Hráči s Win 10 budou rozděleni

Před pár dny jsme tu psali o tom, že v zákulisí World of Tanks: Blitz se rozšířila nepravdivá informace, podle které hráči, hrající na mobilních telefonech se systémem Windows 10 budou moci jít do standardní bitvy s hráči, kteří hrají na stejném systému, ale s myší a klávesnicí. Což je proti dotykovému ovládání velká výhoda, jak uzná každý, kdo WoT: Blitz hrál. Dnes přišlo oficiální vyjádření, které věci vyjasňuje.

Vyjádření zní:
If you get the game on Windows 10 tankers with a keyboard and mouse will play separately from players who use touch-screens. We remind you that you do not have to believe the information that is expanded by unofficial sources. As a rule, people are willing to draw the wrong conclusions based on incomplete information. Be patient, everything will be clarified.

Ve zkratce – bylo přijato řešení, při kterém budou hráči, hrající na Windows 10 rozděleni na ty, kteří hrají s klávesnicí a myší a na ty, kteří hrají na dotykové obrazovce. Jak to chce Wargaming zjišťovat zatím není jasné a panují obavy, jestli toho bude vůbec schopen, na druhou stranu slib byl dán veřejně a proto není důvod mu nevěřit.

Každopádně budeme WG držet palce, ať se jim to podaří vyřešit, dát dohromady hráče s touchscreenem na jedné a klávesnicí a myší na druhé straně, to by nebylo úplně šťastné řešení. Je také otázka, co to udělá s matchmakingem.

Zdroj: http://thearmoredpatrol.com/2015/11/30/windows-10-players-will-not-play-with-mobile-ones/

Napsal Redakce WoT.cz

Redakce WoT.cz čítá proměnlivě zhruba šest až osm lidí. Šéfredaktorem je Kirukato, carramba66 mu stále ještě pomáhá, než se z WoT.cz stáhne kompletně. WittmanSVK a vlodek73 překládají hlavní QA. O WoT Konzole píše taťka Martin. O novinky z War Thunder se stará Onovo.

7 komentářů k “Hráči s Win 10 budou rozděleni”

  1. Unikitty_CZ napsal:

    Hm a co android virtuálka na PC? To nemá WG šanci rozeznat.

  2. tanktah napsal:

    Ale to znamená ze bych si mohl zahrat i ny ty moji Nokii