojoval v Africe, kde byl také nalezen opuštěný poté, co jej posádka jej zanechala svému osudu, když se mu zasekla věž. Poté byl převezen do Velké Británie ke zkoumání. Jeho barvou je tmavě žlutá, tzv. „dunkelgelb“.

Pokud jde o tank ve WoT, je možné, že by to byl premium tank a zřejmě nejde o tentýž tank, který by se měl objevit v japonském stromě.

Zdroj: http://ritastatusreport.blogspot.nl/2015/04/tiger-131-in-wot.html

Napsal carramba66

Zakladatel WoT.cz, tvůrce série recenzí a komentovaných replayů na YouTube, šéfredaktor magazínu Deník Nooba. Autor sbírky pro válečné veterány.

33 komentářů k “Slavný Tiger 131 jako premiák ve WoT?”

 1. Adoleho napsal:

  Ďalší klon?

 2. feri napsal:

  vsimnite si ten nador na vezi. hmmmm, to sa bude triafat, to uz aj kv-5 ma mensie tie dva na korbe :)

  • Yenicek napsal:

   Ty si nikdy neviděl Tigera ve hře? Asi ne, jinak by sis všiml, že má taky kopulku. Navíc by mě zajímalo, která blázen by střílel Tigerovi na kopulku, když je papírovej celej.

   • Stanislav Patsyuk napsal:

    Klasický Tiger I má poklop pomerne nízky, Tiger P vyšší.

    • Yenicek napsal:

     To se ti zdá. Uznávám, že kdyby se tank z fotky přesně přenesl do hry, jeho poklop by asi byl o malinko větší, ale ne nějak drasticky. Když se ve hře podíváš na Tigera ze stejnýho pohledu jako je tady fotce, tak díky tomu, že se věž nahoře směrem dopředu trochu zešikmuje, taky uvidíš kyblík. Každopádně velikost kopulky je zrovna na Tigerovi zcela irelevantní faktor ovlivňující gameplay (pokud nebude měřit dva metry).

     • Stanislav Patsyuk napsal:

      Iba som poukázal na skutočnosť, že klasický Tiger I má v hre iný poklop než ten na fotografii.

     • Yenicek napsal:

      To máš pravdu. A taky je žlutej.

  • načomeno napsal:

   kamo. ty si retard 😀 prepac…

 3. Cool_gameCZ napsal:

  tvl vždyť takovou kopulku maj skoro všechny německý sviňky.

  • feri napsal:

   mne sa len zdala trosku vacsia na tej fotke ako na klasickom. a ohladom zbytocnosti strielania na nu – nesedi v nej nahodou velitel?

 4. Krendelak napsal:

  Mě se líbí,stejně jako klasický Tigr I, je to ikona mezi tanky. Jen jsem zvědav na parametry a jaké úpravy jej postihnou když jej přidaj.

 5. SurreyCZ napsal:

  Mám malej dotaz. Jakou pozici ve WoT a potažmo v celém WG zastávají Storm a Serb?

 6. Yenicek napsal:

  Google: World of tanks Serb
  Přibližný počet výsledků: 7 340 000 (0,37 s)
  Not enough?

 7. saturn897 napsal:

  A bude mít taky zaseknutou věž 😀 😀 😀

  PS: Nevím, jestli je chyba na mé straně nebo co, ale kolonky jméno email a zpráva vidím výš, než ve zkutečnosti jsou :(

 8. rotpar9966 napsal:

  Jen upřesnění pro všechny místní odbormíky WoT. Kdybyste se trochu zajímali o historii tanků se kterýma hrajete, tak byste zjistili, že třeba Sd.Kfz 181 (Tiger I) měl za války dva druhy věže a early, kde velitelská věžička je typu jako právě na Tigru v muzeu co je zde prezentován jako nové potenciální prém. vozidlo a věž late tedy model, který je již ve hře. Kromě toho ještě existovala varianta mid, kdy na staré podvozky (gumové obruče na pojezdových kolech) se montovaly late věže. Takže než tu začnete psát svá moudra není na škodu se trochu informovat třeba na netu.

  • carramba66 napsal:

   Ehm, ehm, s dovolením…

   To, co tady píšete, tady většina právě díky WoT dobře ví. A ani by to vědět nemuseli, stačilo by jim, aby si to odvodili. Tiger (1942) + Afrika (1943) = původní věž. Čili než tady začnete v diskuzi lidi napadat, ujistěte se, že reagujete na to, co se tu probírá. Nesnáším tyhle internetové historiky, jejichž entreé je, že všechny hráče WoT začnou falešně omračovat povšechnými historickými pseudoznalostmi, načerpanými na Wikipedii.

   Čili příště už to máte za banána – čistě proto, že nemám rád tenhle typ fanfarónské blbosti.

   • Vašek napsal:

    Zas na druhou stranu lepší takovejhle příspěvěk, než od někoho kdo si odjel ve wot s tigerem 10 bitev a vi o něm vše a začně psat v diskuzi totální kraviny…

   • Elmikky napsal:

    Ahoj carrambo. Mám takovou spíše off-topic otázku. Nevíš nějaké další informace o té T-34-85 Rudy?

    Omlouvám se jestli to sem nepatří, klidně mi to řekni, ale nevím kde bych se tě měl zeptat jinde.

    Předem děkuji.

   • rotpar9966 napsal:

    Vážený a ctnostný pane moderátore, že by zdejší diskutující tyto fakta veděli jsem nějak nepoznal z uvedených příspěvků, zřejmě jsou na stejné úrovni jako vy. Nikoho jsem slovně nenapadl, jen jsem uvedl věci na pravou míru. Historií II.sv. války se zabývám již asi 30 let, a tedy se na rozdíl od vás nemusím omezovat na internet a wikipedii, ale i na odborné publikace a knihy. Ale abych vás nezdržoval, klidně mě dejte třeba deset banánů, jen to svědčí o úrovni těchto stránek a věřte, že jsem zde zavítal opravdu naposledy. Užívejte si zde moudrých a plodných diskuzí pod vaším cenzurním dohledem…….

    • carramba66 napsal:

     Jj, díky, užijeme. A vy táhněte do hajzlu.

     • Vašek napsal:

      Tak tohle mělo opravdu úroveň redaktora, že se nestydíš něco takového napsat…..Snad se z toho nestane druhý ddworld kde bude tvrdě potírán každý pravdivý příspěvek co se nehodí do krámu….

   • SC0RCH3r napsal:

    Carrambo, carrambo…kdybych nevěděl, že jsi chlap, myslel bych si, že máš krámy.

    Ten člověk v podstatě napsal pravdu (přitom tam nikde vážně není urážka) a ty mu za to hrozíš Banem. A o příspěvek níž ho posíláš „do hajzlu“. Za sebe říkám, že ti to nedělá příliš dobrou vizitku, zvlášť když pár týdnů zpátky jsi psal o „pravidlech diskuze“ tady.

    A ze své zkušenosti s FB stránkou WOT, občasných příspěvků tady, hovorů s kolegy a kamarády vím, že i přečtení stránky wikipedie o tanku, se kterým ten člověk jezdí…je vyšší dívčí. Osobně si myslím, že v reálných tancích se vyzná míň jak 10% hráčů WOT a odbornější znalosti, třeba právě ohledně kopulky na Tigeru, je otázka naprostého minima lidí.

    A jestli tě to nějak rozčiluje, pak se ti hluboce omlouvám, ale pravda je někdy taková…

 9. Hacker napsal:

  Už jen proto, že to bylo reálné vozítko – tank co bojovalo ve II. sv. bych do něj šel. A když už chtějí ve WG zase vytáhnout z hráčů další peníze, tak bych klidně přivítal za nějaký větší=rozumný gold peníz přidat do hry reálné kamufláže vč. označení jednotky a čísla tanku, myslím, že o tom by uvažovalo docela dost hráčů.

 10. feri napsal:

  ha, takze som mal pravdu ze je ten poklop vacsi! hlavne ze ste ma vsetci zvozili. po zhliadnuti obrazkov early verzie a late verzie je pekne vidiet rozdiel. vo wot-ku je prave ta s mensou vezickou a tu na obrazku je s vacsou.

 11. Tasemnice napsal:

  Pro všechny kdo se tu hádají o kopulku….
  Tigerů existovalo několik typů….stejně jako existovalo několik typů PZ.IV
  btw.
  Konkrétně Pz.VI Tiger ausf. H a Pz. VI Tiger ausf. E atd.
  Tyto modely se lišily právě designem věže a pár dalšími věcmi :)

  • carramba66 napsal:

   Přesně tak…

  • MrCokkie napsal:

   To by ale nebylo ono , kdyby jsme se nehádali…to už máme v naší České krvi (Ono se ani není čemu divit)