Konzolový maraton „Matka vlast volá“

Na červen se pro konzolovou verzi hry (Xbox i PS4) připravuje dlouhodobá akce s názvem „Motherland Calls“ – „Matka vlast volá“, za jejíž splnění hráči obdrží sovětský „Hero“ prémiový tank 8. úrovně. Na facebooku a twitteru jsou umístěny puzzle a každý den jsou postupně uvolňovány jednotlivé dílky skládačky. Ze zatím uvolněných dílků se dá předpokládat, že se bude jednat o tank T-54 1. prototyp ve speciální kamufláži, což můžete sami posoudit z přiloženého obrázku.

Co bude úkolem mise se zatím neví, ale probleskují informace, že by se mohlo jednat o něco podobného, jako byl maratón na PC.

Akce pravděpodobně souvisí se 75. výročím zahájení „Velké vlastenecké války“. Dne 22. června 1941 byl Sovětský svaz přepaden vojsky hitlerovského Německa a jeho spojenců.

Autor:
tatka Martin (XBOX)

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

7 komentářů k “Konzolový maraton „Matka vlast volá“”

 1. Onovo napsal:

  zajímavé kamo, stejné jako je ve WT pro ty kdo tipoval iv thudner lize dislike tým…..

 2. SurreyCZ napsal:

  A PC má již dlouhou dobu hovno. Možná nám na Vánoce zase prcnou WZ-111

  • GhostInTheFog_CZ napsal:

   Hodil by se ten maraton,
   Už mám všechny národy, takže se těším a klidně i na WZ, protože se mi ta hra s ním líbí, kámoš ho má a je to fakt parádní kus železa… Ale třeba maraton na M46 KR by byl lepší 😀 nechme si zdát…

 3. ItsWhisper4 napsal:

  No.když vzpomenu na Camo T26E4 Freedom, FCM-50 t Liberté a Cromwell Knight, tak je tohle ještě při zemi, co se týče strakatosti.

  • tatka Martin (Xbox) napsal:

   No Freedom vypadá jak od kolotočů, Liberté je takovej neutrální a Cromwell se mi vyloženě líbí, Union Jack je super.