Konzole: Update 3.3

Do konzolové verze hry přichází 15.9. nový update 3.3 „Typhoon“ a vypadá to, že některé změny budou opravdový fičák.
1) Proběhne výměna britské desítky FV4202 za Centurion Action X a z FV se stane osmičkový prémiák
2) Do hry přijde nová britská těžká desítka Chieftain Mk.6
3) Bude nová mapa 1,2×1,2km „Thiepval Ridge“, které vychází z módu „Trench Warfare“(zákopová válka s Mark I) a nová mapa s počasím „Pacific Island“ ve verzi „Typhoon“ (tajfun) – snížený dohled a dosah rádia.
4) Bude zavedena možnost vícenásobného použití spotřebních doplňků v bitvě. U prémiových spotřebáků se bonus nesčítá. Stále zůstanou 3 sloty.
5) Do garáže bude přidán prohlížeč modulů a panceřování tanku.

zdroj: https://console.worldoftanks.com/en/news/announcements/update_3-3-overview/

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

14 komentářů k “Konzole: Update 3.3”

 1. Spratekk_the_Great napsal:

  Konzole to v technickým ohledu drtěj neskutečně. Škoda, že jako letitej konzolista jsem k právě wot nenašel na kravičkách za pár korun cestu. Taky převod účtu z pc by byl u mě velká motivace. Sice akce super, technický úpravy super ale začít od začátku po 21k bitev a 60 tancích v garáži je vražda.

  • karlosak__cz napsal:

   nj to mas pravdu, ale asi to nainstaluju a mrknu na to, at se trochu provetra xbox, zajimaji me ty vetsi mapy, na PC mi to prijde vsecko na petniku

 2. Tenzo napsal:

  Jedou dobře jak lodě, snad se podobných věcí dočká i PC WOT.

 3. Peripsen napsal:

  Teb chieftain je úžasný proč ho nepridaju stejně ho chtějí všichni hlavně já

 4. Chinkopomorčičak napsal:

  je to na prd ze to na konzolich vypada lip mnelo by to byt naopak =(

  https://www.youtube.com/watch?v=l_smtqB__WQ

 5. Chinkopomorčičak napsal:

  je to na prd ze to na konzolich vypada lip mnelo by to byt naopak =(
  https://www.youtube.com/watch?v=l_smtqB__WQ

  • Tomáš napsal:

   Proč by to melo být naopak? Možná tak na stejné urovni,jinak Xbox one a ps4 jsou dost výkonný. Na konzoli se nemusí přemýšlet nad vice konfiguracema,tam mají všichni stejný možnosti a ne jak u pc kde někdo to hraje pomalu na kalkulačce. Pc verze má klanové války a podobné věci,máte češtinu a to zas konzolová verze nemá.

  • MrCokkie napsal:

   Jak napsal Tomáš . Počítače ve svém výkonu konzole mnohem překonají , nicméně WoTko je F2P hra , tudíž musí být přístupná pro všechny . A ono WoTko na max. detaily nevypadá nejhůř. A jako PCčkaře mě mrzí , že kvalita her záleží jen a pouze na konzolích.

 6. Tomáš napsal:

  Já nenapsal že pc překonává konzole,ba naopak si myslím že konzole zdatně dohánějí výkon,minimalne výkon většiny pc na kterých se wot hraje. Kolik lidí používá hd klienta? Určitě míň jak půlka lidi to bude a proč? Protože jejich pc to nezvládne. To u konzole nemáš,tam se prostě musíš vejít do nějakých parametrů.

 7. Chinkopomorčičak napsal:

  Nevidim duvod proc by to nemohlo byt to same na PC v nastaveni si ty veci muze kazdy zapnout nebo vypnout podle vykonu sveho PC

Odpovědět

Zpráva