Jednoduchá možnost jak získat posádku s BIA

Na fóru na severoamerickém serveru se objevila zajímavá informace. V ní jeden z hráčů zjistil a vypočítal, že pokud máte v garáži některý ze strojů z „berlínské“ série, tedy T-34/85 „Rudy“, IS-2, ISU-122S nebo Cromwell „Berlin“, tak můžete snadno přijít prakticky zdarma k nové posádce s BIA. Jak?

Je to vcelku prosté. Stačí mít v garáži jeden z těchto čtyř tanků, vyndat z něj původní posádku (nesmí v něm tedy sedět posádka, s kterou jste ho koupili a pro jistotu ani žádná jiná) a pak znovu koupit stejný balíček. Samozřejmě nedostanete druhý stejný tank, ale místo něj jako refundaci goldy, ale navíc stání v garáži a pokud jste na tom původním neměli posádku, tak na něj dostanete úplně novou s BIA. Výsledkem je, že seženete gold a místo v garáži za tytéž peníze, jako byste ho kupovali v eshopu, ovšem navíc máte posádku. Jednu z těch dvou na tento tank tedy musíte přecvičit, ale stále vám zbývá zdarma to BIA u všech.

Jestli jeden z tanků verze „Berlin“ máte a plánovali jste nákup goldu, máte teď příležitost si sehnat posádky s BIA. Jak vidno dole, je to spočítáno (pro NA server) a mělo by to vycházet, navíc support potrdil, že to takto funguje. O své zkušenosti s tímto postupem se s ostatními podělte pod článkem.

Napsal carramba66

Zakladatel WoT.cz, tvůrce série recenzí a komentovaných replayů na YouTube, šéfredaktor magazínu Deník Nooba. Autor sbírky pro válečné veterány.

25 komentářů k “Jednoduchá možnost jak získat posádku s BIA”

 1. CZ_IRON_RIDER napsal:

  Funguje to a nic z tanku vyndávat nemusíte, 2 posádku už je v garáži:
  Prémiový obchod
  Zlaťáků připsáno na váš účet: 1 650.
  Účtenka
  Datum: 3. 12. 2015 14:05:30
  Náhrada za T-34-85 Rudy zlaťáky 3 550
  Rekruti: Serzhant Kos (Velitel, T-34-85 Rudy, 100%), Mladshiy Serzhant Jeleń (Střelec, T-34-85 Rudy, 100%), Mladshiy Serzhant Saakaszwili (Řidič, T-34-85 Rudy, 100%), Yefreytor Czereśniak (Nabíječ, T-34-85 Rudy, 100%)
  Stání přidána: 1

  • Cenda608 napsal:

   Stejné to bylo i s JT88, aktivoval jsem čtyři kupony a měl jsem plná kasárna nácků. Při výhře Chi-nu-kai v misi jsem taky dostal náhradu v goldech, místo v garáži a 50% posádku.

 2. keijei napsal:

  No, mám spíš opačný problém. Co s posádkami z prémiových tanků co mají BIA. Pro prémiové tanky mám standardní vylepšené posádky (3-5 perků/skillů), takže pro ty z prémiových tanků s BIA nemám využití, ale je mi líto se jich zbavit. :-(

  • 12Stig12 napsal:

   pokud nejedeš třeba u sovětů na IS-4, tak tam tu posádku dej a budeš ji moc použít

  • Geokex napsal:

   Začni grindit novou linii :)

   • keijei napsal:

    Mám 82 tanků v garáži, všechny linie a všechny národy, 8 tanků T10, celkem 250 tanků jsem už odehrál. 😀 Díky za rady. Prostě nevím co s těma prémiovýma posádkama mám dělat.

    PS: Tohle není můj hlavní účet, ale jen testovací…

  • yrots300 napsal:

   já sem i přesto jel s tou novou posádkou a po 200 bitvách s cromwellem B jsem si udělal 4apul perkovou… A úplně easy…

 3. CZ_IRON_RIDER napsal:

  Ještě upřesnění, možná jsem tu posádku z Rudyho nemusel vyndávat proto, že tu původní už mám dávno přeškolenou na jiný tank

 4. fofinz napsal:

  Se divím že na tu věc s posádkou nepřišel čech ale američan :)

 5. Tor napsal:

  je to je teda zas prekvapko 😀

 6. Smrtka GT napsal:

  ehm trošku nechápu tu větu „Jednu z těch dvou na tento tank tedy musíte přecvičit“ on je nějaký speciální duvod mít na premiovém tanku stálou posádku? Na žádné premiové lodi nemám stálou posádku, u tanku jakbysmet a školím posádky pro své primární stroje.

  • temny_poutnik napsal:

   Tak někdo třeba nemá jinej stroj stejnýho typu od toho národa.

  • PetrArcon napsal:

   No u T34/85 Rudý to byla ještě do nedávna nostalgie, teď je ale na T-62A ale bez šaryka

 7. Tomfox napsal:

  Potvrzuji, funguje to. Nakoupil jsem znovu Zrzka a mam novou posadku, garaz a 5200 zlatejch. 5500 zlatejch je presne za stejnou cenu. Takze za to je posadka s nulovym perkem navic. A to se hodi. Ruskejch medek je jak sracek, aspon bude kanonenfuter do nich :-). Jenom nevim kteryho Jana Kose bude poslouchat Sarik 😀

 8. frisco83 napsal:

  Také potvrzuji, posádku jsem jenom přesunul do kasáren, koupil balíček, goldy připsány a posádky mám 2.

 9. honza112567 napsal:

  Já si ho právě kvůli posádce s BIA navíc koupil včera podruhé. Starou posádku jsem měl normálně v Rudym a koupil nový balíček. A mám tu novou posádku v kasárnách taky. Takže možná to není třeba dělat tak složitě jak je popsáno v článku :-)

 10. Arne_CZ napsal:

  Nebylo třeba nic přesouvat – „druhá“ posádka se objevila v garáži.

 11. Zane8 napsal:

  To jsem měl vědět když byl v kalendáři rudy :/

 12. Hanszch napsal:

  Nejvetsi sranda je vyhazovat posadky z kasaren…porad dostavam nejaky pokakany tanky na pronajem na nejaky mod besneni bo co…pronajem skonci,tak zmizi ale posadka z nej je v kasarnach…to jako proc? Pak musim jit a vyhazovat to rucne, je jako udelane schvalne abych musel kupovat mista v kasarnach? Velkouzasnolepe…

 13. david_ryger napsal:

  dik

 14. RozaMadMax napsal:

  To už jsou lidi tak vymletý? Je jasné, že se ta osádka objeví, když je součástí balíčku omg. Jinak by to bylo na reklamaci a to WG nechce.

  • frisco83 napsal:

   No, vzhledem k tomu, kolik máš bitev, by jsis už mohl nějakej ten fail v podání WG pamatovat. Pokud teda nejseš vymletej :-)

   • RozaMadMax napsal:

    Ten článek je napsanej jako, že se z toho dá udělat něco navíc, ikdyž to neni je to součástí balíčku. A zatim tu nerozebíráme neschoponost WG v jiných ohledech.