KV-5 se vrací do eshopu

Po nějakém čase se do eshopu World of Tanks vrací velmi oblíbený premiový sovětský těžký tank 8. úrovně KV-5. Všichni ho znáte, je to pořád to samé trololo, které sice nemá nic moc penetraci, takže ho budete muset občas krmit goldem, ovšem pancíř je na osmičce famózní a díky němu tento stroj vydrží neuvěřitelné věci, jak se koneckonců můžete přesvědčit v přiloženém videu. Tank je v prodeji v balíčku.

Zajímavá bitva s KV-5

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

21 komentářů k “KV-5 se vrací do eshopu”

 1. Geokex napsal:

  Tanky, které spoléhají na to, že nepřítel neví kam střílet, jsou podle mě k ničemu. Podle mě je IS-6 lepší.

 2. SG_semda napsal:

  Famozni pancir? Ehmmm… Prorazim to i s cromwellem bez goldů

 3. _BASStard23__ napsal:

  R2D2 😀
  Mam KV4 a to mi stačí k „zábavě“ na randomu.

 4. TiborM96 napsal:

  nato som cakal!

 5. Unikitty_CZ napsal:

  Opět se musím smát. Mít v téhle hře tank co se spoléhá na pancíř ale má děsný dělo je jen k tomu aby jste to vzteky přestali hrát. Pancíř to nemá, weakspoty to má prakticky všude, když schová R2D2 tak se střílí do té rovné plochy za věží (kde máte i šanci že ho podpálíte) a když schová nějakým stylem oboje tak se střílí do průzorů na věži a dokonce to jde i někdy přes dělo. A v dnešní době kdy i největší rajče logicky: když to nejde probít, nabiju skill ono to už projde bez míření.
  Tenhle tank by se měl prodávat i s malým pomníčkem aby jsme mohli uctít památku toho jak byl kdysi použitelný. Dnes už bohužel je to jen free HP a ideální cíl pro artiny, který se dá jen těžko minout. Znám hodně majitelů co ho v dnešních dnech mají jen v garáži jen pro ozdobu. Takže pokud se chcete naštvat jen u něčeho jiného než je MM a RNG toto je pro vás ideální kup!

 6. Bohi72 napsal:

  Nevím zda je to dobrá koupě. V poslední době jsem ji potkal snad každou druhou bitvu a nebyl jej problém probít. Když to nejde APečkem, tak použiji goldy a to je jistota. Za mě je to zbytečná koupě a jak to již někdo zde zmínil, zlatá IS6 zvláště po tom posledním patchy. Zase je lepší na expení posádky do KV 4. Má více členů.

 7. majkls57 napsal:

  Včera jsem si ho koupil , a začal s ním jezdit . Že budu neprůstřelnej jsem si nemyslel , Příjemně mne potěšily ty výdělky, ty jsou . Je tam levná munice a i když moc nenastřílíte i bez premia tak to slušně vydělává . Mám is6 i T 34 ale tohle je úplně jiné s is6 se dá i prodělat i s T 34 se mi to už povedlo . Navíc haluz faktor děla je tady taky někde jinde . Např oproti T 34 . Je to dobrej tank a to dělo mi nevadí a moc goldů jsem taky nevystřílel . Spíš zbytečně než aby byly opravdu potřeba a byl jsem i několikrát v dévítkách .

  • JHfr3ak napsal:

   Prodělat s IS-6? To jde? 😀

   Nejsem zrovna nějakje skvělej hráč, ale prodělat se mi s ní teda nikdy nepodařilo.

 8. majkls57 napsal:

  zkus zůstat čelně proti e 75 kyž stav skore je 0:14 , možná vyjde levněji se nechat rozsekat a gold ani nenabíjet

  • JHfr3ak napsal:

   Tak vzhledem k tomu, že IS-6 je stroj, kterej musí být na hrotu útoku, tak se stavu 0:14 ani nedožiju. Pokud vím, že je bitva ztracená, tak se snažím v tom posledním zmatku trackovat (když vím, že neprostřelím), nebo vybírat slabé cíle.
   Zařil jsem s ní bitvy, kdy jsem neudělal skoro nic a všechno proklínal, ale do mínusu jsem opravdu nikdy nespad (protože to je věc, který si u premiovýho vozidla pamatuju :D)

  • SteelFox napsal:

   Add „zkus zůstat (.. s IS-6) čelně proti e 75″ …. tak tohle může záměrně udělat jen totální de**l. Už jen přijít s touhle větou … ale vždy se někdo najde. Omg ..