IS-6 v HD rozlišení byl zrušen

Oblíbený sovětský premiový těžký tank 8. úrovně IS-6, který se měl v aktualizaci 9.13 objevit v HD, byl podle překvapivého rozhodnutí vývojářů, oznámen ého samotným Stormem na ruském fóru, prozatím zrušen a bude ponechán v SD rozlišení. Důvodem jsou potíže s jeho novým modelem, který sice znamenal všeobecný buff, ale zároveň měnil sklopení velkých částí věže.

Je možné, že se později objeví miniaktualizace, jejímž jediným obsahem bude právě IS-6, je možné i to, že se v HD v 9.13 ještě stihne, nejpravděpodobněji ale vypadá varianta, že bude odložen do 9.14.

Takto vypadala změna pancíře:

Zdroj: http://ritastatusreport.blogspot.cz/2015/12/is-6-cancelled.html

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

5 komentářů k “IS-6 v HD rozlišení byl zrušen”

 1. RadecekH napsal:

  Ono je to jedno. Stejně v 9.13 budeme jezdit československejma tankama a nebudeme mít čas na IS-6.

  • MArtin napsal:

   Tak nejak, nicmene vypada pekne 😀 … dle meho se taky bude jezdit se vsim, jestli zas bude nejaky maraton na premiak …

 2. feri napsal:

  miniaktualizacia prebehla aj dnes, samozrejme bez oficialnej informacie coho sa tykala

  • Kelius napsal:

   „GhostPrime: Hello Tankers!We are planning to release Micropatch WoT 0.9.12_2 on bla bla bla.Patch notes: 1. Fixed the issue with the latency of clan environment creation for Defense Hour in Battles for stronghold. Fixed the issue with disappearing objects when using low Graphics presets. Removed rental vehicles from the vehicle carousel for all modes except the Rampage mode.“ (source: wot-news)

 3. kamasdusan napsal:

  No to je správa boha, ešte že som si ho stihol uchmatnúť z testu, lebo na tie staré modely sa príšerne pozerá!!!