Konzole: Efekty počasí

Napsal Kirukato

Šéfredaktor webu WoT.cz a dlouholetý průměrný hráč World of Tanks, beta tester World of Warships, beta tester War Thunder: Ground Forces a alpha tester hry Armored Warfare. Kontakt: kirukato.wot.cz@seznam.cz

15 komentářů k “Konzole: Efekty počasí”

 1. OPOP napsal:

  Financial Transaction.
  Date: 01.07.2016 10:41:11
  Credits added: 92 000 nevite za co to je?

  • makavali napsal:

   transakce kompletní prémium do 01.07…..credity přidány 92k

 2. babtec napsal:

  Doufám že to nedaj na PC verzi.

 3. nehned napsal:

  Při prvních zmínkách o efektech počasí , mi to připadalo jako dobrý nápad . Ale po zhlédnutí tohoto video, už mi to teda jako dobrý nápad nepřijde . Ještě možná ta sněhová smršť vypadá zajímavě , ale ta písečná bouře vypadá šíleně . Dobrá tak na navození epileptického záchvatu . Ten létající písek mi až moc odvádí pozornost od samotného tanku .

 4. peripsen napsal:

  je to zajímavé, ale v tomhle bych se asi někde ztratil 😀

  • Artho123 napsal:

   Ja bych rekl, ze jsi stejne nikdy pozorny ani nebyl.

 5. Fogi napsal:

  Mne sa to paci bral by som to aj na pc hlavne ta piesocna burka je fakt super velmi dobre to je spravene :) ak to nedaju na PC kupujem PS4 😀

 6. TiborM96 napsal:

  what ? vam prislo od WG e-mail ? mne dneska to poslali:Dear Commander,

  During the day of 25-06-2016, 05:10 until 25-06-2016, 17:00 (UTC times) you made purchases of consumables. As you may be aware, we had planned to have a 50% discount for your consumable purchases on that day. Due to an error on our side you were not able to benefit from the mentioned discount on your purchased consumable’s. We were able to identify the affected accounts including yours and are now happy to refund you 50% of your purchased consumables during that period both in gold and credits.

  This refund should be apparent on your account as you read these lines. We are sorry for any inconvenience this may have caused and please rest assured that we will do our best to avoid similar issues in the future.

  Thank you for your understanding.

  Your customer service team.

 7. TheDisturbed napsal:

  Hmmm , že bych si koupil PS4 :DD

 8. Ave.Brutus napsal:

  To vyzerá dobree :)

 9. Dragpanzer napsal:

  Mě se líbí jak jo to udělaný na lodích ta změna počasí.

 10. Marak70 napsal:

  Krásné efekty, já jsem vlastně ještě nikdy neviděl, jak vypadá tato hra na konzolích. A musím říct, že opravdu moc dobře, hlavně jak svítí pouliční lampy a ty bouře taky povedené. Taky ta střecha se dá mnohem lépe ničit než na PC. Jenom škoda, že na PC se toho asi nedočkáme a konzoli nechci.