Garáž „Gamescom 2016″

Wargaming má už pár měsíců tradici, že pro každou důležitou událost udělají speciální dočasný vzhled garáže. Nyní tu máme garáž ve stylu Gamescom 2016, který se bude konat od 18. do 21.08.2016 v Kolíně nad Rýnem.
 

Napsal Kirukato

Šéfredaktor webu WoT.cz a dlouholetý průměrný hráč World of Tanks, beta tester World of Warships, beta tester War Thunder: Ground Forces a alpha tester hry Armored Warfare. Kontakt: kirukato.wot.cz@seznam.cz

14 komentářů k “Garáž „Gamescom 2016″”

 1. saturn897 napsal:

  Celkem pěkný, podle mě se jim to povedlo.

  • Astute_Cat napsal:

   se divim, že WG umí docela obstojně vymodelovat i autíčka :)

   • Tobi_1989 napsal:

    uměj, ony už i ty v tom ASAP 9.0 videu (ty jak se daly strkat po mapě a měly řiditelnou nápravu) vypadaly celkem dobře, ikdyž ještě měly SD textury, ale holt se nějak nemaj k tomu aby HD vozítka nahodili na mapy :)

 2. Blc napsal:

  Ze zvědavosti jsem se kouk na stránky s cheaty, zda už jsou i na tuto DNES vydanou verzi a světe div se …. jsou. Sem si myslel, že si to po době zahraju pro pocit, ale ne. Když už nejde hrát bez cheaterů ani v den vydání, tak sorry…

  • saturn897 napsal:

   Podle mě, to neni ažtak zlé, že by všichni používali nějaké nefér mody vůči ostatním, tím nepopírám, že je někdo používá, ale neni jich podle mě nějak extra moc.

   • Massive1100_vanilla napsal:

    Ja si naopak myslim, ze je jich ve hre pozehnane (zejmena rajcata strilejici jen weakspoty, pripadne predaimena na tebe, kdyz z nekama vyjedes atd.). – nekolikrat jsem takove replaye poslal na podporu s oduvodnenim, ze kdyz znaji a strili jen weakspoty/predaimuji/ocekavaji odkud vyjedu, tak proc maji cervene staty? Hadejte, jaka byla odpoved… We have seen nothing suspicious, learn about game mechanics,…

    • topi_defender napsal:

     Včera som hral a celkom dosť ma triafali. Zapnem to dnes a čuduj sa svetu zrazu sa ten aim niekde stratil.

    • saturn897 napsal:

     S aimbotem jsem se moc často nepotkal, co si pamatuji, tak jsem zažil jedinou situaci, kdy jsem si byl jistý, že enemák měl aimbota (nonstop mířil na ammoorack, ať jsem se hnul jak jsem chtěl, z blízka to bylo pěkně vidět), ale problém je, že pokud se nepletu, tak neni nikde přesně řečeno, co na EU servru je zakázané a co ne.

 3. Peripsen napsal:

  Zdá se mi to nebo je tam můj oblíbený chieftain?

 4. UnicumTomato napsal:

  „Dočasný vzhled garáže“ 😀
  Počkáme si na módy a necháme si to tam klidně až do Vánoc :-) 😀

 5. _cerberos napsal:

  To jako teda sorry ale co je na tom hezkyho když pominu vše pěkně vymodelované a barevné jinak to stojí za prd . Každej máme něco já vím ale za mě ne .

 6. _richard15_ napsal:

  Povie mi niekto aký má zmysel tá T 34 na streche tej budovy?

 7. ___TYPHOON___ napsal:

  To je zas zbytečnost/kravinost na entou … ještě tam přihoďte sochu: „Merkelový“ … pak to bude DOKONALÝ !!! !!!