Konzole: Centennial Chieftain/T95

V rámci stoletého výročí prvního nasazení tanků přijíždí 15. září (v den výročí prvního nasazení tanků) do hry nový britský prémiák VIII. tieru známý z velkého WoTka Chieftain/T95 ve verzi „Stoletý náčelník“ Centennial Chieftain/T95, tank má speciální tmavou kamufláž a je obložen pytli s pískem a ostnatým drátem. Tank bude k dostání zdarma za splnění misí, obdobně jako předchozí premiáky v rámci výročí. Mise ještě nebyli odhaleny. Dále bude dostupný v obchodě za goldy v postupně uvolňovaných balíčcích.
Dále se do obchodu vrací sovětsko-německý střední prémiák VI. tieru – T-34-88 vyzbrojený německým „acht acht“ kanónem 8,8 cm Kw.K. 36 L/56. Jeho velkou předností je možnost trénovat jak sovětské tak i německé posádky. Tank má zvýšený příjem XP. Dostupný bude v obchodě za goldy v postupně uvolňovaných balíčcích.

Navíc v půlce září proběhne výměna Britského střední tanku 10. úrovně FV4202 za Centurion Action X. Z FV4202 se stane prémiový tank 8. úrovně jako je na PC. Více zde.

Console tankopedia:
Centennial Chieftain/T95 ZDE
T-34-88 ZDE

Taťka Martin

Zdroj zprávy: https://console.worldoftanks.com/en/news/game-events/fight-centennial-Chieftain/

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

14 komentářů k “Konzole: Centennial Chieftain/T95”

 1. IamPaper napsal:

  Kdyz se tak koukam, ze grafika je lepsi na konzoli nez na PC, tak mi je zle :/ ale tank vypada pekne :)

  • roman napsal:

   tě může těšit, že na konzoli je daleko víc dětí, na čety nebo strategii narazíš jednou za měsíc a většina tam hraje yolo stylem. Ano vypadá to tam líp, ale hratelností a ovládáním je to horší. Tank vypadá super.

 2. peripsen napsal:

  to vypadá úžasně !!!

 3. PattonCZ napsal:

  kurva ten první obrázek je cool :) To se jim fakt povedlo. :)

 4. TheRipper1602 napsal:

  Uz brzy budu mit 3.premiak. A vzdy to zatim bylo dost snadne. Jen tak dal.

 5. Jakub Kuča napsal:

  jeden jedinej dotaz -_- proč takhle nevypadají tanky na pc ?

  • Tungag napsal:

   Protoze jsou to uplne jine platformy. Tj jak porovnavat kolo a motorku. Console je uzavreny system a ma jasne rozhrani a vyvojari presne odladi hru. Vedi, ze jim grafika pojede a ma smysl si hrat s detajlama….PC je nekde jinde, nekonecne mnoho hardwaru a je obtizne, nakladne hru optimalizovat pro vsechny pc stroje. WG vyslo z Ruskeho herniho trhu, kde hrajou na kalkulackach….takze se snazi najit kompromis.

 6. Tobi_1989 napsal:

  Hm… konzole dostávají premiák s cool paintjobem, zatímco na PC jdou křiklavě barevná hovna typu Mle.49 Liberté…

  Kde jsou časy kdy to bývalo naopak…

 7. AurelianRifle napsal:

  Bylo by od WG velmi stedre kdyby dalsi maraton byl na tohoto krasavce 😀

 8. Maca2661 napsal:

  Tak T-34-88 bych okamžitě koupil na PC. Bohužel na XBOX ONE kde mám vyježděno pár premium tanků zadarmo od WG mě to nezajímá. Ta hra je tam o hodně hezčí, ale ovládání bez myši je pro mě horor. Dále se do obchodu vrací sovětsko-německý střední prémiák VI. tieru – T-34-88 vyzbrojený německým „acht acht“ kanónem 8,8 cm Kw.K. 36 L/56. Jeho velkou předností je možnost trénovat jak sovětské tak i německé posádky. Tank má zvýšený příjem XP. Dostupný bude v obchodě za goldy v postupně uvolňovaných balíčcích.

Odpovědět

Zpráva